Askerde ne ihtiyaçları olabilir bir erkeğin?

Ayak kremi istedi benden carsıya daha var ondan herhalde ben tek göndermek istemiyorum bunun gibi ne ihtiyaclar olabilir söylermisiniz?

Güncellemeler:
Kantinde bulabileceği bir sey ayak kremi neden ister ki garipsedim :D Ayrıca göndermesem de olmaz simdi.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• nerde olduguna baglı

• Ankara'da

• Öncekileri Göster
    • aynen göndermezsem yanlıs anlayabilir gönderiyim bari :D iceride kargom geldi diye hava atmak ister belki haha :D

• erkek berberlerıne 2 liraya satıolar ondan gondersene:)

Erkekler Ne Diyor 11

• önümüz yaz fazla bir ihtiyacı olmaz ama fazladan çorap ve iç çamaşırı koyarsan iyi olur

• Tamam tesekkürler :)

• en önemli ihtiyacı unutulmamaktır. onu sürekli ara özlediğini söyle, çabuk geçer de ( yalan )

• Onlar hep söyleniliyor :)

• o şimdi asker canı neler ister- Tuğba Ekinci geldi aklıma :D

• Bir sürü ihtiyacı olur tavsiyem ilk iğne iplik al nasıl dikiş yapılır anlat :D çorap al defter al kalem al sana şiirler yazar belki :D Sonra Fotoğrafını falan ver :D

• kullanıosa mutlaka sigara + çorap siyahından :))

• Askeriyeye göndercem ama sigara sorun olmaz mı hem ben bıraksın diye uğraşıyorum :D

• Öncekileri Göster
    • Tamam tesekkürler :)

• ;)

• CEBİNDE PARASI VARSA EMİN OL HİÇBİR İHTİYACI OLMAZ BUNU BİLESİN.

• En son var demisti ama carsı izninde birseyler aldıysa bilemem.

• Öncekileri Göster
    • İste ondan bende garipsedim bilmiyorum normalde bir sey göndericem derken gönderme diyen insan benden isteye isteye ayak kremi istiyor :D En son 30-40 TL parası vardı onun birseyler alır falan ama o kadar ne alabilir ki yani :S

• bilmem ama aslında en büyük ihtiyacı unutmaki muhakkak olarak sensin bunun bilincinde olasın.

• ayak kremini de kendi gitsin alsın bir zahmet..oha yaa benm kız arkadasım olsa ben istemem yani.Çarsı izninde gider alırım..genelde askerlerın carsı ızınlerınde randevu evlerıne gıttiği bilinir ama :P

• Valla ilk defa böyle birsey istedi benden bende sasırdım :D En son böyle birsey istediği zaman sürpriz yapmıstı gelmisti gene öyle birsey yapıcak anlamadım ama garip geldi banada :D

• Öncekileri Göster
    • utanmaz herhalde koku icin krem demeye :D

• benim gibiyse utanır :)

• Pudra da gönder .

• Pudra'yı ne yapacak ki :D

• botun içine dökülen, pudra var. 6 lı paketlerde satılıyor onladan alabılırsın. diğer hersey kantınde satılıyor zaten.

• Ayak kremide satılıyorsa benden niye böyle garip birsey istedi? :D O pudrayı nereden bulabilirim ayak pudrası mı deniliyor ona?

• Öncekileri Göster
    • 6 ayı kaldı iste

• büyük bölümünü atlamış. hayırlısıyla gelsin

• Vazelinde gönder lazım olur belki :)

• hahaha :D

• Bir karton sigara ve ailesinin fotoğraflarını yollayabilirsin :)

• Sigarayı azaltsın istiyorum simdi yollarsam yüz vermis olcam :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...