Kocam benden nefret ediyor?

Gizli Üye
Kuzenimle ocak 2013te evlendik. Ben cok severek evlendim o ise annesinin istemesiyle evet dedi. Ilk 5ay yatmadik sonra iliskiye girdik toplasaniz 5 kere yatmamisizdir. Fakat evlendigimiz gibi basladi seni sevmiyorum bosancam demeye sonra ben isimi saglama almak icin hamile kaldim. Ogrendiginde sok oldu istemedi tabi ama aldirmamida demedi. O ara sustu dogurdum gene bosanmak istedigini dedi bu sfer daha cok kotu oldu. Teyzem kizi ve esimle birlikte yasiyoduk 4muz. Hep kadinlara gidiyodu kendisi capkin durumu cok iyi cok yakisikli biridir muhendis 27 yasinda bnde 24 anaokulu ogretmeniyim. Evde hergun kavga ediyoduk camlar indiriliyo hastaneye gidip ellerini sardiriyodu benimle cok mutsuz kiz kardeside benden nefret ediyo abim senin yuzunden mutsuz bosan ondan diye teyzemde artik bosanmamizi istiyo ama bana pek bisey demiyo oglunu kotu gordugu icin. 40yil kadinsiz kalsam sana donmem sendn nefret edyrm orspu dyo demedigi kalmiyo agzma ediyo afedersiniz ama ben asla birakamam simdi 11 aylik bebegimiz oldu ve ona istediginle yat istedigini yap ama beni bosama diye yalvariyorum. Bu arada ayri yerlerde yasiyoruz ben Trabzon o Tekirdagda bekar hayati yasiyo. Ve Trabzondan gecen yaz bir kiza asik olmus onu cok iyi tanirim ilk defa birini sevdi !! Hemde deliler gibi seviyoo onu kacirmaya kac kez calisti telinde hep onun fotolari ses kayitlari onu okadar seviyoki anlatamam buraya gelince mesela yanina gideyim diyorum odasina bikere yaninda uzandim pantolonumun kemerini cikarcaktim bagirdi atti beni odadan. O kizi herkese karsi koruyo. Cok farkli bisey anliyorum ama anlamak istemiyorum yani. O kizla ayrildi simdi cezayire gidiyo uzaklasmak icin farkli sehir yetmiyo farkli ulkeye gidiyo benden nefretin otesinde bir nefreti var asla bosanamam napcam ben?
Kocam benden nefret ediyor?
74 Cevap