• Sor
  • Bence

Telefonum meşgulken arayan kişi 'ulaşılamıyor' sesi duysun istiyorum, bilen var mı?

Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor....benim telefonum meşgulken arkadan arayan kişi ulaşılamıyor sesi duysun istiyorum bilen var mı cidden çok gerekli

Güncellemeler:
engelleme diye bi özellik var zaten ama onu istemiyorum arayınca ulaşılamıyor duysun yönlendirme dışında başka çözüm varmıdır

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Telefonu yönlendirmen gerekiyor. Telefon ayarlarında yoksa müşteri hizmetlerini ara.

Erkekler Ne Diyor 4

• arkadaşlar bunu usturuplu bir cevap verin bir çok arkadaş bekliyor hadi...

• En basit yöntem bu telefon ayarlarından arama aktarmaya girerek meşgulken aktara gir ve oraya kullanmadığın bir telefon numarası veya iptal edilen bir hattın numarasını girmen yeterli. başka bir yöntemi yok. Sen telefonla konuşurken ya aradığınız kişiye ulaşılamıyor der yada aradığınız numara kullanılamamaktadır der.Tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.

• ama bildiğim kadarıyla yönlendirme yapınca benim faturama yansıyo

• merhaba ilk zamanlarda bende yaptım ama sen onunla konuşursan hem sana hem ona yazar, ama konuşmayacağına göre sadece ondan ücret kesiliyordu zamanında şimdi nasıl işliyor bilmiyorum. Deneyerek öğrenebilirsin, önceleri kodlar vardı o kodu giriyordun. İstemediğin biri seni aradığında hayır tuşuna veya reddet dediğin zaman aradığınız numarayı yanlış çevirdiniz, aradığız kişiye ulaşılamıyor, gibi telesekreter çıkıyordu. riske girmek istemiyorsan GSM operatörünü arayacaksın, sana yardımcı olacaklar.

• telefonu kapat

• çok komik !

• tabı kı var ya mesgulken telefonu yönlerdir de yönlendirmeyi de kapalı bir telefona yap al sana aradığınız kişiye ulaşılamıyor sesi :)

• Özetlemişsin düşüncelerimi :D

• :)) yani marwecim

• peki ama yönlendirme yapınca faturaya yansıyo

Kızlar Ne Diyor 2

• Yapılabiliniyormuymuş öyle birşey :D İyimiş :)

• telefonunu yonlendırırsın turkcellsen fılan yonlendırdıgınde sen mesgul olsanda kapalı duruyor ama sunu dıyım aranılan numaraya ulasılamıyorsa bırı konu hatlardan degıl yenılen haltlardandır bunu bılmeyende yok

Yükleniyor...