Vodafone mu? turkcell mi? avea mı?

allah izin ederse hat almayı düşünüyorum ama kararsızım turkcell-vodafone arasında gidip geliorum siz hangi hattı kullanıyorsunuz?ve memnunmusunuz?

Güncellemeler:
tabi sms+net olucak bunlara göre almayı istiorum..
bnde çekimi olsun istiorum çünkü memlekete gidiyoruz cok geziyoruz yazın dağ tepe o yüzden heryerde çeken olsun istiorum..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sınırsız aylıkcep net 10 kısa mesaj hakkı 9 20tl ye hepsi vodafone hafta sonu gezme bedava arama

• :) teşekkür ettim

• olsun kankacım ..burda olman ytr ..:)

• :) kemanci basinin taci yap boni iltifat ediyorum:))

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 45

• vodafone bence bende geçtim bugün hadi hayırlısı

• Bu soruyu paylasali kac ay olsu .d neredeydi.d

• ankisörlü...

• bimcel tabiki dostum le kola çıkma şansı var :D

• BİMCELL :D

• cekımde vodafone ve turkcell bızım memlekete gore dusunursem yanı ama vodafone ıyıdır sehır ıcıde avea derim :)

• vodafone

• benve wodafone hem ucuz hem kalitelitrcll cok pahalı ama kaliteliavea ucuz ama bes para etmez cekim kalitesi 0

• vodafonedum 2 hafta oldu aveaya gectim 500 dk (her yone) 1000 sms(her yone) 1 gb da net 23tl iyi gibi tavsiye ederim 1 sene böyle 1 sdene sonra döncem vodafona :)bn sadece bu tarife için gectim sms az ama ek alırsın neti harıka önerım cidden turkcelle sakın yanasma felaket kazıkcılar vodafonede güzeldir freezone kampanyaları var arastır

• bende hepsi var..ama avea kendini geliştirdi ve daha avantajlı geldi bana..bu yüzden vodafonu da aveaya taşımayı düşünüyorum

• Türkcell biraz kazzık olsa da en baba oparatördür. diğerlerinin çekmediği yerlerde çekiyor çekimi daha iyi. ya en azından ayda bir falan hediye sms internet konuşma dakikası falan hediye ediyor diğer oparatörler çok cimri

• vodafon ve avea kullanıyorum vodafon fena değil ama

• ben turkcell platinum gold plus kullnyrm trcell lilere 5000 dak 2000 dk her yöne 2gb internet ve 2000 sms her yöne mesaj hakkım var vergiler dahil 95 tl geliyor

• ya benm işim gereğide görüşmem var sadece kullandığım hattı söyledim

• 95 TL az mı sence ? Her ay 95 TL ?

• avea iyidir.

• turkcell pahalıdır ama candır kaliteden şaşma

• ben avea hat kullanıyorum, eşim türkcell bir yakınım da vodafonAvea dan kesinlikle uzak dur. hem kampanyaları binbir çeşit yalan dolan ile dolu hemde konuşurken sürekli kesik kesik parazitler ve hat kopmaları oluyor. hemde şehir merkezinde. (kahramanmaraş)eşim Türkcell in nar paketini yüklüyor her ay (30TL) ay sonuna fazlası bile kalıyor. hemen her noktada hat çekiyor, bazen yayla bölgelerine çıkıyoruz çekmediği ender yerler var ama o kadarı da olsun.yakınımın kullandığı kampanyadan emin değilim o yüzden ücretlendirme konusunda yorum yapamicam ama Türkcell ve Avea nın çekmediği yerlerde Telsimin 2 bazen 3 kanal çekimi olduğunu söyleyebilirim. tabii bu bölge bölge farklılıkta gösteriyor olabilir.işin kısası ben ayda 400TL ye yakın ödediğim avea hattan memmun değilim 24 aylık taahüt süresi biter bitmez Türkcell e geçicemBenim sıralamam1: Türkcell2: Vodafone3: (almasan daha iyi) Avea olurdu.

• Bende Vodofone geçmeyi düşünüyorum veya avea hangisini önerirsiniz ?

• Sms istiyorsan Avea Konuşmak istiyorsan Vodafone

• avea! en iyisi

• sağol - yemekte güzelmiş :D

• +1 verin :P

• kesinlikle evet

• avea iyidir...

