En belirgin aşk belirtileri nelerdir ?

aşık olduğunuz zaman şahsınızda yada karşı cinsinizde ne tür aşk belirlileri görüp hissettiniz arkadaşlar ben aşıkmı oluyorum yaa:)):

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sürekli onu görme isteği.Sürekli hayallere dalma onu düşünme.Yanındayken ya da o etrafındayken sakarlaşma.Gereksiz bir mutluluk gelmesi.Onu görmek için heycanlanmak.Gece uykuya onu düşünmekten dalamamak.Gördüğün de sanki çabucak zaman geçmiş olması ve ateş basması el-ayak dolaşması..:) bunlar varsa eyvah eyvah :)

Kızlar Ne Diyor 14

• böyle kendini bilmeden sırıtırken bulursun:)sonra onla konuşurken sanki başbakanla konuşuyomuş gibi dikkat ederek konşursunerirsinnn bitersin:))

• Aptallık. Öyle tüm gün hayallerdesin bişeye konsantre olamiyorsun aşık olduğun kişinin herhangi kötu bişeyını görmuyorsun herşeysi mükemmel vesaire.

• AKLIMDAN ÇIKMAAZZZZ:))

• Midede kelebekler diye tabir edilen şey kesinlikle.Böyle mide bulantısıyla kalp çarpıntısı karışık bir olay.Onu görünce şekerin düşmesine kadar ilerler.Eller titrer,göz göze gelince utanmalar kızarmalar..

• Salak bir tebessümle gezmek ortalıkta

• mide bulantısı en belirgin özelliğidir

• ya arkasından kusma başlarsa eyvah eyvah o zaman ):):

• her telefon çaldığında heyecanlanmak,kalp atışlarının hızlanması,yemek yemeyi unutmak,sabahları mutlu uyanmak ve sürekli gülme isteği bende böyle olmuştu ve hep onu düşünmek tabi ondan başkasını gözünün görmemesi her an onu görme isteği:):)

• Sebepsiz ve yersiz gülümseme... Sürekli O'nu düşünmek... Sürekli görme isteği... Gördüğünde de gözlerine bakamama ve yerinden çıkacakmış gibi bir kalp çarpıntısı... Bazen de kendini O'nun yanında tanıyamama durumları...

• Yüzünde nedensiz bir gülme yakalarsan eğer. İçinde kelebekler falan. Aşıksın sen arkadaş:)

• sen neler hissediyorsun yazda aşıkmısın biz onu çözelim..

• onu gördügüm an yerdemiyim göktemiyim bilmiyorummm:):)

• Öncekileri Göster
    • gercektenmii bu akşamda o zaman senin için deniycemm inşş bu defa başarılı olurummmm

• inşallah dene tabi...cesaretli ol..

• Kalbin onu her gördüğünde küt küt atar. Heyecanlanırsın, elin ayağın titrer.

• Onu gördüğün zaman resmen karnın gıdıklanır. suratında şapsal bi gülümseme belirir ve her dakka onu düşünürsün. :)

• aşık olursan onu görmek için aşırı bir istek duyarsın...yolların hep ona çıkar.

• salakça ama tatlı bir tebessüm olur yüzünde her daim:)

• :))) kesinlikle...

• evet..:))

• salakça demesekde sadece tatlı tebessüm oluyor desek şu an da bu durumdayım galibaaa:)):

Erkekler Ne Diyor 5

• İştahın kesilir , yüreğin hızlı hızlı çarpar , yerli yersiz gülümser yada tebessüm edersin .Acaba şuan ne yapıyor diye merak edersin imkanın var ise arar sorarsın .Kendini unutup onu düşünmeye başlarsın kısacası .

• uçuk bir insan olursun akla gelmeyecek mantıksız işler yaparsın...

• aptal aptal cümleler kurmaya başlarsam yüklemi getiremezsem suratımda kızarıklık olursa o zaman aşık olma yolunda ilerliyorum demektir

• Aynaya baktıgında ;-Ne Bakıyorsun Be Salak Diyor Musun?

• Hükmetme duygusunu iyi kullanıyorsan aşık edersin, Kızlar ne kadar ben emir almayı sevmem desede erkeklerin onlara hükmetlerini istiyorlar.Erkekler aşık olduğunu nasıl anlar bunuda bi kızdan duyalım ben bilmiyorum :D

Yükleniyor...