Bu hande erçel nasıl bu kadar abartılı güzel bulunabiliyor?

adımmecnun

bana göre kesinlikle güzel olmayan oyuncu taklidi dahi yapamayan kişilik. kylie jenner da sevmem o yüzden benziyo olması kısmını da bilemiyorum ama bence dizideki kardeşini çok daha duru ve sade bir güzelliği var.. ama bu ikisinin de vasat oyunculuklarını kapatamıyo maalesef. bir de duygu özaslana falan kızarız ne iş yapıyo da o kadar ünlü oldu paralar kazanıyo diye. ya biz sadece güzel sadece yakışıklı diye aptal dizilere mahkum olan bir dizi sektörüne sahibiz neye şaşıyoruz ki?
ek: o oyunculuk travması güneşin kızları kim bilir kaç sezon devam edecekken yazın öyküsünü bitiriyor olmaları içimi yakıyor. hainsin kanal d.

çirkin değil tatlı kız ama güzel kesinlikle değil.

karakteristik bir tarafı yok. yolda yürürken gördüğüm türk kızlarından tek farkı ünlü olması.

not:yav beğenmiyorum zorla mı? her gün bu kızın paylaşılamsına bir son vermek istiyorum artık yeter. benim güzel kız kriterlerime uymuyor. garip bir alaturkalığı var. uzun düz saçlarına ve stüdyo makyajına rağmen hala tipik türk kızı işte.
Bu hande erçel nasıl bu kadar abartılı güzel bulunabiliyor?