• Turkcell demek -8 lira ile gezip millete ödemeli yapmak demek vodafone iyidir.

• eksiye düşmüyor yeni hatlar :D

• t-mobile al en azından bir çekiciliği var. beklersen önümüzdeki 10 yıl içerisinde Türkiye ye de gelebilir...

• valla bence vodafone. en tatmin edci kaliteyi en uyguna alıyosun avea daha ucuz ancak kalitesiz çoğu yerde sıkıntı çıkarır. en kalitelisi de türkcell ama oda çok pahalı. bence vodafone.

• Turkcell e bağlan hayat a

• yanlış anlama ama gidip gelme... bir tanesinde kucağa alıp öpüyolar bir diğerinde ayakta öpüyolar... ötekini hiç demiyorum :) farkeden bişi yok bende turkcell ve vodafon var kardeş kardeş geçiniyoz

• wodafone faturali her yone 70 tl hayvan gibi konusabilirsin :-). bir sene anlasmali

• kntrluden cakmiyorum:-)

• faturaı istemiorum..

• Aman salla hepsi aynı yaa bir ay biri güzel diğer ay diğeri gzel yani herzman için iste bu dedğin olmuyor ama şebeke cekimi acısından bakarsan türkcell

• En ucuzu avea, en kralı vodafone, en kazığı Tükürükcell...

• :D

• Parasıyla rezil olanları tanıyorum...

• :D:D para önmli değil ya kalite olsun..

• avea nın var 23 tl şimdi eskiden 19du 1000 sms 500dk heryöne 1gb net

• tukcelll derim ve susarım :))

• Vodafone al..Turkcell'liyim..kapalı data hattına net kullanımı faturalandıracak kadar dolandırıcılar :))

• 3 yıldır vodafonedayım ve çok memnunum.

• tamam..saol..

• bu nasıl bir soru? dağda yaşamıyorsan turkcellden farksız. ben şu ana kadar çekmeme problemi yaşamadım hiç. interneti Edgede kullandığım halde arabayla çok hızlı gitmediğim takdirde internetten de kopmuyor. 3g de hızlıykende kopmaz sanırım

• çekimi peki?

• ben 3 nüde denedim en avantajlısı avea

• bimcel19 tl500 mgbyt internet5000 sms250 dk konuşma

• 3 hattıda kullanmış biri olarak vodafone.. faturalıyı hesabını bilmeyenlere tavsiye etmiyoruz acayip pis geçiriyorlar bana geçirdikleri gibi..

• annem babam bazı arkiler ve büyüklerim faturalı hepsine geçiomuş ..zaten faturalı düşünmüyorum sms+net olsun istiorum kontürlü olsun istiorum ..turkcell ve vodafone arasında kaldım ..

• hiç birinden faturalı alma.acayip geciriyorlar.heleki internet kullanımda acayip kazık var.20 mb a 60 tl fatura yazmışlardı.tekrardan faturasıza gectim.avea kullanıyorum.1000 sms her yöne,1gb internet,sadece avea dan avea ya1000 dakika 19 tl.zaten yarından itibaren konusma ücretleri zamlı olacak.avea al derim ama yinede sen bilirsin.ama faturalı kullanma.

• yokya annemle babam faturalı girioda girio ..ben normal kullanmayı seviyorum..

• Bimcell sevgilimde bimde çalışıyor 7-24 konuşuyoruz :D

• birşey yok devam et :D

• hadi ya zeki değilmişim..tamam sen öyle san yeterki..de ne alaka zekiliğim neden ilgilendirio..

• bende seni zeki sanıyordum bir kaç cevabına baktım ama değilmişsin :(

• Öncekileri Göster
  • vodafone'nun varsa kolay sevgili ayarlayabilirsin :D bol bol sms atarsın artık

• :D o benim en değerlilerimden..:)

• beni seçeydin ya bak olmadı umut vermicektin baştan :D

• :D:Dyok:D

• Öncekileri Göster
  • Biraz pahalı ama Turkcell...

• Turkcell o zaman...

• bana yararı olsunda para o kdr ömli diel..

