Hediye kitaba yazılacak güzel sözler nelerdir ?

Hediye kitaba yazılacak güzel sözler nelerdir ? aşık oldugum kız var daha bilmiyo tbi ama ona kitap hediye etcem güzel bir söz söyleyin de yazalım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• valla her türlü durumu düşünerek şöyle yapardım ki yaptım zamanında...Bir tane sticker al kitabın ilk sayfasına ağır olmayacak şekilde( ben aşığım ölüryoum uleeen manası çıkmasın) efendi düzgün birşekilde "nice okumalara okunca beni hatırla aramızdaki dostluk arkadaşlık vs bağının daim olması dileği ile" tarzı bir şey yazabilirsin.sticker la yaz; ileride ne olacağı belli değil kız da zor duruma düşebilir filan bazıları kitap konusunda hassas olabiliyor.Kızla aran nasıl kız anlıyoru mu sevdiğini çaktırdın mı hiç filan bilmem.Ama şunu da yapabilirsin.Alacağın kitabı önceden okumuş olman lazım ve öyle kitap seç ki hem edebi bir değeri olsun hem içindekileri anlatabilsin.Sürpriz olarak kurşun kalemle derdini anlatan kitabın içinde geçen naif hoş birkaç cümlenin(abartmadan) altını çizebilirsin.

• cevap tatmin etmese bile zahmet edip o kadar yazdın abi eyw ellerin dert görmesin.

• tatmin etmediğini biliyorum gardaş canını yirim :) durumu tam bilmediğim için (sen ne hissediyorsun kız ne hissediyor ya da hissedebilir) birazda senin yaratıcılığına bağlı.Hem yaptıklarına göre kendi sevgini kalibre edersin ne kadar sevdiğini de görürsün

Kızlar Ne Diyor 3

• Anlamamasi konusunda hala kararliysan kendi ismini yazip atiyorum ahmetten sana bir hatira yazabilirsin klasiktir ama anlasim bu yaziyla dersen is degisir :)

• Sende benim kitabım olur musun, seni okumak istiyorum gibi :)))

• ahah ne kadar komikmis oyle :)

• Ya kız kitaba bir şey yazılmasını sevmiyorsa, kimileri çok titizdir o konuda. Ama ben olsam kitabın içindeki güzel bir cümleyi yazardım ve o cümlenin altını çizerdim kız okuyunca daha mutlu olurdu..

Erkekler Ne Diyor 0

Yükleniyor...