Sevgilimi mutlu edecek sözler neler olabilir?

bir erkeğin sevgilisinden duymak istediği en güzel söz ne olabilir sizce? neyi duysa çok hoşuna gider.(müstehcen sözler dışında tabi)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 8

• Erkek Aslında İçten Gülen Bir Suratla Karşılaşırsa Sözlere Gerek Duymaz...

• Hiç bir sey demesine gerek yok. Sen sus gözlerin yüregin konuşsun kalbinin ses vermesi yeterli. samimi olsun içten sıcak olsun bir sey diyip dememesi önemli degil. Aşk sözde kalmamalı.

• Ona gaz ver."Kadınlar ilgiyle erkekler gazla çalışır." ~ Joker

• Bana ''ERKEĞİM'' dendiğinde,dünyalar benim oluyor. Ama başkası içinde bu geçerli olabilir mi,bilmiyorum :)

• fenerbahce galatasaray macına ıkı bılet aldım de

• ahaha ts'liyse :D

• tsye bılet alsın o zaman :)))

• her fırsatta onu sevdigini söyleee:):

• Sana araba aldım

• en güzel söz en içten gelen söz olur ise anlamı bütünler,yani samimi ve içten gelmeli hiçbir katkı, yapaylık içermemeli.En güzel sözler ise ikilinin arasında olmalı duydukça mutlu edecek cinste olmalı her iki tarafıda,yüzlerce yazılabilir önemli olan ilk başta belirttiğim gibi samimi olmalı bazen bir gülümseme bile kurduğunuz onca cümleden daha anlamlı gelebilir.

Kızlar Ne Diyor 5

• Derbi maçı olduğu gün maç yayını yapan restourant da yemeğe gidin arkadaşlarınızla ... demek değil yapmak mutlu eder erkekleri ...

• iyiki seninleyimsenlinle çok mutluyum iyiki varsınben sadece seni istiyorumgibiiiii

• cık yemez

• :)))niyee yaa

• onaa prensim deee :)

• cık olmaz

• benım canım sevgılım ıyı kı varsın

• Ne kadar cok guvendigini ve senin icin gerceekten cok degerli oldugunu, varliginin bile seni mutlu etmeye yettigini, bu gibi seyler mutlu edebilir ama sen icinden ne geciyosa ictenlikle soyleyecegin her sey onu mutlu edecektir. Samimi olman yeterli diye dusunuyorum

Yükleniyor...