Yalnız olmayı, sessizliği seviyor musunuz? Bu sizin mi tercihiniz?

Uzaylıcnsu
Yalnız olmayı, sessizliği seviyor musunuz? Bu sizin mi tercihiniz?

Bazen telefonu kapatıp sahile gidiyorum. Yemyeşil kocaman ağaçları, bembeyaz bulutları, masmavi sakin denizi izliyorum. Kuş seslerini duyunca gözümü kapatıp müzik açıyorum hayal kuruyorum ve o an müzik bile kendi sesini dinliyor. onca kalabalık içinde yanlız olmak benim tercihim. Az insan,çok huzur..
Yalnız olmayı, sessizliği seviyor musunuz? Bu sizin mi tercihiniz?