Annem ve eniştesi... Yemin ederim troll değilim Allah rızası için yardım edin... uzun ama nolur okuyun :'( ?

Gizli Üye
Annem ve eniştem hakkında ciddi anlamda büyük bir şüphem var ve bu şüphem yüzünden kendimden nefret ediyorum nolur yardım edin Allahım nolur ben haksız oluyum. Abim de bugün bu şüphesini dile getirince çok huzursuz oldum.

Ben büyürken babasız büyüdüm ben anne karnındayken abim de 4 yasındayken vefat etti ve ben uzun bir süre bana hiç iyi davranmadığı halde enişteme baba dedim ve abim hep kızardı abim bugün bana bunu annemin dedirttiğini hatırladığını söyledi. Gerçekten çok kötüyüm çünkü abimin ve benim farkında oldugumuz bazı şeyler var.

Eniştem sürekli baldız baldan tatlıdır gibi basitçe seyler diyor bir yere gittiginde karısı olan teyzemle fotograf cekmek yerine sürekli annemle birlikte fotograflari oluyor veya annem surekli ikisinin arasinda oluyor sürekli onlarla uzun yolculuklara çıkıp uzun süre dönmüyor eniştem sürekli teyzemin yaninda teyzeme çok zayıfsın çirkinsin burnun büyük vs diyip annemi övüyor bir hediye aldiginda anneme de aliyor. Sürekli konusuyorlar enistem annemi kıskandigini dile getiriyor sürekli annemse hoşuna gidiyormuscasina kahkahalar atiyor, onun yanında kibarlıktan kırılıyor filan.

Bazı akrabalarımsa annemle enistemin babamla evliyken de cok samimi oldugunu ve babamla bunun için kavga ettigini söylemislerdi basta kavga etmistim ama şu 18 yıldır tanık olduklarimi birlestirince hakli olabilecegine inanmaya basladim

Bugünse abim hüngür hüngür ağladı bu durum yüzünden. Bugün ciddi anlamda bir samimiyet göstermisler. Dilim varmiyor ama annemin telefonunda da sürekli akrabalar arasi sey hikayeleri gördüm. Ne yapcam ben sizce... Fazla mı abartıyoruz?

Anneme yakıstiramasam da daha önce 2-3 erkekle birden görüştüğünü vs de gördüm. Onun için abartiyor da olabilirim. Hepiniz yaşıyor musunuz bu durumu? Anneniz bu kadar yakın mi?
Annem ve eniştesi... Yemin ederim troll değilim Allah rızası için yardım edin... uzun ama nolur okuyun :'( ?