Annem çok açık giyiniyor ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Arkadaşlar annem gerçekten açık giyiniyor oturup konuşmuşluğum var en fazla bir ay dinliyor daha sonra devam ediyor bir keresinde dışardayken üstünde beyaz bir elbise tarzı bişey vardı ama belli oluyordu içi altındaki tangası gözüküyordu insanların bakışları çok rahatsız ediyor beni bazen evdeyken dar tişörtler giyip sütyensiz geziyor evde hadi tamam evde sorun değil ama arkadaşlarımı çağırasım gelmiyor göğüslerinde silikonda var cidden rahatsızım
Güncellemeler
+1 yıl
Benim derdim annemi kısıtlamak değil sadece böyle bir ortamda yaşarken insanlar adi ken annemi savunma amacım anneme güvenim sonsuz çevreye değil ne olaylar yaşanıyor
Annem çok açık giyiniyor ne yapmalıyım?