Kadınların erkeklerle konuşması kulak zinasıdır. Öyleyse neden zinada ısrar ediyorsunuz?

Gizli Üye
Evet, dinimize göre zinanın birçok çeşidi var. Bunlardan biri de kulak zinası. Erkeklerle konuşan kızlar erkekleri kulak zinasına soktukları için çok büyük günaha girmektedir.

Bütün bunlara rağmen neden zinadan vazgeçmezsiniz? Rabbimizin istediği gibi bir hayat sürmemekte neden bu kadar ısrarcısınız?

Özellikle kızlar, neden erkekleri günaha sokuyorsunuz? Zinaya sebep olmak zina yapmaktan kat kat günahtır.
Kadınların erkeklerle konuşması kulak zinasıdır. Öyleyse neden zinada ısrar ediyorsunuz?