• Sor
  • Bence

Güzündüzü mü seversiniz geceyi mi?

hayat sizce gece mi yaşanmalı yoksa gündüz mü? bence gece çünkü gece daha hüzürlü ve sesiz :D

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• insanların uyumayı tercih ettiği zaman yaşamak...herkes gece yaşarsa suyu çıkar :)

Erkekler Ne Diyor 21

• Gündüz, bir koşuşturmacadır gidiyor. Gece, daha bir sessiz sakin, sessizliğin sesini dinlemek daha dinlendirici oluyor bazen. Gece kuşuyum, ben kendim... :)

• gece                                                 

• gündüz karanlıgı gece aydınlıgı getirir peşisıra.hangisini sevmeli hangisini beklemeliyim ayrımına varamıyorum.ikisinide seviyorum her ihtimale karşı.

• yeşillik baraj deniz olsun çevremde gece gündüz farketmez :) yalnız kalmanın çaresini buluru mdinlenirim ama gece daha iyi muhabbet ediyorum kendimle :D

• geceyi severim cunku sakinliği severim

• gündüz olması daha sağlıklı fakat ben bunu yazıyorsam gece yatmıyorum demektir. Belki dikkatinizi çekmiştir, her gün sabah 7de uyandığınızda güneş yeni doğarken kendinizi nasılda zinde hissediyorsunuz ama öğlen 12 1 gibi uyandığınızda dayak yemiş gibi uyanıyorsunuz.

• 25 yaşıma kadar geceyi seviyordum ama şimdilerde gündüzler çok daha güzel geliyor.

• böyle düşünüyorsan içinde fırtınalar kopuyor demektir.

• Geceler baş ağrıtmaz, dingindir.

• sevdiğinle film keyfi böyle ıscak sıcak. gece olsun evet. hemde bir kış gecesi. polar battaniye ile sararım onu. ellerimi saçlarında gezdiririm..

• Güzündüz ıyıdır herhalde degısık hemm.

• sabah okuluma giderim öğlen işime gider paramı kazanırım akşam kazandığım parayı yerimgece olunca da vururum kafayı uyurum

• Sen bence fikrini beyan etmek için soruyu sormuşsun. Ama ben gündüzü tercih ederim. Gece gizlenir kötüler

• ben soruyu kimler benım gibi düşünüyor dıye sordum

• gündüzü seviyorum ama güneş yasak geceyi seviyorum ama karanlıkta bir ucube gibi görünüyorm sanki ikindi en iyisi

• Geceler bitmesin :D

• gecenin verdiği huzuru hiç birşey vermiyo .ancak gece rahat hissediyorum kendimi .sanki sadece ben yaşıyomuşum gibi oluyo .

• geceler daha iyi çünkü daha umutsuz

• O anki ruh halime göre değişiyo. :D

• ikisinide severim

• ikisinide sevmem

• Ben geceyi de severim gündüzü de, ilhbaharı da severim sonbaharı da, kışı da yazı da. Mutluluk her yerde her zaman aslında bakmayı bilirsen edebiyat böyle parçalanır dağılın :)

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...