• Sor
  • Bence

Eşimden çok soğudum.........................................

belki psikolojiktir bilmiyorum yeni evliyiz sayılır 1 sene oldu çok değil bizde her çift gibi bazen tartışıyoruz daha sonra barışıyoruz tabi ama zamanla soğudum ondan çevremdeki evli arkadaşlarımada soruyorum sen abartıyorsun diyorlar abartıyorum biliyorum ama soğudum bazen iş yerindeki bir arkadaşıma ilgi duyuyorum sonra kendimi suçlu hissediyorum nasıl kurtulucam bundan yardımcı olun lütfen

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bence sakıncalı bir durum. Daha yeni evlisin kavgada olur atışmada olur küste olur ama sevişmede olur. Bu soğuma lafı nedir böyle.Sonra işyerindeki arkadaşına duyduğun ilgi seni çıkmazlara götürür. Sonunda çok çok pişman olursun etrafında kimse kalmaz iş arkadaşın dahil. sen evlisin yarın bugün çocukta olur evliliğine vede kocana sahip ol. arkadaşına gelince biz erkeklerde öyle bir durum ararız açıkkapı deriz sexten başka bir şey düşünmeyiz senin durumunda olanlariçin konuşuyorum. bu izlenimi sakın kimseye hissettirme inan bana çok acı çekersin.hayatında mahvolur. hemen kendine bir yol çizme. dahası eşinle otur adam gibi konuş o senin kocan onu sev ona ilgi duy. Anlaştıkmı...

Erkekler Ne Diyor 13

• hobaa senin derdin başka soğumanı anlarımda dışarıya ilgi neden?

• Daha evliliğin başındasın,neden sogudun onu anlamadım,sana kötü mü davranıyor,farklı istekleri mi var,

• özelden yazarmısın

• Ne kadınlar var ya... Tüm erkek camiasının Allah yardımcısı olsun.

• Oturup açık açık konuşun herşeyi tartışmalardan olumsuz etkilendiğini böyle giderse ona karşı olan sevgini kaybetmekten korktuğunu söyle, seni gerçekten seviyorsa senin sevgini kaybetmek istemeyecektir.

• ilgi duyuyosan muhtemelen yakında patlak verecek birseyler görunuyo ya otur kendini yargıla vazgec ama iradene sahip olamıyorsan ayrıl esinde en azından kimsenin karsısında utanmasın...allah kimseyi böyle seylerle sınamasın utandırmasın yazık valla

• bak haklısın hemde çok gerçekten ama başına gelmeden bilemezsin evlilik daha farkılı birşey

• ben ne oldugunu cok iyi biliyorum canım ama bilmem yaa bir ekek icin aldatılmak cok acıdır ve cok agırdır

• eşinin neyinden soğudun? kişilik ve karakterinden mi fiziğinden mi?

• Beyin olarak kararı vermiş gibisin.

• bu işin psikolojikle alakası yoktur kişilerin karaktersizliğindendir madem evlendin sevdin mi flört mü oldu tabii flört aşamaları genelde sonu hüsran biter çok nadir olanlar vardır sağlam eşin seni seviyor mu , evine bağlı mı sana değer veriyor mu bunlar hepsi evet ise ve sen hala başka arayışlar içindeysen zaten fasıksın iki tarafın ailesini de yıktığının farkındasın belki hem boşansan belki dul olduğun için seni kimse de almaz alırsa belki ondan daha kötü biri çıkabilir sen duldun işte gibi bir sürü sana etiket yapıştırır ya da seni aarlar kötüler, dayaklar atar örnekleri çok bu durumun

• Boğazına sarmısak as :))

• Offf dahe evlenmedik soğutmayın la.. Soğutmayın insanlıktan soğutmayın..

• isteyerek yapmıyorum bunu

• Senin işin zor.

• Bence bir aile danışmanı uzmanına gidin. Yuva yapmak zor ama bozmak kolay gibi..

• Emin olmadan evlenmeyeceksin. Ohh ne ala memleket. Ben günde yüz tane güzel kadın görüyorum, biriyle tanışıp evi bıraksam mı acaba? ne kadar mantıklı bu.

• evlenirken böyle değildim git bırak banane ayrıca

• Öncekileri Göster
    • o zaman ne yazıyorsun buraya diya hesap sorma

• sen bana soruyorsun ama? iki dakikada kendinle çelişiyorsun.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...