• Sor
  • Bence

Cilveli bayan nasıl olur? Nasıl cilve yapılır?

merak ettim cilve hakkında neler biliyorsunuz? cilve örnekleri verir misiniz, bir kadın ne yaparsa ve nasıl yaparsa cilveli olur?

Güncellemeler:
arkadaşlar ben davranis olarakta ornek istiyorum.mesela ben sinirliyken soyle yapar da sinirim gecer veya istemedigi bir yere giderim soyle naz yapar vaz gecirir onlar gibi yani.
ben kendim olmadigim veya ogrenmek istedigim icin sormadim.merak ettigim icin soruyorjm ve sorima cevap istiyorum lutfen icten gelen bir sey diye yorum yapmayin.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Cilveli olmak ile gevşek olmak arasında çok ince bir çizgi var...o çizgiyi geçmediği sürece, samimi, sıcak, güleryüzlü, espirili olan her kadın cilveli olur...aynı zamanda gözleri ile konuşmasını ve gülmesini de bilmeli tabii ki...ama tabii ki en önemlisi, tüm bunları yerinde ve dozunda yapabilmek...zaten ayarı kaçırırsa, direk gevşek kategorisinde liste başı olur...

• haklisin cok dogru.:)

• Öncekileri Göster
    • Tşk ederim en iyi cevap için :)

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 37

• saati 250 liradan cilveli ladın nasıl olunur dersi verebilirim!

• ben zaten oyleyim merak ettim sadece kim ne kadar cilveli ve cilveli kadinlardan hoslaniliyor mu? ayrica ornekte istedim.

• Gülümsemesi bile cilveli olur.

• cilve bir bakıma trip veya naz ile karışık birşey

• biliyorum ama ornek istedim sevgilin sana yapar mi mesela? ne yapar onun gibi?

• Benim sevgilim yok...

• anladim.

• Burdan da cilve yapamam yahu.

• O zaman sürtünsün çekilsin göstersin elletmesin diyorum sdjkgdf

• Yazık, Birisi buz gibisin az cilve yap diye telkinde bulunmuş sende ciddiye almışsın :)))

• kendimden bahsetmedim hem zaten biliyorum butun erkekler sever mi her kadin bilir mi merakimdan sordum sadece.

• Öncekileri Göster
    • haklisin.

• her daim!

• böyle bir bakış atar ayaklarını yerden keser adamın..naza çeker kendini..ama doğuştan sanırım anası cilveli olanın kızıda cilveli oluyo :D

• haklisin dogustan gelir birazda ama ornek yok mu?

• Öncekileri Göster
    • e tamam işte böyle konuşurken neim dudağının kenarını falan ısırıcak gözlerini kısacak :D

• anladim:))

• Fingirdek olarak yapabilirsin.

• biliyorum.

• yapan kadınsa bilende kadın olucak onuda biz mi söyleyelim şöyle yapın böyle yapın diye

• ben zaten biliyorum ve yeterince biliyorum ama senin sevgilin bilmiyor heralde o ne yapiyorsa ornek istedim yardim istesem olayı anlatir yardima ihtiyacim var derdim

• Öncekileri Göster
    • haklisin.

• ;)

• İçten güleceksin mesela ve gülerken gözlerinin içine bakacaksın :))

• bencede en guzeli oyle:))

• işte size mükemmel bir cilve örneği: link bu konuya ben de değinmiştim. şöyle buyrun: link

• evet gercekten dogru soruyu da okudum begendim.

• link cilvenin allahı.

• :))

• Adını verir tadını vermez

• yani adi guzel kendi guzel degil diyorsun?

• Hayır, yani göster ama elletme mantığı. Mecazi anlamdi o.

• en basit örnekler;abartmadan kırıtarak yürümek,saçla oynamak,gözlerinin içine gülerek bakmak,hafif dekolte,

• Biraz oynak biraz sexi biraz özgüven ve buna bağlı özellikleri taşıyan hatuna denir zanımca :)

• Azı zarar fazlası yorar derim...

• gereksiz yere baş ağrıtan kadın...

• cok düz sün

• cilve yapıcam diye namussuz olmada.

• olmam.

• cilveli olmak yerine göre sözlede olur işlevsellikle de olur. öpersin tatlı söz söylersin alttan alırsın vs.

• Ölçüyü tutturabilirsen iyidir :)

• Cilve örneği ne la.. Orkestraya bana bir sol ver diyen türkücü repliği gibi..

• bırak bu ayakları.. dsasa

• Ayıp olacakta göstertip vermezse diyim. Yanlış anlaşılmasın her konuda öyle.

