• Sor
  • Bence

Haftada kaç kez banyo yaparsınız?

Sizce doğru olanı nedir? Yani, haftada kaç kez banyo yapılmalı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 24

Kızlar Ne Diyor 7

• hergün yaparim sacimida en gec 2 günde bir yikarim

• 4-5 kere..

• 10-11 kez yapiyorum ben

• he abart

• Hastalik oldu ciddiyim rahat edemem yapmadan

• 7 kere :D

• 2 günde bir yapıyorum ben

• Haftada 7 gün varsa 5-6 günü yaparım :D

• görüyomusun ne temiz kızlar var.

• tatlım duş ve genel temizlik( banyo) farklı olaylar arkadaşlar karıştırmış aşağıda.Duş: sabun kullanmadan suyun altına girip çıkmak ter atmak.. ılık suyla olur geneldegenel temizlik( banyo) kese köpük yapılarak saçı şampuanlayarak yapılır.Eğer günlük duş almayı düşünüyorsan saçı ıslatmadan vücudunu yani genital bölge ve koltuk altını ayakları sabunlayarak yapabilirsin ama yok saçlarım da dersen şampuanlamadan yapsan saçların için iyi olur aksi halde hergün şampuan saç derisi yağını alır ve saçların yıpranır. hergün şampuan hem israf hem zarar.diğer taraftan ben iş açısından mevsim açısından duş alma sıklığının da değişeceğine inanıyorum yani kışın terlemiyorsan ve havalar soğuksa hergün duş yerine koltuk altı genital bölgeyi sabunlayabilirsin.Ama yaz ayı ve sıcak bir bölgedeysen her gün 2 kez duş almak güzel olur.Banyoya gelince kese köpükle sıcak suyla kıl tüy temizliğiyle şampuanllrıyla ayak bakımı manikür pedikürüyle banyo ihtiyacını 2 güne ya da 3 güne bir yapabilirsin ama yok haftada bir olsun tam olsun dersen bir güzel sürtersin her yerini pırıl pırıl koyarsın tüylerini temizlersin saçlarına bakım yaparsın ohhh bir hafta yeter sana :)sonrada günlk duş alırsıın ya da koku yapan yerleri sabunlarsın sen bilirsin artık

Yükleniyor...