Düşünce gücü, çekim yasası ve telepatinin dine uygunluğu nedir?

Gizli Üye
Ks ahalisi, kafama takılan bir şey var. Bilmiyorum sizler düşünce gücüne, telepatiye, secret- çekim yasası felsefesine inanıyor musunuz ;ama ben inanıyorum. Bir yazıda düşünce gücünün bir nevi büyü olduğuyla ilgili şeyler okudum ve kafam karıştı. Bu konuda fikri olan ve bunu kaynağıyla açıklayabilecek var mı?
Güncellemeler
+1 yıl
Bilen tabiki yok...
Düşünce gücü, çekim yasası ve telepatinin dine uygunluğu nedir?