IP adresimi telefondan buldular acil yardım?

Gizli Üye
Arkadaslar facebookta bir tane adam geldi konuştuk ettik ama bana meme atmaya falan başladı çok zenginim vs dedi bana versene falan bile dedi bende dayanamayip ben vermek istesem verirdim ben doğru düzgün birini istiyorum tip aramiyorum adam gibi birini istiyorum dedim
Oda karşılık olarak ben adam değilmi yim dedi bende sen erkeksin dedim çünkü artık üstüme çok yurumustu bundan sonrada ip adresini alcam seni alsınlar falan dedi sonra turkcellmisin dedi ki öyleyim napabilir bana yardımcı olun nolur
IP adresimi telefondan buldular acil yardım?