Vücudumuzda en pis yerimiz neremiz,ne diyorsunuz?

annem ağız diyor,diyorsa bir bildiği vardır.bense ellerimizin ayaklardan daha çok bakteri barındırdığını düşünüyorum.ama nemli yerler daha tehlikelidir,bu tür organizmaların üremesi için.annem haklı beyler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence e ağızdır çünkü bakterilerin üremesi için uygun bir ortam var , sıcak, nemli, oksijensiz. işte bu yüzden insan ısırığı en kirli yara . eğer çok derin ısırılmışsa kesin enfeksiyon kapar ve zor iyileşir

• en ii seçsem mi mimi:)emin misin söyledklerinde:D

• Öncekileri Göster
    • nefes aldıkça umut her zaman vardır :) puanları çok düştü şimdi ikinci öğretimi açıldı kontenjanlar artırıldı . şansınız yükseldi . iyi sanslar :)

• çok teesekkrleer:)

Erkekler Ne Diyor 15

• gübre nereden çıkıyorsa orasıdır.bazen toprakta, bazen boş bir inşaatta, çok geldiyse ıssız bir sokağın kuytusunda bir şeyler filizlenir ; yeni bir hayat başlar..genelde şehrin altından sessizce ilerleyip okyanuslara açılır.

• bencede eller. her yere dokunuyorsun sonuçta. ağız olamaz bence. ben herşeyi ağzıma sokmuyorum :)

• sen sokmasan da giriyor.öyle düşün

• Öncekileri Göster
    • aferin sana :==)

• eyvallah :)

• El olabilir sonuçta heryere dokunuyor :))) karışım oluyor

• ayak tır bilimsel açıklaması var ama çok uzun tıp dergisinde okumuştum. Dişlerini fırçalayan bakımlı birinin ağzı kesinlikle pis değildir çünkü tükürük aynı zamanda temizleyici bir sıvı

• sen incici misin? en tehlikeli yer durumuna göre değişir ki ama şunu biliyorum bizim ağzımız komodo ejderinden sonraki en pis ağız :)

• öyle mi.incici ne dmk

• Öncekileri Göster
    • eklemesem kızma ama :) şimdi sınava çalışıcam izninle.bu arada senle kafam uyustu ya eminim olgun birisindir .yaşını söyle de öyle gidiyim merak ettim:D

• 24.5 yaşındayım :) tabi çalış iyice Allah yardımcın olsun :) eklersen sevinirim eklemezsen de bir şey demeye hakkım yok zaten :)

• Bence kalbimiz pis...

• agzimizda bakteri daha çok doğru ama hepsi saprofit (yararlı) bakterilerdir. Ama bence tırnak araları daha pistir,

• apış arası

• Utandım söylemicem :(

• Bakteri olunca konu ağız. Dişlerin çürümesi ve damak hastalıkları da bundan ortaya çıkıyor zaten.

• teldenmi giriyon

• Öncekileri Göster
    • tamam

• :)

• Sigara icen birinin agzi..

• makat.

• kafamızın içi, beynimiz.

• neden

• Makat bölgesi.

• apis arasi olma ihtimali kuvvetle ihtimal :-)

• hangi kısım oluyor o

• Öncekileri Göster
    • ureme organlari ve cevresi :-(

• hmm

Kızlar Ne Diyor 11

• burun her nefes aldığımızda bir sürü toz burnumuza giriyo içimiz pis ya la..

• El, dilde üreyen bakterilerin 2 katı kadar bakteri barındırıyor. Araştırılıp kanıtlanmıştır.

• emin misin

• Kuzenim bu konu üzerine detaylı bir araştırma yapmıştı, o sebepten eminim.

• teşekkrler ohalde

• gözyaşı diye duydum ama.

• aaa çok enteresan ..araştıracağım

• el ve ağızdır heralde

• Anan haklı sanırım.

• haklıdır o :)

• Popiş.

• ağızda çok bakteri var

• agız olabilir çünkü sonuçta günümüzde yedigimiz içtigimiz şeyler belli degil yahu :S

• hehe aynen

• el ve bacak arasi diyorm

• apış aramız

• ellerimiz

Yükleniyor...