İlişki nasıl yürür? Neler yapılmalı?

İlişki nasıl yürür? Neler yapılmalı?Bence erkek olgun kız anlayışlı olursa ilişki sağlıklı şekilde yürür,Peki ya sizce?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İlişki her türlü yürür, ya mutlu mesut ya uçuruma doğru yürür..Ama ben uzun ilişkinin sağlıklı sonlanacağını düşünmüyorum artık..Sevdiğin en önemlisi anlaştığın birini bulursan ne ala ama zor..Kafa/ten uyumu oldu mu ilişki tadından yenmez.

• bulacaz inşallah :D
      desteğini esirgemicen
      cevap güzeldi :)

• Öncekileri Göster
    • sen yeterki aklından geçir
      yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz
      gribim la :D

• Ahahah :))

Kızlar Ne Diyor 24

• karşılıklı güven , anlayış , sevgi olmalı. bir şekile bir taraf alttan almalı.

• İkisinin de anlayışlı olması lazım.Ve sorgulamaması lazım..

• iki insan birlikteyken birbirinin kıymetini bilmeli önce...

• 3 es kuralı olursa o ilişkinin sonucunda torunun torununuda görürsün. ne mi ?sevgi saygı sadakat

• karşılıklı anlayış ve sevgi , saygı :)

• başka birini aratmamalı insan sevgilisine zaten en büyük nedenlerden biri aldatılmak değilmi hepimizin korktuğu,çoğu kavgada bu yüzden çıkmazmı yok telefon kurcalamalar bir mesajı yanlış anlamalar geç geldiğinde afratafralar,bi yere salmamalar falan,e 20 yaşından 60 yaşına kadar bir insan bu durumlarla yaşayamazki,çağımızdada karşılıklı güven ilişkisi nadir sanırım

• aynen iki tarafta olgun, anlayışlı, dikkatli ve sevgi olmalı :)

• anlayis olmali bir iliskide

• Saygı ve sevgi en önemlisi.

• aynen
      ama sorsan herkes seviyor
      baktıgında kimin eli kimin cebinde belli değil

• Evet haklısın.Bırak onu sevmeyen düşünsün.

• Karaktersiz insan malesef çok ortada

• bence karsılıklı guven cok onemli yoksa o ilski yurumez cok fazla

• 5 seneye kadar hersey guzdel 5 seneden sonra çok sey degişti keşke degişmeseydi,öküz gibi oldu bana küfür ediyo resmen sırf bu yuzden ayrılmak istiyorum ondan

• bendede var aynı sorun :D

• bendede oldu aynı sorun 5 yıl sayılı kavgalar etmısızdır 6. yılımızda hergun kavga ve ayrılık :D

• bizdede var :(

• aldatmadıkları ve guven sarsılmadıgı surece her turlu ılıskı uzun surelı olur

• saygı+sevgi+anlayış+empati+olduğu gibi kabul etmek ;her türlü ilişki için geçerlidir..

• arkadaşlar inanmayın ilişki yürümez ilişkinin ayakları yoktur

• Emek, güç gerekir...Formül : 1) Sevgi,2) Saygı,3) Tutku,4) Cinsellik,5) Güven,6) Anlayış,7) Sadakat,8) Arzu..Ölümsüz bir şey çıkar ortaya.. Felaket..Mecnun felan halt eder..

• ben sekiz maddeyi yerine getirdimde
      birini bile beceremeyen insanlar çıktı hep karşıma
      güzel formul ve cevap teşekkürler

• Öncekileri Göster
    • Umarım

• ++++++

• İlişkide insanların gözü dısarda oluyor .Aç gözlü oluyorlar..Eğer ellerimizdekılerle yetinmeyi bilirsek herşey daha güzel olur .Hemde her şeyde.

• Çok güzel bir noktaya değindin
      Aslında ilk olan bu olmalı

• Öncekileri Göster
    • Rica ederim

• +++

• Erkek hem olgun hem anlayışlı olmalı :)

• Aferin kız.

• :D

• Karşılıklı saygı ve sevgiyle, buda anlayışlı olmak demek.

• sabır sabır sabır

• utangaç davranılmamalı yoksa karşı cins direk ayrılır bnde böyle oldu ayrıldı bnden

• senin için istisna olmuş bu durum
      utangaç olan insan daha güven verici insandır bana göre

• Anlayışla...

