Ayakkabım yırtık ne yapmam lazım

Bugün rap parçam için kayıda gidicegim Fakat ayakkabımın alt kısmı oluyorya onun yanındaki -------- böyle bir yırtık var -------- şöyle bir çizgi ne yapmam lazım bugün gitmemiz lazım herşey ayarlı adam bizi bekliyor başka ayakkabım yok ne yapmam lazım çok acil yardımlarınızı bekliyorum sagolun

Güncellemeler:
Malesef saat geldi mecbur yırtık ayakkabılarla gitcem rezil olmakta cabası sagolun yorumlarınız iicn !

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kıyamam sana ya. keşke senı tanıyor olsaydım kardeşimin ayakkabılarını yürütürdüm . ama yapıştırı dene. ya da yokmu hiç arkadaşın ya

• Varda dedigim gibi utanıyorum :( allah kahretsin böyle şeyi ya

• ya kıyamıyorum ya:D ne diyim ki ablacıgım :D bilmıyorum yakın dostun yokmu

• Abla ne yapmamı bekliyorsun _? benide anla

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• tek çözüm

japon yapıştırıcısı.. :(

• Tamamda öyle bir yırtık değil --------- Şöyle bir şekilde yırtıgı var yani alttaki plastik yeri --------- şöyle bir yırtık var olmuyorki

• yapıştırma sansın yokmu hemen ?

• malesef yok ablacıgım nasl yapıstırayımki :/

Erkekler Ne Diyor 3

• Sana tamirci ya da al benim ayakkabimi giy dicek birisi lazim.

• İstanbul abi

• Nerde oturuyosun sen

• Abi don ne alaka şimdi ? ayakkabım yırtık sen bana gelmiş ne diyosun yaaa :(((

• Öncekileri Göster
  • git bir 15 20 tllik ayyakkabı al hemen veya bir ayakkabı tamircisinde yapıştırttır

• valla orada değilim istanbuldayım ben burdada ücretsiz yapcak kimsede yok

• bu rarada ankarada oturuyosan gökler ayakkabı srayına git büyük ihtimal yardımcı olurlar

• yaa peki bigünlüğüne ayakkabı verecek biri yokmu

• Öncekileri Göster
  • ayakkabına laf atanlara diss atarsın !

• Neden küfür ediyorsun lan ? yürü git olmuyor

• Bsg mk :D Bakkaldan boca 502 al bide karbonat yapıştır aalallalaa

• Ya yemin ederim gitmem lazım rezilde olmak istemiyom ama ne yapmam lazm hocam

Yükleniyor...