Sol göğsümün altında sivilce gibi bir yara izi gördüm, ciddi bir durum olabilir mi?

Arkadaşlar sol göğsümün altında sivilce izi gibi bir kızarıklık gördüm dün yıkanırken. Daha önce böyle birşey yoktu, kendim mi yoldum ya da çarptım biryerlere de böyle bir kızarıklık oluştu yoksa ciddi bir durum olabilir mi? Doktora gidicem ama kendim göğüslerimi ellerimle yokladığımda beze gibi birşey gelmedi göğüslerimden. Sizin de arasıra sivilce ya da yaralar oluşur mu göğüslerinizde bayanlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• benim göğsümün üstünde çıktı ...bende çok korkmuştum internetten araştırdım kanser belirtisi de olabilir normal bi sizvilcede olabilir diye okudum... ertesi günü hemen dr a gittim ... oda elleriyle kontrol etti sonra normal bir sivilce gibi geldi bana dedi ama yine de ultrasyona gönderdi aynı gün ultrasyonada girdim temiz çıktııı.. ama senin göğsünün altında çıkmış zannetmiyorum ölesine bir sivilcedir.. ya da içinn rahat etmiyosa dr a git

• göğüslerini nasıl kontrol etti peki sakıncası yoksa?

• Öncekileri Göster
    • ya aslına bakrsan nedensiz bünyenin kendi yaptığı şey dedi bir cildiyeye git dedi sana ilaç verirler dedi geçmesi için ama ben tabi üşendim :))

• aman ii yapmışsın canım ciddi bi durum olmadıktan sonra gerek yok cildiyeye filan :D

Erkekler Ne Diyor 3

• pişik olmuş olabilir yada iç çamaşırından olmuştur belkide

• Kis şeklinde deri altındaysa bence tehlikeli olabilir

• deri üstünde yara gibi

• Öncekileri Göster
    • ben kaşıyıp oynamıyorum zaten sivilce başı gibi küçük birşey ama yine de çok evham yaptım:S

• O zaman uç kısmının çıkmasını bekle kolanyalı mendille iyice temizleyerek içini boşalt yakın zamanda geçer

• Bayanlar demişsin ama örümcek ısırığı olabilir.Love and other drugs filminden bir tecrübe. Beni de bir ara örümcek ısırmıştı. Dokununca ağrıyordu baya.

• evet böcek ısırığı ya da alerji de olabilir:S

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence doktora göstermelisin.Garantiye al işini.Erken teşhis hayat kurtarır :D

• Olabilir normaldir. Kuruntu yapmaya gerek yok bence.

Yükleniyor...