• kesinlikle

• herşeyin başı güven arrkadaş güven varsa devam eder o ilişki

• Kadın ve erkek birbirine son derece güven vermeli, alttan alınmalı,birbirlerine karşı ilgili ve dürüst olunmalı.

• evet çok doğru söyledin

• Eyw.

• Trip olmamalı bence. Gereksiz tavır almalar asla olmamalı. Baktın tartışma büyüyor, iki tarafta birbirini anlamıyor ozaman konuşmaya, görüşmeye ara vermek lazım.Anlayış, saygı ve güven olmalı.

• şu anda bunların bulunmadıgı bir sürü ilişki görüyorum etrafta

• Öncekileri Göster
    • :)) benimde olsaydı olur
      yani herhalde :D

• Trip kadar salak birsey yok iliskide oyle birsey yaparsa soguyorum.

Erkekler Ne Diyor 18

• bence anlayış şart kimsenin istediği biri tam anlamıyla istediği biri çıkmaz karşına kızlarımız biraz anlayışlı olsun

• Kadın Dili: BükçeOğlum bir hafta sonra evleniyor. Sorumluluk sahibi bir baba olarak ona öğüt vermem gerekiyor. Fakat bunu evde yapamam çünkü annesi ağız tadıyla öğüt vermeme izin vermez, sözü ağzımdan kapıp kendi devam eder. İş yerimden oğluma telefon açtım, “Akşam yemeğini dışarıda birlikte yiyelim.” dedim. Deniz kenarındaki bu şirin lokantada şimdi onu bekliyorum. Geliyor aslan parçası, yakışıklılığı da aynı ben. Yan masadaki kızlar gözleriyle oğlumu süzüyorlar. Bakmayın kızlar, onu kapan çoktan kaptı. Hoş beşten sonra konuya giriyorum.-Oğlum haftaya düğünün var, bir baba olarak sana bazı konularda yol yordam göstermem gerekiyor. Çocukluğunda suç işlediği zamanlardaki gibi birden bire kızardı. Kerata ne anlatacağımı zannettiyse!-Baba ben yirmi altı yaşındayım, bazı şeyleri biliyorum artık.-Ah senin o biliyorum zannettiğin konularda da çok bilmediğin çıkacak ama ben o konulardan bahsetmeyeceğim. Keşke konuşabilseydik ama henüz o kadar modern olamadım.Rahat bir nefes aldı. Bu arada yemeklerimiz de geldi. Oğlumla şöyle keyif yaparak muhabbet edelim bakalım.-Kaç dil biliyorsun oğlum sen?-İngilizce, Fransızca, bir de Türkçe’yle üç dil oluyor.-Bugün ben sana dördüncü dili öğreteceğim. Dilin adı Bükçe. Kadınlar tarafından kullanılır. Sen buna “kadın dili” de diyebilirsin. Güldü. Güldüğü zaman benim yanağımdaki gibi küçük bir gamzesi var, o ortaya cıkıyor.-Kadınların ayrı bir dili mi var?-Tabii ki. Eğer kadın dilini bilirsen bir kadınla yaşamak dünyanın en büyük zevkidir, ama bu dili bilmezsen hayatın kararabilir. O yüzden bir kadınla mutlu olmak isteyen her erkek Bükçe’yi öğrenmeli.- İyi de niye Bükçe?-Çünkü kadınlar konuşurken, genellikle söyleyecekleri sözü net söylemezler. Eğip bükerler; onun için dilin adını “Bükçe” koydum.-“Bükçe zor bir dil mi baba?” diye sordu gülerek.-Bana bak, çok önemli bir konu ama eğleniyor gibisin, biraz ciddiye al. Bir kadınla mutlu olmak istiyorsan bu dili bilmen çok önemli. Çünkü kadınlar sözü bükerek bükçe konuşurlar sonra da senin sözün doğrusunu anlamanı beklerler. Felsefesini anlarsan kolay, anlamazsan zor. Mesela Çinli bir karın var, sen karına sürekli Fransızca “seni seviyorum” diyorsun ama karın hiç Fransızca anlamıyor. Fransızca “seni seviyorum” un onun için bir anlamı yoktur. Ona Çince seni seviyorum dediğinde seni anlayabilir.-Tamam baba, haklısın ciddiyetle dinliyorum. Peki, sence kadınlar neden bizimle aynı dili konuşmuyorlar, söyleyeceklerini direkt söylemiyorlar ?-Bence bir kaç sebebi var. Birincisi, duygusal oldukları için, hayır cevabı alıp kırılmaktan korktuklarından sözlerini de dolaylı söylüyorlar. İkincisi, kadınlar dünyaya annelikle donanımlı olarak gönderildikleri için onların iletişim yetenekleri çok güçlü.-Bu konuda biz erkeklerden bir sıfır öndeler yani?-Ne bir sıfırı oğlum, en az on sıfır öndeler.devamı burada link

