• Sor
  • Bence

Birinin rüyasına girmek isteseydiniz, nerede ve ne şekilde görünmek isterdiniz?

Rüyalar gerçek olsa seni her gün görürdüm. Birinin rüyasına girmek isteseydiniz, nerede ve ne şekilde görünmek isterdiniz ?

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 11

• Hiç işim olmaz ben kendim yatar uyurum , uykum ağırdır zaten bir de dolanamam :))

• THY nin genel müdürünün rüyasına girmek isterdm:D mülakat olarak :D beni işe almış olması fena olmazdı hani :D

• Sevgilimin rüyasına girmek isterdim nasıl görüneceimde onun psikolocisine bağlı.

• eski sewglımın ruyasına kabus gbi grmek olblr onu öldrrken falan :D

• Bunu ona yazsan ne tepki verir sence ?

• sevgilimin rüyasına girip gerçekten doğru kişi olup olmadığımı sorardım

• ben rüyasına girip önce bna neler yasattıgını görmesini isterdim sonra elimde bi bıcak kalbine kalbine 41 defa vururdum ins bu gece öyle olur :D

• Şu başlıktaki şarkıyı mırıldanıyordum :) yıllar öncesinde, biz çocukkene :) bi tanecik sevgilim vardı, o beni rüyasında görmüştü bir aynanın karşısına oturmuş saçlarımı tararken görmüştü beni ve bu onu çok etkilemişti, sevgilimin rüyasına bulutların üzerinde gelinlikle gitmek isterdim galiba :)

• Sade mutluluk , rüyalarda bile...

• Eski sevgilimin rüyasına girmek isterdim. ilk tanıştığımız yerde onu öldürken felan iyi olurdu.

• hehe ne yaptı sana :D cok iyi yapmıs bence helal olsun :D

• öldüğümü görsün belki imana gelir

• Kimsenin rüyasına girmek istemem. :)

• bunu öğrendiğim iyi oldu :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Azrail gibi görünmek isterim .

• Neyin peşindesin sen =)

• Bu dünyada kimsenin kalıcı olmadığını hatırlatmak gerekir .

• Sevdiğim kızla güneşin batışını birbirimize yaslanmış izlerkene..:)

• Kimsenin rüyasına girmek istemem. İnsanları korkutmakla elime ne geçecek.Ertesi gün seni rüyamda gördüm olm, sıkıntın mı var ... Anlat bakalım.Yok kalsın kimsenin rüyasına talip değilim.

• Korkutmak zorunda değilsin =)

• tüm o cocuklarının hepsının ruyasına gırıp testere gıbı oyun oynamak hepsınle...ozellıkle bunu bu tecavuz edenlere karıya kıza durmadan rahatsız oldugu halde sarkıntılık edenlere merhametsız ınsanlara yalancılara ve sevdıgım ınsanları uzen herkese :)

• Sen de onlara tecavüz ederdin ha ? =)

• kızlara tecavuz erkeklere ayagının kırkırdagını arka taraftan matkap ıle delmek gıbı :)

• yatak odasında beyaz slip donum ve ben.

• uuu beybi

Yükleniyor...