LCD ,LED, PLAZMA TV FULL HD 3D bunlar ne demek hangisi daha iyidir?

arkadaslar tv almayı düşünüyorum ama ben hiç anlamam bu plazma cart curt olayından hangisi daha iyidir ? ve önerebileceğiniz marka var mı? teşekkürler herkese +1

Güncellemeler:
şimdi arkadaşlar bu tvlerin ömürleti varmış 7000 saat 10000 saat falan yani bu ömür bittiğinde at çöpe gitsin mi olucak onu anlamadım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 14

• Lcdler, Plazmalar ilk çıktıklarında öylelerdi şimdi ömür olarak çok daha geliştirilmiştir muhtemelen. Alırken sormak gerek.

• Öyle olsa bir tv nini 2 yıl sonra bitmesi gerekir. Böyle birşey varsa garanti şartlarıyla alakalıdır sadece. 10.000 saat bir tv için çok az.

• Samsung display konusunda harika

• çok teşekkürler

• rica ederim. Bu arada alacağın ürünün distribitör de kayıtlı olup olmadığını sor. Türkiyenin önde gelen firmalarından birisinden alırsan ileri de doğacak bir sorundan dolayı sıkıntı yaşayabilirsin. Çünkü bunlar ürünü direkt Çindeki fabrikadan getiriyor. Dolayısıyla Türkiye distribitörüne kayıtlı olmuyor. Olası bir arızada da uğraştırırlar.

• anladım tesekkürler:)

• Öncekileri Göster
  • En son teknoloji neyse onu al. Teknosa gibi avm lerin tekno marketlerini gez mutlaka birinde kampanya oluyor. Marka olarak samsung gibi marka ürünleri seçmeye özen göster. Zaten sürekl gelişiyor bu şeyler, yazdıkların içinde 3d var bu önemli 3 boyut artık alınan her telde olmalı. Bir gözlük veriyolar onunla tekno markette bakıyosun ne olduğuna.

• öd.

• teşekkürederim

• ne kadar bütcen var 1, ve ne amaclı seyredecen oyun felan oynamayacaksan panasonic plazma derim, yanlış anlama ekle görüşelim sonra beni geri sil

• 100 bin saat panel ömrü buda ortalama 250,30 yıla denk geliyor kullanmana baglı

• 30 yıl :D

• dedigimi al 30 yıl ömrü var

• Öncekileri Göster
  • Bunun çok detaylı açıklaması var. Uzun sürer şimdi. Google yardımcı olur sana bu konuda. Sadece şunu belirteyim. Oyun oynayacaksan Plazma alacaksın. Tepkime süresi yok.

• O zaman 3D led tv al derim.

• yok oyun falan hiç düşünmedim ki vaktim yok ona:)

• led iyidir

• sen milletin yazdigini boşver git bitane smart tv al samsungdan

onun içinde hepsi var led, full hd, 3 d

• bilmiyordumm ama bence aydata falan baglayarak alsan bunu iyi cunku cok ucuz buu ! biz ilk ciktiginda almisdik ve 9800 mu ne verdik

• 2879 tl benim okadar bütçem yok:P

• link

bak burda -50% iyi bence al bunu !

• Öncekileri Göster
  • İhtiyaç ve bütçe önemli bu konuda. Plazmanın görüntü kalitesi LCD'ye göre daha iyidir. Ama LCD'lerin 10bin saat ömrü varken plazmaların 7000 saat ömrü vardır.

Bütçem çok iyi diyorsan 5 milyara kendinden 3D'li full HD Tvler var.

• imkan meselesi malesef:(((

• Ama görsen bayılırsın. Muhteşem birşey. Hani eğer imkanın olsa almak için tereddür etmezsin, o derece. Nerde görmüştüm, Teknosa'da sanırım.

• 5 milyar mı yok bir televizyona yazık o para bu ömründen bahsetmişin ne yani 7000 saat sonra at çöpe gitsin mi olcak?

• LED içindeki pixellerin işik teknolojisi daha az enerji harcamasidir. LCD ise içindeki sivi ile görüntü sağlanir. LED al derim her zaman için

• tüplü forever

• :D

• LG ler iyi.Led al

• 3d li al

full hd

• ledli iyidir

Kızlar Ne Diyor 3

• çözünrlüleri , aydınlatmaları , görüntü farkalrı , incelik , enerji tasarrufu gibi , birbirinden farklı yönleri vardır , aşırı derece bariz farklar yoktur..

• led tv

• Led

Yükleniyor...