• Sor
  • Bence

Mantının yanına ne gider?

Ooohoo daha ne olsun, demeyin. "Anne" denen bir meleğin ekşiyen yüz ifadesini değiştirmek istiyorum. ^^ Ve de arkasından hangi tatlı yenmeli? Sizinle de paylaşırdım ama,Mantı az olunca tadı çok başka..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 17

• şimdi bir keşkek olacak yanında da turşu nereden aklıma geldi ise

• Gece gece bunu neden yapıyosunuz ya neden ?

• 7 saat önce yapmışım. benden günah gitti :d

• Öncekileri Göster
    • geçmişe takılmayalım önümüze bakalım :D

• Önümüz derken geç oldu uyumak lazım . Belki rüyamda küçük mantılar görürürm : D

• buz gibi bir kola iyi giderdi

• sutlu tatlılatdan yapma yogurtan sonra sut olmaz ama bole ne bilim tulumba falan ii olur

• çoktan hallettim onu çaktırma ;)

• :D
      hadi bakalım

• ooo kayseri mantısımı yoksa yani bizim oranın mantısımı :)

• sizin orada neresiymis :)

• Öncekileri Göster
    • hehe afiyet olsun :)

• teşekkürler ^^

• oww mantı bide güzel yapılınca aslında yanına hiç bişey yememek lazım tadını tam alabilmek için ama illa bişey istiosan içli köfte iyi gider :D sonrasında da şekerpare ya da kemalpaşa iyidir :)

• Hiçbir şey. Sade en güzeli.

• yoğurt alıym. ve irmik tatlısı canım çekti. yapsna. walla biri yapsa ne hoş olurdu şimdi.

• mantı genelde yoğurt ve üstüne tereyağla iyi gider .. tek yenen bir yemektir genelde .. tatlı olarakta kesinlikle hafif bir tatlı seç bence. çünkü malum mantı ağır bir yemek hamurişi , ağır bir tatlıyla yani şerbeti bol bir tatlıyla mideye ağır gelebilir , sütlü tatlılar ya da az şerbetli tatlılar olabilir ..

• Ben bile giderim :D

• wuuhhuuu :d

• :D

• hösmerim yap göbek bile atar:)

• Ohooo 4 saat geçmiş, mantı mı kalır xd

• künefe :D

• Mantı dedın benı benden aldın çokta günaha girdin söyliyim ve sorunada cevap verıyım bence mantıdan sonra tavuk göğsü veya hazır alıcaksanda sütlü nuriye tercihimdir :))))

• damla sakızlı keşkül gider mideyi bastırır kokuyu hafifletir

• Jose mourinho :D

• yanlış konuya gelmişsin hacı

• Sen olaya fransız olduğundan bilmezsin :D Futboldan anlayanlar bilir kayseri GALATASARAYDAN

• pekala anlayanlara selam olsun ^^

• kola ile yiyebilin

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...