• Sor
  • Bence

Arkadaslar ben cokmu cırkınım kımse bana yaklasmıyor:(

sorum bu arkadaslar cokmu cırkınım bılmıyorum kımse bana yaklasmıyor hatta bırı cok salak bır tıpım oldugunu soyledı bu dogrumu? acık konusunda ona gore kendımı duzeltım

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Makyaj normalde güzel olanı belirgenliştirmek için yapılır ama senin yüzünü kapatmış resmen çok aşırı makyaj yapmışsın doğal bir resmini koy makyajsızda ona göre yorum yapalım.

Erkekler Ne Diyor 18

• sorun senın ne ıstedıgını bılmemendene ıstedıgını bılıs olsan bunu sormazsınıstedıgını bılen onu arar krıterlerını ona gore belırler ve samımı ıse o konuda elbeyt bı gun ıstedıgını kendısını bulır

• Adnan Oktarın kızları gibisin

• saçmalık.Söylene inanma.İnsanların insanlara hiç saygısı kalmamış.Bence hayet güzelsin.Ben seninle ilgilenridm ama yaşım küçük benim sana göre :(((((

• tsk:)

• Merhaba Güzel insan; Herkes güzeldir bunu bil. Aşık olmak için doğru kişinin sana denk gelmemesi senin çirkin olduğun anlamına gelmez. Bırak doğru zamanda doğru insan seni bulsun ve mutlu ol.. Kimseyi kıskanma herkes adına mutlu olabilirsen o mutluluğu sende tadabilirsin.. Kendini Sev Güzel insan

• sen kendine güven , salla kalanın ne dediğini

• bence giderin var

• sen kendinden eminsen sıkıntı yok

• kendımı guzel bulmuyorum ama cokta cırkın degılım yanı

• giderin var serpil abla

• 1 ton makyajın var serpil yaşında 30 var kesinartık yaşlandın ondan olmuyordur sevgilin

• 30 mu duruyorum? 35 yasındakı kadınların bıle pesınde kosan cok erkek var

• bilmiyorum sorun bir şeydedir.

• yoo gayet hoşsun bence

• konuşma tarzın yaklaşımın korkutuyor olabilir erkekleri

• Ben görseydim yaklaşırdım

• resim küçük ama öyle olduğunu sanmıyorum sempatik görünüyor. bence takma.. ağır konuşmuş insan ancak düşmanına böyle konuşur

• SerpiL , senin benim gibi bir dosta ihtiyacın var ! :)

• sana şaka yapmış bnce güzelsin..belki güzel olduğundan gelip konuşursa tersleyeceğini ya da onu reddedeceğini düşündükleri için yanaşmıyorlardır sana

• Yoo çirkin filan değilsin ben yaklaşabilirim mesela

• önce kendine güven ve neşeli ol güler yüz telafi eder

• Fotoğraf küçük, çözemedim.

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...