• Sor
  • Bence

Dünyanın en güzel yeri neresi sizce?

Bence yaşadığımız ülke dünyanın en güzel yeri havası, doğası, insanı, vb. bir sürü güzelliği ile. Ya sizin için neresi?

En İyi Görüş

• ben ailemi cok seviyorum o nedenle ailemle birlikte mutlu ve huzurlu oldugum heryer dunyanin en guzel yeridir bana ;)

Erkekler Ne Diyor 32

• yaşadığım şehir çok güzel:)

• yüreğimde yanan ateşin ortasıdır... rakı, balığı kap gel, oradan güzel yer bulamazsınız...

• Avustralya... sevdiğin zimbabwe'de, Irak'ta, Suriye'de vs yaşasın bakalım dünyanın en güzel yeri sevdiğinin yanı mı oluyor

• bence seviyorsan her yerde yaşarsın beraber ölümü bile göze alırsın ben onları göze alırım tabi sevdiğin buna deyecek biriyse :))

• Öncekileri Göster
    • benim hiç birşeyden korkum yok yaşayacağım kadar acı yaşadım tek korkum allahtır...

• ölmekten korkmuyorum diyen yalan söyler sevgili kardeşim. bu insanın doğasına aykırı... haa gerçekten korkmayanlar tabi ki var ama onlar da ya klinikte yatıyorlar ya da tedavi görüyorlar...umarım öyle bir şeyle sınanmazsın hiçbir zaman... ölüm korkusu yaşadığın acılarla kıyaslanamaz. yaşayabileceğin en büyük acı evlat acısıdır belki onunla kıyaslayabilirsin. yaşın icabı heyecanlısın anlıyorum ama sen yine de büyük lokma ye büyük söz konuşma...

• Türkiye fıstık gibi yer.Herşey var.Tarihi,4 mevsimi,havası,coğrafi konumu,başarısı vs vs daha bi çok şey sayabilirim.

• Kafam güzel olduğunda baktığım her yer..

• birçok kadın dünyanın en güzel yerinin benim kollarım olduğunu söylüyor bilemiyorum artık :)

• Dunyanın en güzel yeri sevgilim yanidir o yanımdakin ben olmam gereken en güzel yerdeyim zaten

• Sevdiğimin yanı değil, Sevdiklerimin yanı..
    Dünya sevdiğimden ibaret değil,
    Sevdiğim insanlardan ibaret..

• Beytullah :)

• +1 ben de bu cevabı vercektim :))

• :)

• sevdiğinin yanı . ister bir bebek ister bir çiçek neyi seviyorsan onun yanı

• Heidi'nin memleketi. çok afedersiniz ama cennet memleketime bin basar.

• Heidi nin memleketi derken?

• Öncekileri Göster
    • :-D ilginç bir tercih hiç gidip gördün mü yoksa çizgi filmdeki görüntülerdenmi etkilendin :-D

• eskiden doğalgaz yokken istanbul da hava simsiyah olurdu, is çökerdi her yere. oysa heidi oksijen bolluğunda tay gibi koşarak her gün keçi sütü içerek geçirdi 90ları. tamam bizde 90larda çocuktuk ama.. neyse. öyle işte.
      görüntülerden mi etkilendin demek de cocukları ekrandan uzak tutun der gibi :)

• baş koymuşum Türkiyemin yoluna havasına suyuna ölürüm...

• Tabi ki türkiye dünyanın en güzel yeri ama şöyle nerde yaşamak isterdin olsaysı sorunuz dağ deniz orman doğa içiçe, betonlaşmanın az olduğu, çok kalabalık sayılmayan bir sahil kasabasında yaşamak isterdim orası benim için mükemmel olur

• sevgili yanı

• Marsilya

• yunanistan-yunan adaları cennet vallahi.

• Tartismasiz Karayipler'deki adalar. Windows bile duvar kagitlarini orda cekiyor :)

• Norveç
    .

• dünyanın en güzel yeri bodrum. yok böyle bi huzur.

• mutlu ve sağlıklı hayat sürdürdüğüm yer dünya nın en güzel yeridir bence

• benim yanım...

• yanında sevgilin varken basını kaldırıp yıldızlara baktıgın yerdir..

• Bir kadının göğüsleri.

• evet hepimizin böyle bir pembedünyası var.

• benim yatağım kirli duvarım her yeri ben kokmuş yastığım :)

• Yiğenimin yanı.

• mutlu olduğun yer

• hm , izmir :) yurt dışında ise Bükreş/Köstence :)

• Bulunduğum yer.

• Bence en güzel yer Türkiyem taşı toprağı altın memleketimin

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 13

• Daha henüz Türkiye'den dışarı cıkamadım, ülkemin her yeri muazzam güzel ama görüp yorum yapabileceğim tek yer var, ikinci memleketim Trabzon. Hatta bütün Karadeniz. Yeşilliğin olmadığı tek yer asvalt. Şehirden uzaklaşın adım başı irili ufalkı şelalelerle karşılaşırsınız. Uzun göl muhteşemdir, yaylalar harikadir. Derenin ortasında kocaman kayanın üstünde biten devasa ağaç hala aklımdan çıkmaz. Temiz havası ise yorum yapılamayacak kadar muazzam. Yaylada kaldıgım 3 günün ilk günü nefes alamadım, o kadar korkmuşdum ki, nefes almakda zorlanıyordum. Nedeni ise sonradan anlaşıldı, temiz hava çarpmış! Şehirin, pis eksozlu, dumanlı havasından sonra temiz hava dokunmuş bana.. Anlatacak çok şey var ama anca bu kadarı sığdırabiliyorum :) İnsanlara gelince, zaten karikatür gibiler :D Tanıyın, çok eğleneceksiniz. Ama dikkat edin, bir sinir halinde basmayın karadeniz damarına atar sonra o damar :D

• marmarısın koyları harıkaaa...

• venedık yada tayland

• Grand Canyon diye düşünüyorum, ama Arizona'ya gitmişliğim yok, öyle uzaktan düşünüyorum...

• bursa :)...

• aynen .. :)

• sevdiğinizle olduğunuz her mekan.

• Yurdum iyi. Sonrada Güney Kore. :p

• ben cografya olarak algilamistim sorunu..dunyanin diye deyince :)

• fark etmiyo istediğin cevabı verebilirsin canım :)

• huzurlu olduğum heryer

• sevdiğimin yanıdır :P

• Belki sen şakadan yazmışsın, ama benim için gerçekten öyle. Çok sevdiğin, dünyada senin için tek olan insan yanında yok, Grand Canyon'a gitmişsin ne yazar, Karayipler'desin ne yazar? Onunlaysam bana her yer Karayipler. :))

• istanbul beylerbeyi beykoz :)

Yükleniyor...