Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Askerde ne ihtiyaçları olabilir bir erkeğin?

Ayak kremi istedi benden carsıya daha var ondan herhalde ben tek göndermek istemiyorum bunun gibi ne ihtiyaclar olabilir söylermisiniz?

Güncellemeler:
Kantinde bulabileceği bir sey ayak kremi neden ister ki garipsedim :D Ayrıca göndermesem de olmaz simdi.

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• nerde olduguna baglı

1|0
    • Ankara'da

• aynen göndermezsem yanlıs anlayabilir gönderiyim bari :D iceride kargom geldi diye hava atmak ister belki haha :D

• erkek berberlerıne 2 liraya satıolar ondan gondersene:)

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir sürü ihtiyacı olur tavsiyem ilk iğne iplik al nasıl dikiş yapılır anlat :D çorap al defter al kalem al sana şiirler yazar belki :D Sonra Fotoğrafını falan ver :D

1|0
  • önümüz yaz fazla bir ihtiyacı olmaz ama fazladan çorap ve iç çamaşırı koyarsan iyi olur

1|0
  • Pudra da gönder .

1|0
  • en önemli ihtiyacı unutulmamaktır. onu sürekli ara özlediğini söyle, çabuk geçer de ( yalan )

1|0
  • o şimdi asker canı neler ister- Tuğba Ekinci geldi aklıma :D

1|0
  • ayak kremini de kendi gitsin alsın bir zahmet..oha yaa benm kız arkadasım olsa ben istemem yani.Çarsı izninde gider alırım..genelde askerlerın carsı ızınlerınde randevu evlerıne gıttiği bilinir ama :P

1|0
    • Valla ilk defa böyle birsey istedi benden bende sasırdım :D En son böyle birsey istediği zaman sürpriz yapmıstı gelmisti gene öyle birsey yapıcak anlamadım ama garip geldi banada :D

• utanmaz herhalde koku icin krem demeye :D

• benim gibiyse utanır :)

• kullanıosa mutlaka sigara + çorap siyahından :))

1|0
    • Askeriyeye göndercem ama sigara sorun olmaz mı hem ben bıraksın diye uğraşıyorum :D

• Tamam tesekkürler :)

• ;)

• CEBİNDE PARASI VARSA EMİN OL HİÇBİR İHTİYACI OLMAZ BUNU BİLESİN.

1|0
    • En son var demisti ama carsı izninde birseyler aldıysa bilemem.

• İste ondan bende garipsedim bilmiyorum normalde bir sey göndericem derken gönderme diyen insan benden isteye isteye ayak kremi istiyor :D En son 30-40 TL parası vardı onun birseyler alır falan ama o kadar ne alabilir ki yani :S

• bilmem ama aslında en büyük ihtiyacı unutmaki muhakkak olarak sensin bunun bilincinde olasın.

• botun içine dökülen, pudra var. 6 lı paketlerde satılıyor onladan alabılırsın. diğer hersey kantınde satılıyor zaten.

1|0
    • Ayak kremide satılıyorsa benden niye böyle garip birsey istedi? :D O pudrayı nereden bulabilirim ayak pudrası mı deniliyor ona?

• 6 ayı kaldı iste

• büyük bölümünü atlamış. hayırlısıyla gelsin

• Bir karton sigara ve ailesinin fotoğraflarını yollayabilirsin :)

1|0
    • Sigarayı azaltsın istiyorum simdi yollarsam yüz vermis olcam :D

• Vazelinde gönder lazım olur belki :)

1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...