Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Güzündüzü mü seversiniz geceyi mi?

hayat sizce gece mi yaşanmalı yoksa gündüz mü? bence gece çünkü gece daha hüzürlü ve sesiz :D

0|0
13|22

En İyi Erkek Görüşü

• insanların uyumayı tercih ettiği zaman yaşamak...

herkes gece yaşarsa suyu çıkar :)

1|0

Erkekler Ne Diyor 22

• gündüz olması daha sağlıklı fakat ben bunu yazıyorsam gece yatmıyorum demektir. Belki dikkatinizi çekmiştir, her gün sabah 7de uyandığınızda güneş yeni doğarken kendinizi nasılda zinde hissediyorsunuz ama öğlen 12 1 gibi uyandığınızda dayak yemiş gibi uyanıyorsunuz.

0|0
  • gündüz karanlıgı gece aydınlıgı getirir peşisıra.

hangisini sevmeli hangisini beklemeliyim ayrımına varamıyorum.

ikisinide seviyorum her ihtimale karşı.

0|0
  • 25 yaşıma kadar geceyi seviyordum ama şimdilerde gündüzler çok daha güzel geliyor.

0|0
  • Gündüz, bir koşuşturmacadır gidiyor. Gece, daha bir sessiz sakin, sessizliğin sesini dinlemek daha dinlendirici oluyor bazen. Gece kuşuyum, ben kendim... :)

1|0
  • gece

0|0
  • gecenin verdiği huzuru hiç birşey vermiyo .ancak gece rahat hissediyorum kendimi .sanki sadece ben yaşıyomuşum gibi oluyo .

0|0
  • yeşillik baraj deniz olsun çevremde gece gündüz farketmez :) yalnız kalmanın çaresini buluru mdinlenirim ama gece daha iyi muhabbet ediyorum kendimle :D

0|0
  • böyle düşünüyorsan içinde fırtınalar kopuyor demektir.

0|0
  • geceyi severim cunku sakinliği severim

0|1
  • Sen bence fikrini beyan etmek için soruyu sormuşsun. Ama ben gündüzü tercih ederim. Gece gizlenir kötüler

0|0
    • ben soruyu kimler benım gibi düşünüyor dıye sordum

• sabah okuluma giderim öğlen işime gider paramı kazanırım akşam kazandığım parayı yerim

gece olunca da vururum kafayı uyurum

0|0
  • sevdiğinle film keyfi böyle ıscak sıcak. gece olsun evet. hemde bir kış gecesi. polar battaniye ile sararım onu. ellerimi saçlarında gezdiririm..

0|0
  • gündüzü seviyorum ama güneş yasak geceyi seviyorum ama karanlıkta bir ucube gibi görünüyorm sanki ikindi en iyisi

1|0
  • Geceler baş ağrıtmaz, dingindir.

0|0
  • ikisinide severim

0|0
  • Geceler bitmesin :D

0|0
  • ikisinide sevmem

0|0
  • Güzündüz ıyıdır herhalde degısık hemm.

0|0
  • O anki ruh halime göre değişiyo. :D

0|0
  • geceler daha iyi çünkü daha umutsuz

0|0
  • Ben geceyi de severim gündüzü de, ilhbaharı da severim sonbaharı da, kışı da yazı da. Mutluluk her yerde her zaman aslında bakmayı bilirsen edebiyat böyle parçalanır dağılın :)

1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Geceleri severim.

0|0
  • Geceyi severim

0|0
  • gece serin bol yıldızlı bir gece:)

0|0
  • ikindiyi

0|0
  • gececiyim. seviyorum karanlığın çirkinlikleri gizleyiş biçimini.

0|0
  • Gündüzün şerri gecenin hayrından iyidir.

1|0
  • gece daha huzurlu tam benlik

0|1
  • geciyimdir :)

0|0
  • ne gunduz ne gece:(

0|0
  • Geceler

0|0
  • uyumam lazım ama ben istemiyorum. şu anı seviyorum şimdi.

0|0
  • Gece.

0|0
  • gece sesiz olur greksiz insanlar dan uzak ...

0|0
Yükleniyor...