Mağdur olarak davaya yani mahkemeye gitmezsem ne olur?

magdur olarak davaya gitmek istemiyorum davaya gidersem tcvz eden adamlarla tekrar karsılasacam bunu düşünmek bile acı veriyo davaya gitmezsem polis zoruyla götürürler mi? ltfn cevap vrn

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• allah yardıncın olsun. allah onlarında bin türlü belasını verecektir zaten. ben bu sorduğun sorunun cevabını bilmiyorum ama eğer olur da gitmek zorunda kalırsan lütfen güçlü ol.

Erkekler Ne Diyor 6

• mahkeme celbi geldiği halde ilk duruşmaya herhangi bir mezaret beyan etmemesi halinde mahkeme ileri bir tarihe ertelenir, müşteki 2. duruşmayada katılmadıysa dava düşer ve dosya kapanır..

• yanlız başka bir mahkeme aracılığı ile ifade verebilirsin ya da avukatın varsa gitmesende bir sorun olmaz yalnız şu da var bazı mahkeme celblerinde müşteki dahi olsan mahkemeye katılmadığın takdirde zorla götürüleceğin yazmaktadır sana gelen mahkeme celbinde böyle birşey yazıyor mu bilmem..

• Haklısın ve davaya gitmek istemıyorsn . Git dostum korkma girsin içeri pislikler.

• Yalan konusma lan mal yasın 15 mıs

• içeri sokmak yerine hadım etmek dha mantıklı

• hacı ona makdül derler,avukatına ifade ver, ama herhalde hakim seni gene çağırır ya da en kısa yoldan psikayatriste git rapor al ozaman gerek kalmaz,bu seferde yüzleştirme nasıl olur onu bileme,iş karışık, geçmiş olsun!

• Avukatın yok mu o gitsin.

• olur gitme anasını satım:D

• allahını seven bir mod şu soruyu kaldırsın.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...