Arabadan anlayanlara sorum olucak sorun nerde?

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar sorum sudur arabamın tekerlerinden ses gelmeye başladı aynen şöyle cıv cıv cıv diye ses geliyor yavaş giderken çıkıyor bu ses hızlanınca gidiyor sorun nerde teker bilyalarındamı kampanalardanmı geliyor ne yapmalıyım ne kadar tutar sanayide ?

Güncellemeler:
Arabam dogan slx ie 90.000 km de ses arkalardan geliyor hiç degiştirmedimde.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ön tekeri sök fren kaliperlerinin üzerinde çelik yaylar vardır onlar düşmüş ya da çürümüştür

• Kardeşim akşam akşam senide ugraştırdık teşekkürler hakkını verelim

• defransiyelin üzerinde bir hava alması için tapa var şimdi yerini hatırlamıyorum
      şişe kapağı gibi bişeydir onu yukarı doğru cekince çıkar içini temizle defransiyel hava almazsa
      şaft keçesinden yağ kaçırır..
      aks kovanı üzerinde olabilir!

• Arkadaşım birşey soracagım araba krikoya kaldırmışlardı altına baktımda şaftın difransiyele geçış yeriyag kaçırmış iz olmuş bu bir sorunmudur?

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanayi ye değilde, bir araba tamircisine götürün bence, bir baksın, sonra size fiyat çıkartabilir.Zaten sadece baktırmak istediğinizi söyleyin fazla olacağını sanmıyorum. Yani sorunun ne olduğunu öğrenmeden para verip yaptırmaya kalkmayın.Çünkü, o da, bu da, şu da, derken epey bir masraf çıkartabilirler size. Peki senelik muayenden geçtimi arabanız? Çünkü orada ne olduğunu size söylerlerdi.

Erkekler Ne Diyor 1

• sanayiye gitseniz en az 250e patlar ama sorunun tam nerde onu çözmedim

• :) yani doğan tofaş parçası ucuzdur

• Zaten internetten baktım tanesi 40 lira 4 tanesi 160 gayet iyi

• sanayiye veya servise git kesin çözerler ama fazla pahalı olmaz sana maliyeti emin ol

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...