Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Mantının yanına ne gider?

Ooohoo daha ne olsun, demeyin. "Anne" denen bir meleğin ekşiyen yüz ifadesini değiştirmek istiyorum. ^^ Ve de arkasından hangi tatlı yenmeli?

Sizinle de paylaşırdım ama,

Mantı az olunca tadı çok başka..

0|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• şimdi bir keşkek olacak yanında da turşu nereden aklıma geldi ise

1|0
    0|0
  • Gece gece bunu neden yapıyosunuz ya neden ?

1|0
    0|0
    • 7 saat önce yapmışım. benden günah gitti :d

• geçmişe takılmayalım önümüze bakalım :D

• Önümüz derken geç oldu uyumak lazım . Belki rüyamda küçük mantılar görürürm : D

• buz gibi bir kola iyi giderdi

1|0
    0|0
  • oww mantı bide güzel yapılınca aslında yanına hiç bişey yememek lazım tadını tam alabilmek için ama illa bişey istiosan içli köfte iyi gider :D sonrasında da şekerpare ya da kemalpaşa iyidir :)

1|0
    0|0
  • mantı genelde yoğurt ve üstüne tereyağla iyi gider .. tek yenen bir yemektir genelde .. tatlı olarakta kesinlikle hafif bir tatlı seç bence. çünkü malum mantı ağır bir yemek hamurişi , ağır bir tatlıyla yani şerbeti bol bir tatlıyla mideye ağır gelebilir , sütlü tatlılar ya da az şerbetli tatlılar olabilir ..

1|0
    0|0
  • yoğurt alıym. ve irmik tatlısı canım çekti. yapsna. walla biri yapsa ne hoş olurdu şimdi.

1|0
    0|0
  • Mantı dedın benı benden aldın çokta günaha girdin söyliyim ve sorunada cevap verıyım bence mantıdan sonra tavuk göğsü veya hazır alıcaksanda sütlü nuriye tercihimdir :))))

1|0
    0|0
  • damla sakızlı keşkül gider mideyi bastırır kokuyu hafifletir

1|0
    0|0
  • Ben bile giderim :D

1|0
    0|0
  • sutlu tatlılatdan yapma yogurtan sonra sut olmaz ama bole ne bilim tulumba falan ii olur

1|0
    0|0
    • çoktan hallettim onu çaktırma ;)

• :D

hadi bakalım

• Hiçbir şey. Sade en güzeli.

1|0
    0|0
  • hösmerim yap göbek bile atar:)

1|0
    0|0
  • Ohooo 4 saat geçmiş, mantı mı kalır xd

1|0
    0|0
  • künefe :D

1|0
    0|0
  • ooo kayseri mantısımı yoksa yani bizim oranın mantısımı :)

1|0
    0|0
    • sizin orada neresiymis :)

• hehe afiyet olsun :)

• teşekkürler ^^

• Jose mourinho :D

1|0
    0|0
    • yanlış konuya gelmişsin hacı

• Sen olaya fransız olduğundan bilmezsin :D Futboldan anlayanlar bilir kayseri GALATASARAYDAN

• pekala anlayanlara selam olsun ^^

• kola ile yiyebilin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Mantı , etli ve hamurlu olduğundan ağır bir yemektir zaten. Yanında birşey içilmesine hatta arkasından yemeğe tatlıya bile gerek yoktur. Hafif oldukça hafif bir tatlı yenmesi lazım.

1|0
    0|0
  • sarımsaklı yoğurt :D üzeirnede salça yannda ayran ohh beeee :D

1|0
    0|0
  • sarımsaklı limonlu zeytin yağlı avakado ezmesi

1|0
    0|0
  • waow hem de uyaklı=) hafif bişey olmalı yeşil salata mesela ya da meze gibi şeyler

1|0
    0|0
  • su.

1|0
    0|0
Yükleniyor...