• Aşk denen zalimin ayağına paten bağlayıp yokuş aşşağıya bırakırsan yürümekle kalmaz çok süper gider. Mutluluğun yanına mutsuzluk ta katınki ( mutusuz günlerle birgün ama birgün karşılaşacağınızı sakın unutmayın. Dünya toz pembe değildir.) mutsuzluk kendiliğinden ortaya çıkınca aşkınız yarım kalmasın.

• Saygı sevgi ve fedakarlık bu üçü olursa ömürboyu mutlu olursunuz

• saygı ve sevgi çerçevesinde iki tarafında anlayışlı olduğu bir resimde yürür

• Karakterler saglam olursa yurur.

• bende sana katılıyorum.

• Evet sizinde dediğiniz gibi bir bakış açısıyla olursa bu iş yürür ama bu düşünceyle seven insan bulmanız ve onunla evlenmeniz biraz zor bana göre önce saygı olması iki taraf içinde önemli saygı sevgiyi tetikler sevgiyse aşkı eğer sadece aşk varsa oda zamanla uçar gider ev gibi temeli sağlam olmalı

• bunun çok basit bir cevabı var..doğru insanı aramak ve ondan önce doğru insan olmakk.. doğru insan nasıl mı olur? işte bu konu çok göreceli. ama dürüst olmak, güvenilir olmak, karakter sahibi olmak, delikanlı olmak, başlıca kriterler. bunlar da kendi içinde açılıyor tabi. mangal gibi yürek sahibi olmak, itibar sahibi olmak, sağlam bir kişilik sahibi olmak gerekir. erkek için, sevgilisine bir emanet gözüyle bakmalı, ona öyle değer vermeli, üzmemeli, kırmamalı, incitmemelidir.. Allahın bir emaneti, bir hediyesidir bayan ona. Bir bayan için de erkeğine sadık kalmalı, mutlu etmek için çaba harcamalı, yuvasını yapan kuş olmalıdır. Ama tüm bunlardan önce bir ilişki eğer nasibinde varsa ne yaparsan yap yürür.. Nasibinde yoksa eğer ne yapsan nafile. yürümez... saygılar.

• iki tarafda anlayizli olmali birbirine zit gidersen o isten hyir gekmez

• aşk varsa her türlü yürür kafanızda uyuşuyorsa uzun süreli olur

• nasipse, ne yaparsan yap yürür..nasip değilse ne yaparsan yap yürümez...

• bence de öyle..bi de çok görüşmemk lazım arada bir özlem girmeli araya ki boku çıkmasın

• Bencde birazcik anlayis cok sorunu cozer

• galiba sıkıntılısın bu konuda

• Onceki iliskim tam bir guc savasiydi simdi dersimi aldim:)

• yürümedi mi ne yapsan yürümez. yürürse kendiliğinden yürür. akışına bırakmak en doğrusu

• Elbette orası öyle
      özellikle çabaladıkça batarsın eskisi gibi olmaz hiç bir şey

• ne yazıkki doğru

• malesef :S

• Hiç bilmiyorum dostum.. Bunun bir uzmanlık alanı olduğunu düşünmüyorum.. İstek varsa her türlü yürür dedim yinede..Doğru yer, doğru zaman, doğru insan..

• aşkın gururu olmaz gurur aşkda herzman kaybettirir. gerektıgınde kör sağar dilsiz olcaksın 3 maymun hesabı alttan almasını biliceksin

• Bence kadın daha olgun olmalı erkekten, sübyancılık acizliktir. Kadın anlayışını olgunluğundan alır, erkekte olgunluktan kastın mesleki güç ise tamam haklısın, ama yaş farkı ilişkileri gelecekte kadınların aldatmasıyla ya da aşkın bitmesiyle sonuçlanır, sadece aciz bir erkek kendinen küçük hatunlara göz dikebilir

• evet beni doğru anlamışsın

Yükleniyor...