• Sor
  • Bence

Ot gibi yaşıyorum. hayatımın bir anlamı yok.

sadece okula gidip geliyorum üniversitedeyim. ot gibi yaşıyorum. aptal bir psikoloji içindeyim. hayat çok anlamsız geliyor. düzelmek için ne yapmalıyım. lütfen yardım edin. belki bir şeylerle ilgilensem düzelirim. ne yapıcağımı bilmiyorum.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bende çoğulukla seninle aynı hisleri yaşıyorum. Okula git, bilgisayara gir, kitap oku, arkadaşlarınla aynı yerde aynı şeyleri yap. Ve gerçekten sıkıldım. Eğer üşengeç olmasam yapmak istediklerim var. Mesela kendine büyük bir hedef belirle ve onun doğrultusunda ilerlemeye çalış. Aslında küçük bir hedefte olabilir. Mesela IMbd puanı 9 ve üzeri olan her filmi izleyeceğim gibi. Ya da bir yazarın tüm kitaplarını okuyacağım. Evin müsaitse evcil hayvan alabilirsin. Hobi edin/müzik aleti çal demiyorum çünkü verilebilecek en gereksiz önerilerden olduğunu biliyorum. Başta da dediğim gibi bende senin gibiyim, üni. birinci sınıftayım ve kendimi çok amaçsız görmeye başladım. Aslında buraya yazılanlar benimde işime yarayacak, sanırım..

• imzaladım :)

• Teşekkür ederim. :)

• teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendine bir hobi oluştur. Hoşuna giden şeyleri biraz aklından geçir ve ne seni en çok mutlu ediyorsa onu yap. Benimde senden pek bir farkım yok. Okul ev ikilemi içerisindeyim. Ark. buluşmaya bile ailem müsade etmiyor. O yzden ben kedimi evde mutlu ediyorum. Güzel bir arkadaşlık kur yapabiliyorsan. Sana çok benzeyen senin gibi olan biri seni tekrar hayata bağlayacaktır.

• Sevgili yap

• Kolay olsa..

• uniye gidiyomus istese bulur kolayca

• O okuduğun bölümdeki ve okuldaki kız/erkek yoğunluğuna göre değişiyor

• Bende öleyim hayatın bir anlamı kalmadı gözümde buna çözüm bulabilmiş degilim.s

• çözüm bulmalıyız artık çok sıkıldım böyle yaşamaktan

Erkekler Ne Diyor 3

• Spora ve bir enstürümana başla int cafede milletrle landan counter v.s çoklu oyunculu oyun oyna, üniversitedeki etkinliklere katıl,kollara yazıl.

• Alacaksın bi' Xbox, yanına da Fifa 2012. 3 tane de arkadaş kaptın mı tamamdır. Bak o zaman nasıl yaşanıyor hayat.

• bunun cevabı varsa banada söyle aynı bensiz yemin ediyorum

Yükleniyor...