Nabız 120 olursa ne yapmalıyım ?

arkdaslar bir kacgundur nabızm 120 var mıbu konuda akıl vercek durdugum yerde 120 olurmu yaw

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kullandığğın bir ialç var mı, tansiyon sinir gibi?

• yok gidicim :D

• Öncekileri Göster
    • :D tamam anladım en saçma cevap yok ya ondan dimi :D neyse kaşınmıyım ben

• yok canım ne alakası var :p

Kızlar Ne Diyor 4

• soru yerin yanlışama nabzın yükseken normali 80 ile 90 dırbunları geçerse 120 gibi kalbine zararı olabilrbu taşikardi diye geçiyo tansiyonunu etkilerbir baktırman gerekiyo

• taşıkardi bir arastırıym saol

• Kardeşimin ki zaman zaman 120yi geçiyodu hiç birşey yapmadıgı halde doktora gittlk. Kalbinde minik bir delik olduğunu ama bunun tehlikeli olmadığını söyledi ve gönderdi bizi

• kardiyolojiye mi gittiniz

• bende normalde 100 ama 120 de oluyor.doktorlar senin bünyen buna alışmış bir sorun yok dediler

• basım döncek gibi sureklı ama bişi olmuo

• niden böyle bağımlı mısın kafein mi içtin bir ilaç mı kullanıosun heyecan mı yaptın panik atak mı var ne avr

• sabahtan berı 7-8 bardak cay kahve o kadar

• kahve yapaar yükle kafeini sonra neden taşikardim var de. yarılanma ömrü 6 saat bir süre içmezsen iyi edersin.

• 6 saat kafımı dıosun

Erkekler Ne Diyor 3

• Tubor iç. dsadsa

• tubor bulursan içersin

• Kalbin hızlı kan pompalamaya başlamış buna büyük ihtimal sen sebep oldun çarpıntı yapacak şeyler yemiş , içmiş olabilirsin bol bol su tüketmeye çalış rahat giysiler giy rahatlamaya çalış .

• eywallah saolsn hocm ılgn ıcın

• Rica ederim . Eğer geçmezse ılık su iç 1 bardak koltuğa uzan dinlen geçer büyük ihtimal geçmezse sıkıntı vardır doktora gitmen gerekli yolda filan bayılırsın başına herşey gelebilir .

• tkrardan saolasn

• Öyle şey olmaz, doğru say.

• 3 kere ölcturdum aynı sonuc

Yükleniyor...