• Sor
  • Bence

Vücudumuzda en pis yerimiz neremiz,ne diyorsunuz?

annem ağız diyor,diyorsa bir bildiği vardır.bense ellerimizin ayaklardan daha çok bakteri barındırdığını düşünüyorum.ama nemli yerler daha... Daha Fazla

En İyi Görüş

• bence e ağızdır çünkü bakterilerin üremesi için uygun bir ortam var , sıcak, nemli, oksijensiz. işte bu yüzden insan ısırığı en kirli yara . eğer çok derin ısırılmışsa kesin enfeksiyon kapar ve zor iyileşir

• en ii seçsem mi mimi:)emin misin söyledklerinde:D

• Öncekileri Göster
    • nefes aldıkça umut her zaman vardır :) puanları çok düştü şimdi ikinci öğretimi açıldı kontenjanlar artırıldı . şansınız yükseldi . iyi sanslar :)

• çok teesekkrleer:)

Erkekler Ne Diyor 15

• gübre nereden çıkıyorsa orasıdır.bazen toprakta, bazen boş bir inşaatta, çok geldiyse ıssız bir sokağın kuytusunda bir şeyler filizlenir ; yeni bir hayat başlar..genelde şehrin altından sessizce ilerleyip okyanuslara açılır.

• El olabilir sonuçta heryere dokunuyor :))) karışım oluyor

• bencede eller. her yere dokunuyorsun sonuçta. ağız olamaz bence. ben herşeyi ağzıma sokmuyorum :)

• sen sokmasan da giriyor.öyle düşün

• Öncekileri Göster
    • aferin sana :==)

• eyvallah :)

• ayak tır bilimsel açıklaması var ama çok uzun tıp dergisinde okumuştum. Dişlerini fırçalayan bakımlı birinin ağzı kesinlikle pis değildir çünkü tükürük aynı zamanda temizleyici bir sıvı

• sen incici misin? en tehlikeli yer durumuna göre değişir ki ama şunu biliyorum bizim ağzımız komodo ejderinden sonraki en pis ağız :)

• öyle mi.incici ne dmk

• Öncekileri Göster
    • eklemesem kızma ama :) şimdi sınava çalışıcam izninle.bu arada senle kafam uyustu ya eminim olgun birisindir .yaşını söyle de öyle gidiyim merak ettim:D

• 24.5 yaşındayım :) tabi çalış iyice Allah yardımcın olsun :) eklersen sevinirim eklemezsen de bir şey demeye hakkım yok zaten :)

• agzimizda bakteri daha çok doğru ama hepsi saprofit (yararlı) bakterilerdir. Ama bence tırnak araları daha pistir,

• Sigara icen birinin agzi..

• makat.

• Bence kalbimiz pis...

• Makat bölgesi.

• apış arası

• Bakteri olunca konu ağız. Dişlerin çürümesi ve damak hastalıkları da bundan ortaya çıkıyor zaten.

• teldenmi giriyon

• Öncekileri Göster
    • tamam

• :)

• apis arasi olma ihtimali kuvvetle ihtimal :-)

• hangi kısım oluyor o

• Öncekileri Göster
    • ureme organlari ve cevresi :-(

• hmm

• Utandım söylemicem :(

• kafamızın içi, beynimiz.

• neden

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...