Silinen fotoğraflarımı nasıl geri getirebilirim ?

hafızakarttan silinen fotoğrafları nasıl geri getirebilirim acıl yardım ..!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 5

• laaaaan bilmeyenler emin konuşmasın, hepsi kurtarılıyor...

• arkadaşım programcıyım, ben yapamadıysam kimse yapamaz diye şişinmeyi bırak. ben programcı filan değilim ama 12-13 yıllık aktif bilgisayar kullanıcısıyım. bilgisayarı alıp da sadece internete girmiyoruz, kurcalıyoruz. hayatımı adadım ben buna. demek ki neymiş, tecrübeymiş. senin o beceremediğin işi ben onlarca kez yaptım. artık iki dns değiştirip mi programcı oldun, yoksa elinde sertifikan mı var bilemem ama beceremiyorsan bırak o işi...

• bugüne kadar arızan oldu mu kardeşim bir bilene danıştn mi ben bilgisayarciyım çevremde bu konuda baya geniş ben kurtaramadıysam bütün programlarla genelide bunu başaramaz kimseye kanlı lumlu konuşmaya hakkın yok terbiyesizleşme..

• Inşallah yedeğin vardır kardeşim yoksa yandın telafisi yok çünkü benimde başıma geldi baya bir sövmüştüm allah sabır versin başka bişe olmaz o çünkü.

• Recover My Files programını lisanslı olarak indirip kuruyorsun. hafıza kartında bu güne kadar silinmiş ne kdar şey varsa buluyor :)

• doğrudur istersen ne varsa kurtarabiliyorsun istersen sadece resim, sadece müzik, istersen tek tek seçebiliyorsun. buluyorsun yani :) ya da klasör halinde geri getiriyor, hafıza kartındaki şekliyle :)

• arkadaşa katlıyorum unutmadıysam recovery my files de kurtaracağın dosyanın türünüde seçebiliyordun resim,müzik vs. birde getback ntfs mi ne vardı parça parça değilde bütün dosya olarak kurtarıyordu

• Recovery tarzı bir program ile tara hafıza kartını.

• geri getiremezsin

Kızlar Ne Diyor 1

• Size bu adresi yazdım. Belki bir yardımı dokunabilir . link dosyaları kurtarma programları arasında en çok tercih edilen programlardan biri Recover My Files programıdır.

Fakat silinen tüm fotografların hepsi geri gelmez sadece son çekilenleri kurtarabilirseniz iyidir.100'de 100 olmamakla beraber %70 başarı sağlayabilen bir programdır. En azından öyle olduğu iddia ediliyor.Deneyin bir bakalım. Olmazsa pc, telefon veya fotoğraf makinesi hangisi ile çektiyseniz işi bilene götürüp gösterin.Yoksa geçmiş olsun.

Yükleniyor...