• çekim kalitesi : turkcell 10, vodafone 9, avea 8fiyat : vodafone 10, avea 9, turkcell 8sonuç :fiyat / performans : vodafone 9, turkcell 9, avea 8

• aveayım ve çok memnunum kim ne derse desin avea ii

• turkcelii boşver avea ii :)

• hımm ..

• bal 250 paket var çok memnun kalacaksınız

• Sonuna kadar vodafone

• Vodafone iyidir.

• turkcell al derim

• hımm iiimiş aslında ..

• turkcelde 19 tl ye 500 dk 5000 sms + vss heryöne daha ne

• avea tavsıye ederım en uygun

• Hepsinde kol gibi fatura geliyor en iyisiBimCell

• Bu arada üstümdeki 3 yorum 3 büyükler dizilmiş :D

• Alt yapısı avea olduğu için aveanın olduğu her yerde çeker.Yok ben mesaj hakkı yapacak internet yapacak bıdı bıdı dersen sakın girme bu işe :D

• bimcell baya kkulnan var aslında..

Kızlar Ne Diyor 25

• vodafone bence. Çünkü paketler kampanyalar falan gayet uygun

• avea al ben turkcell'im ama avea ya gecmek istiyorum. ya da BİMCELL al geç :D

• en iyi sms vodofone de diğerleri kazık dk da öyle

• turkcell bence en iyisi

• Hepsini kullandım vodafone bence

• kesinlikle AVEA bAK BENİ DİNLE MUTLU OLUCAKSIN..VODEFONE SAKIN ALMA HİÇ ÇEKMİYO TURCELLEDE PAHALI...AVEANIN BAL PAKETİ İYİ.20TL

• avea hat aldım ama vodafonedan vazgeçemiyorum

• bimcell hhahahaha

• hayy allahım yaa banada zorla bimdekiler bimcelle taşıyalım dediler yoqq dedim.

• :D

• haha :D

• Hepsi sömürgeci.

• turkcell pahalı ama kalitesi iyi

• kalite farkı:)

• evet bize fatura iyi girdi ama ahahaha :D

• Avea al bence boşver turkcell vodefonu

• Faturasiz diyorsan avea. Turkcellden aveaya gectim 1gb net 500 dk konusma 1000 sms 23 tl. Turkcelldeyken sadece internete okdr para veriyodk.

• vodafone

• Turkcell tabiki memnunum :)

• vodafone kullanıyorum ve memmunum tavsiye ederim

• hımm tamam canım..saol :)

• işte onda bizim evde sorun vardı telefonla konuşmaktan sogutmuştu beni şikayet ettim sürekli vodafone şimdi daha iyi digerlerini bilmiyorum ama genelde cekiyor her yerde

• peki çekim kalitesi?

• vodafone kullanıyorum üstelik avantajlı

• turkcellden memnunum gnctrkcll olayı süper zaten bide diğerleri çok vergi kesiyolarmış diye biliyorum bende öyle bişey olmadı sanırım hiç

• bimcell de uygun :)

• :):)

• 3üde degıl.. whatsapp viber tango :D

• Hepsi aynı bokun laciverti... Hepsi de insanın en doğal haklarından olan iletişim üzerinden çıkar sağlayan şirketler. Böyle şirketlerin olması lazım tamam ama ben hala insan haklarındayım... İki dakika daha konuşunca eksilere düşüp ortada kalmalardayım... Basit konularda saçmalamaktayım, evet.

• Bimcell :D:D

• Para yönünden avea, parayla beraber az da kalite diyosan vodafone, kalite istiyorum diyosan turkcell

• ya ben 3 kere kulandım turkcell annem babam halam herkes turkcelli sokuo ama yinede güzel begenioruz bir ben karar veremedim..

• para önemli değilse direk turkcell o zaman :D sonra da diycek misin acaba para önemli değil diye :D

• para önemli değil ytrki net+sms olsun heryerde ceksin ytr..

• Türkcel. Memnunum.

• valla sırasıyla hepsini kullandım şuan turkcell ve avea kullanıorum vodafonu beyenmedim sende bu ikisinden birini kullanırsan memnun kalırsın diye tahmin ediyorum.karar senin.

• eyw..

• kendimi bildim bileli turcell :)

Yükleniyor...