Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Ayakkabım yırtık ne yapmam lazım

Bugün rap parçam için kayıda gidicegim Fakat ayakkabımın alt kısmı oluyorya onun yanındaki -------- böyle bir yırtık var -------- şöyle bir çizgi ne yapmam lazım bugün gitmemiz lazım herşey ayarlı adam bizi bekliyor başka ayakkabım yok ne yapmam lazım çok acil yardımlarınızı bekliyorum sagolun

Güncellemeler:
Malesef saat geldi mecbur yırtık ayakkabılarla gitcem rezil olmakta cabası sagolun yorumlarınız iicn !

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• kıyamam sana ya. keşke senı tanıyor olsaydım kardeşimin ayakkabılarını yürütürdüm . ama yapıştırı dene. ya da yokmu hiç arkadaşın ya

0|0
    • Arkadaş varda ben utanıyorum abla .(( yapıştıramadım abla ayakkabının alt tabanının yanlarında aynen şu şekilde '' ---------'' çizgi yırtık var :(

• ya kıyamıyorum ya:D ne diyim ki ablacıgım :D bilmıyorum yakın dostun yokmu

• Varda dedigim gibi utanıyorum :( allah kahretsin böyle şeyi ya

Kızlar Ne Diyor 3

• yapıştırma sansın yokmu hemen ?

0|0
    • malesef yok ablacıgım nasl yapıstırayımki :/

• tek çözüm

japon yapıştırıcısı.. :(

0|0
    • Tamamda öyle bir yırtık değil --------- Şöyle bir şekilde yırtıgı var yani alttaki plastik yeri --------- şöyle bir yırtık var olmuyorki

Erkekler Ne Diyor 3

• Sana tamirci ya da al benim ayakkabimi giy dicek birisi lazim.

0|0
    • Ya amcamın oglunun varda şimdi utanıyorum isteyemem ya :(

• Nerde oturuyosun sen

• İstanbul abi

• git bir 15 20 tllik ayyakkabı al hemen veya bir ayakkabı tamircisinde yapıştırttır

0|0
    • zaten babamdan 20 lira almam lazım birazdan valla paramda yok kayıda vercem parayıda

• bu rarada ankarada oturuyosan gökler ayakkabı srayına git büyük ihtimal yardımcı olurlar

• valla orada değilim istanbuldayım ben burdada ücretsiz yapcak kimsede yok

• ayakkabına laf atanlara diss atarsın !

1|0
    • Ya yemin ederim gitmem lazım rezilde olmak istemiyom ama ne yapmam lazm hocam

• Bsg mk :D Bakkaldan boca 502 al bide karbonat yapıştır aalallalaa

• Neden küfür ediyorsun lan ? yürü git olmuyor

Yükleniyor...