• Sor
  • Bence

Özlem içeren güzel mesajlar söyler misiniz?

Daha dün barıştık bugün onu tekrar görmek için direk çağırmak yerine biraz kışkırtıcı ve masum olmayı tercih ediyorum .. ne yazmalıyım ki iş çıkışı soluğu benim yanımda alsın.Bana erkek arkadaşıma yazmam için masum ama kışkırtıcı özlem içeren güzel mesajlar söyler misiniz?

Güncellemeler:
biliyormusun aşkım gördüğün ve görmediğin bildiğin vede bilmediğin her şeyim senin ... dediğimde cevap gelmediyse ne yapmalıyım :D

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• canımm seni çok özlemişim sanki yanımda gibisin içimdeki yangın birazcık hafifler gibi ...bilmiyorum bugunlerde ne oluyor ama kendimi durduramıyorum.yalnız hissediyorum kendimi sanki herkes bir anda gidecekmiş gibi hissediyorum.belkide seni özlemişimdir ama senin işlerin vardır canım benim ben seni daha fazla rahatsız etmiyeyim kendine iyi bak görüşmek üzere. :)).

• ahahha iyiymiş :D

• Öncekileri Göster
    • of aşkından saçmalayan bir insanı idare etmen lazım ama !

• niye ne oldu ki

Erkekler Ne Diyor 5

• ''Canım sabah hava güneşliydi, bende içime kalın birşeyler almadım, güneş çekilince çok serin oldu üşüyorum,beni eve sen bırakırmısın.''

• seni çok özledim sensizken alamadığım nefesi şimdi seninle almak istiorum yaz bence

• Hasretinden nevresimler eskittim ey sevgili...

• :D

• biliyormusun aşkım gördüğün ve görmediğin bildiğin vede bilmediğin her şeyim senin ...

• çok iyi ;)

• çok çılgınsın lan

Kızlar Ne Diyor 1

• yeni aldığı kırmızı jartiyerim ve ben seni sabırsızlıkla bekliyoruz :)

• evet kışkırtıcı ama masum değil :D

• bencede çok güzel :):) dene ... yanına ufak masum şeyide sen bul :))) zor geldi bana...

Yükleniyor...