Vücudumuzda en pis yerimiz neremiz,ne diyorsunuz?

annem ağız diyor,diyorsa bir bildiği vardır.bense ellerimizin ayaklardan daha çok bakteri barındırdığını düşünüyorum.ama nemli yerler daha tehlikelidir,bu tür organizmaların üremesi için.annem haklı beyler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence e ağızdır çünkü bakterilerin üremesi için uygun bir ortam var , sıcak, nemli, oksijensiz. işte bu yüzden insan ısırığı en kirli yara . eğer çok derin ısırılmışsa kesin enfeksiyon kapar ve zor iyileşir

• çok teesekkrleer:)

• nefes aldıkça umut her zaman vardır :) puanları çok düştü şimdi ikinci öğretimi açıldı kontenjanlar artırıldı . şansınız yükseldi . iyi sanslar :)

• oo harika.o zaman benden umut var son 3 aya kadar var :D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 15

• sen incici misin? en tehlikeli yer durumuna göre değişir ki ama şunu biliyorum bizim ağzımız komodo ejderinden sonraki en pis ağız :)

• 24.5 yaşındayım :) tabi çalış iyice Allah yardımcın olsun :) eklersen sevinirim eklemezsen de bir şey demeye hakkım yok zaten :)

• eklemesem kızma ama :) şimdi sınava çalışıcam izninle.bu arada senle kafam uyustu ya eminim olgun birisindir .yaşını söyle de öyle gidiyim merak ettim:D

• burcun eğlenceli ve sosyal ne ki burcun :) eklemenizde sakınca yoksa ekler misiniz

• Öncekileri Göster
  • gübre nereden çıkıyorsa orasıdır.bazen toprakta, bazen boş bir inşaatta, çok geldiyse ıssız bir sokağın kuytusunda bir şeyler filizlenir ; yeni bir hayat başlar..genelde şehrin altından sessizce ilerleyip okyanuslara açılır.

• agzimizda bakteri daha çok doğru ama hepsi saprofit (yararlı) bakterilerdir. Ama bence tırnak araları daha pistir,

• El olabilir sonuçta heryere dokunuyor :))) karışım oluyor

• Sigara icen birinin agzi..

• makat.

• Bence kalbimiz pis...

• Makat bölgesi.

• apış arası

• ayak tır bilimsel açıklaması var ama çok uzun tıp dergisinde okumuştum. Dişlerini fırçalayan bakımlı birinin ağzı kesinlikle pis değildir çünkü tükürük aynı zamanda temizleyici bir sıvı

• Bakteri olunca konu ağız. Dişlerin çürümesi ve damak hastalıkları da bundan ortaya çıkıyor zaten.

• :)

• tamam

• Tamam o halde susmuyorum bak :D

• Öncekileri Göster
  • apis arasi olma ihtimali kuvvetle ihtimal :-)

• hmm

• ureme organlari ve cevresi :-(

• :(

• Öncekileri Göster
  • bencede eller. her yere dokunuyorsun sonuçta. ağız olamaz bence. ben herşeyi ağzıma sokmuyorum :)

• eyvallah :)

• aferin sana :==)

• öyle deme kız laf dalaşı yapmıyoruz burda sadece görüşümü savundum :)

• Öncekileri Göster
  • Utandım söylemicem :(

• kafamızın içi, beynimiz.

• neden

Kızlar Ne Diyor 11

• el ve ağızdır heralde

• el ve bacak arasi diyorm

• Anan haklı sanırım.

• haklıdır o :)

• burun her nefes aldığımızda bir sürü toz burnumuza giriyo içimiz pis ya la..

• ağızda çok bakteri var

• El, dilde üreyen bakterilerin 2 katı kadar bakteri barındırıyor. Araştırılıp kanıtlanmıştır.

• teşekkrler ohalde

• Kuzenim bu konu üzerine detaylı bir araştırma yapmıştı, o sebepten eminim.

• emin misin

• apış aramız

• Popiş.

• ellerimiz

• gözyaşı diye duydum ama.

• aaa çok enteresan ..araştıracağım

• agız olabilir çünkü sonuçta günümüzde yedigimiz içtigimiz şeyler belli degil yahu :S

• hehe aynen

Yükleniyor...