• Dilini iyi kullanıcak..

• türkan şoray filmlerini izle o kadın tüm kadınların atasıdır :)

• cilve yapma gızz emineeee

• :)

• Cilvelenme şırfıntı.

• bu ne yaa cok kabasin:)))

• Öncekileri Göster
    • saka yaptim zaten:)

• cilveli demek sıcak davranmaktır yani hertürlü fantaziye açık biri fantazi derken sexs illaki demiyorum yani nebiliyim erkeğin saçlarıyla oynamak sarılmak öpmek yanaklarını sıkmak güleryüzlü olup espirili somurtkan olmamak cilvede birazda sexs içeriklerini katman gerek

• bencede haklisin

• teşekkürler :)

• ölü tavuk pişirdiler, soframıza getirdiler.iyi. meze getirdiler,rakı şarap içirdiler.oooooooo,naciye naciyecilveli naciyeabe dale dasdaleabe dale dasdalegül bana dasdale abe dale dasdale...çal bana dasdale gibi sözlere sahip oyun havası.

• Bence insanlar cilveli olmakla cekici olmayı karıstırıyor...Bence doğuştan gelen bir yetenek karşınızdaki insanın da bu cilveyi anlaması lazım ...Zaten karşınızdaki insan anlayışlı ise bir kaç gülümseme biraz noluy dıye boyun bukme o andada gozlerının içine bakma yeterdı herhalde benım ıcın

• haklisin bencede oyle.

• yani ilerisi zaten cilveye değil abartıya girer..zorlama gibi olur :) e zorlada güzellik olmaz

• cok dogru

• cemil ipekçi kurs veriyor röportajları felan var izle öğren

• ben zaten biliyorum sorum anket niteligindeydi kim hoslaniyor veya kim ne kadar cilveli diye.

• cilvelişince olur:D

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 15

• göz süzer, küçük tefek dokunuşlarda bulunur. şuh gülüşler afafsdfd boşver be çok çirkin.

• samimi, sıcak, güleryüzlü, espirili olan her kadın cilvelidir erkeklere gore

• dogru:))

• Birşeyi ilk istemez naz falan yapar ama sonra kabul eder ama gercekten kabul eder zorlaysa o iş naza cilveye girmez

• haklisin.

• sonradan olunmaz,sırıtır.doğasında olur,makbulu de o dur..

• Karsisindakini cabuk ayartabilen,vucudunu kullanabilen kadinlar genelde cilveli sinifina giriyor. Ama her bayan azda olsa cilveli olmali ozellikle erkegini elinde tutabilmek icin.

• doğuştan gelen bir özellik o. zoraki cilve yapılmaz. ya cilvelisindir doğuştan ya da değilsindir.

• link Bak da ders al kelebeem!

• ben öyleyim mesela doğamda var...karakder özlelliği o sonradan öğrenilmiyor.

• biliyorum bende oyleyim soneadan olmak icin sormuyorum anket gibi bir sey bu neler yaparsin ve nasil yaparsin bunlardan da bahseder misin?

• cilve aslında erkeği sinirliyken bile davranışlarınla gülümser bir hale getirebilmekdir..her erkeğin farklı hoşlandığı şeyler vardır..birine naz yaparsan hoşuna gider birine gitmez..iyi dikkat etmek lazım...genelde cinselliğe doğru gider sınırı çizmek gerek..

• cilveli olmak için ne kadar uğraşırsan uğraş olmaz doğuştan olmalı bence..

• haklisin ama bence her kadinin icinde biraz vardir onu ortaya cikarmak onemli ben oyleyimdir mesela,..

• herkesin içinde olmuyo işte ağır başlı kızlar oluyo ne kadar uğraşsalarda olmaz yapamaz ama erkeğiyle tek kalınca işler değişir...

• dogru ama kalabaliktada yapilir neden yapilmasin ki belki de bir bakisla olur bilmek lazim.

• bi cilveli olamadık beee :/

• Fatmagulun yengesi gibi olur :)) cilveli :D

• :))))

• Doğuştan gelen bir şey

• kalçanı salla :D

• cilve kelimesini amlami yuzunden olmasa da sevmiyorum cok igrenc bir kelime.sebebi ne bilmiyorum.cilve ne ya.baska karsiligi var mi bunun?Ayrica cilveli iste cok guleryuzlu falan olman lazim

• baska bir karsiligi yok naz diyebiliriz ama o da farkli bir anlam naz sikar adami

Yükleniyor...