Babalar Kızını neden daha çok sever?

Genelleme olmasa da bir çok baba erkek çocuktan daha çok kız çocuğuna önem verir.Mesela. onunla ilgilenir.Yemek getirir.Meyve soyar vb. gibi şeyler bunun nedeni sizce ne olabilir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 11

• Babam bana sevgi göstermiyor,sevdiğini düşünmüyorum.

• çünkü kız çocuğu babaya çok düşkündür bütün kızların ilk aşkı babalarıdır

• kız çocukları babasına,babalarda kız çocuklarına düşkündür) bunun aynısı anneler ve oğulları içinde geçerli

• Bu yaratılıştan kaynaklı sanırım.Anne de baba da bütün evlatlarını sever.Ama baba kızına, anne oğluna daha düşkündür.Tıpkı kızların babalarına, erkeklerin annelerine düşkünlüğü gibi...Kimse ben değildim demesin ! Çok küçük yaşlardadır bu düşkünlük sonrasında her şey gibi bu da değişir :)

• benm babam bnle fazla ilgilenmediği için bu soruya cewaap bulamıyorum

• nerdeymiş öyle baba ya :S

• O babayı bulun banaaaaaa :D

• kiz çocugu daha çok sirinlik yaptigi için ama annelerde ogullarina oyle :)

• kızlar babacı erkekler anneci olur baba ve kız arasında çok farklı bir bağ vardır kızların ilk sevdikleri erkek babalarıdır ayrıca babalar da kızlarını koruma iç güdüsü yüksek olduğu için çok seviyordur ondan olsa gerek

• bende bilemiyorum evin tek kızıyım ve babam beni oğullarından çok seviyor.

• benim babam çok ilginç. çok kıl bir adam kişilik olarak huysuz, sinirli, gereksiz bir tip ama baba olarak çok yağcı. sanırım yaşlanınca bakiyim diye böyel yapıyor kereste müdürü

Erkekler Ne Diyor 6

• Babalar erkek çocuklarıyla iyi anlaşır yeri gelir kafa muhabbeti ederler. Ancak kız çocuklarının üstüne titrerler.

• koruma iç güdüsü galiba .

• katılmıyorum

• anneler oğullarını , babalar kızlarını severler :D

• Şahsen benim babam bana karsı dahada ilgili erkeksın istediğini yaparsın gibi kelımeler kullanarak hiçbir zaman bana karısmaz

• şahsen evlenince %99 oranla kızımın olmasını isterim. çok tatlı oluyolar hele cimcime liklerine bitiyorum ve tarif edemedim daha büssürü neden :)

• bende aynen.

• çok sevilesi geliyolar. erkek çocuklar avarel kız çocuklar jo dalton gibi oluyo :))

• Babalar kız çocuklarına anneler erkek çocuklarına düşkündür ve kız çocuğu da babasına erkek çocuğu da annesine düşkündür. Nedeni heralde karşı cinslerin bir birine daha çok ihtiyacı var diye. Baba kız çocuğuna düşkündür çünkü kız çocuğu daha çok korumaya ilgiye ihtiyacı vardır kız çocuğu da babaya düşkündür çünkü kadınlık güdüsüyle onun hizmetini yemeğini falan yapabilir karşı cinslik yatıyor sanırım.

Yükleniyor...