Hoşunuza giden yazı veya ufak bir dörtlük paylaşırmisiniz?

evet güzel Kardeşlerim paylaşan elleriniz dert görmesin bir tanede benden olsun. . . Gözlerinin içine başka hayal girmesin bana ait çizgiler dikkat et silinmesin...

Güncellemeler:
Ne demiş ünlü şair Mehmet Akif
Medeniyet dediğin açmaksa bedeni o zaman hayvanlar bizden daha medeni... Bunuda Seviyorum Kardeşlerim..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben seni sevmeyi sevdimBen senin beni gözleyen gözleriniBen senin beni özleyen yüreginiBen senin beni hisseden ellerini Ben senin beni sevmeni sevdimçok severim bunu

• yüreğime tokandı :/

• Öncekileri Göster
    • link al hediyem ama unutma borçlusun :)

• yirim o kuşu :) teşekkür ettim :) gözyaşınıda mesaj atar birgün ağlarsın :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Düştüm sokkalara deli divaneİzini yağan şu karda aradımNe mekan bıraktın ne bir haneSeni meyhanede barda aradım

• "Dünya sana hediye sunmaz, inan bana. Bir yaşam istiyorsan, çal onu."

• hayatımı anlatan sözü söyleyeyim bende "söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil... "

Erkekler Ne Diyor 9

• Varlık yokluk derdini silBırak öteleri de kendini bilDoldur şarabı, geniş bir nefes alKaç nefes alacağın belli değilHayyam

• Şikayet etiğiniz yaşam belkide başkasını hayalidir:s

• yok bir yanıtın nereye diyenlerebir buz titreşimi gibi sallantılı ve şaşkınve çabuk bir merhaban vardır bir yerden gelenlereo bir yerler ki, diyelim çok uzak olsunsen gelmiş gibisindir oralardan, otobüslerdenyollardan, deniz üstlerinden topladığın gülüşlerleben seni uzun bir yolda yürürken görmedim ki hiç.

• Düşümde bir kelebek görüyorum,Peki ya kelebek de düşünde beni görüyorsa,Ya kelebeğin düşünde kendini gören bi' adamsam ben,Ya da her üçünü düşümde yaşayan bir kelebeksem.

• korkma sönmez bu şafaklarda yüzen alsancak...

• çan çan limonatahani bana limonata limonata bittihanım kızı gitti .1. sınıf türkçe kitabı sene 2000

• :) +1

• Öncekileri Göster
    • link
      buyruunn:)

• iyi geceler rica ederim bu arada:)

• Kim demiş haram nedir bilmez Hayyam?Ben haramı helalı karıştırmam.Seninle içilen şarap helaldir, Sensiz içtiğimiz su bile haram

• Ne Mutlu Türküm Diyene.. Mustafa Kemal Atatürk.

• Akıllı, dürüst ve insaflı olmadan mutlu yaşanamayacağı gibi, mutlu olmadan da akıllı, dürüst ve insaflı olunamaz.

Yükleniyor...