Kapat

Vodafone mu? Turkcell mi? Avea mı?

allah izin ederse hat almayı düşünüyorum ama kararsızım turkcell-vodafone arasında gidip geliorum siz hangi hattı kullanıyorsunuz?ve memnunmusunuz?

Güncellemeler:
tabi sms+net olucak bunlara göre almayı istiorum..
bnde çekimi olsun istiorum çünkü memlekete gidiyoruz cok geziyoruz yazın dağ tepe o yüzden heryerde çeken olsun istiorum..

0|0
235|309

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 308

• 3ünüde kullanmış biri olarak söylemeliyim ki istanbulun merkezi sayılabilecek bir noktada yaşıyorum;

Turkcell her zaman üst seviye de çekmiştir hiç çekmemezliğini ya da düşük seviyeye indiğini görmedim ama para olarak diğerlerinden hep 5 6 lira fazla olmuştur.

Avea bence en sıkıntılı hat olup olmadık yerlerde çekiyor çekmiyor bazen çekmez denilen yerde çekiyor bazen çekeceği yerde çekmeyeceği tutuyor anlamadım nasıl bir şebeke olduklarını o yüzden dengesizliğinden dolayı pek önermiyorum

Vodafone Turkcellden genelde 2 3 lira daha ucuz oluyor o da kısmen avea gibi yer altında çekeceği tutuyor Turkcell bile çekmezken ama dışarı çıktığında şebeke full çeksede internet edge durumuna düşebiliyor falan filan

kısaca aveayı önermem Turkcell ilk tercih olarak vodafoneda düşünülebilir

2|0
    0|0
  • ben avea hat kullanıyorum, eşim türkcell bir yakınım da vodafon

Avea dan kesinlikle uzak dur. hem kampanyaları binbir çeşit yalan dolan ile dolu hemde konuşurken sürekli kesik kesik parazitler ve hat kopmaları oluyor. hemde şehir merkezinde. (kahramanmaraş)

eşim Türkcell in nar paketini yüklüyor her ay (30TL) ay sonuna fazlası bile kalıyor. hemen her noktada hat çekiyor, bazen yayla bölgelerine çıkıyoruz çekmediği ender yerler var ama o kadarı da olsun.

yakınımın kullandığı kampanyadan emin değilim o yüzden ücretlendirme konusunda yorum yapamicam ama Türkcell ve Avea nın çekmediği yerlerde Telsimin 2 bazen 3 kanal çekimi olduğunu söyleyebilirim. tabii bu bölge bölge farklılıkta gösteriyor olabilir.

işin kısası ben ayda 400TL ye yakın ödediğim avea hattan memmun değilim 24 aylık taahüt süresi biter bitmez Türkcell e geçicem

Benim sıralamam

1: Türkcell

2: Vodafone

3: (almasan daha iyi) Avea olurdu.

0|0
    0|0
  • Paran varsa = Turkcell
    yurdışında da kafam rahat olsun dersen ve 4g kullanmak istersen Vodafone
    Avea: fakir öğrenci operatörü ben aveayım :D

2|0
    0|0
  • Turkcell heryerde çekiyor ve internet hızı iyi vadettinin aynısını veriyor ama. kazık baya kazık yani

0|1
    0|0
  • Avea kullanıyorum ücretleri uygun ama adam gibi çekmiyor. Turkcell desen sırf masraf Vodafone u eskiden kullanıyordum ama oda Turkcell gibi olmaya başladı sen yinede çekmiyo felan ama Avea al :D

1|0
    0|0
  • Turkcell daha cazip pahalı ama yüzeysel Vodafone habire el altından çakıyor fatura artıyor. Türk Telekom iyi ama namussuz.

0|1
    0|0
    • aynen vodafone saglam cakıyor

• Turkcell vardı evde çekmiyordu Vodafone daha iyi çekiyor bir arkadaşın varsa test et öyle al Vodafone iyidir

0|0
    0|0
  • 1998den beri Türkcell kulaniyorum ayni numara ayni hat, hiç bir zaman Şaşma, biraz pahali gelebilir ama inan bana en iyisi Türkcell,

Şirket hatlari türkcell di avea türkcelin verdiği herşeyin 2 katini verdi ve yari fiyatina geçtik ama adamalr bitmiyen internet yapmiş :P çünkü int 3G çekmior o yüzden de bitmiyor :D

Türkcelin 500 dak. avea ve vodafonun 1500 dak bedel emin ol...

1|0
    0|0
    • Tabi ki sonuna kadar Turkcell ne kadar geçirse de ama . Bir değişiklik yapayım vodafone geçeyim avantajından yararlanıp turkcelle geri döneyim sonra onunda avantajından yararlanayım mümkün mü ki böyle bir şey

• Bir süresi vardir yani en az 6 ay kalmak gibi olablir,

yoksa herkez senin gibi düşünüp geç babam geç yapardi ;)

Emin ol onlar bunu düşünmüş ve bunun içni birşey taahadüt etmen gerek kontrat gibi saan bedava dakika süre avantaj vericekse mutlaka belli bir süre kalmani isticektir.

• Freezone bakabilirsin,avea da woops çok iyi

0|0
    0|0
  • Ben kullanıyorum gayet güzel memnunum..

0|0
    0|0
  • En ucuzu avea, en kralı vodafone, en kazığı Tükürükcell...

0|0
    0|0
  • Tabiki Turkcell

1|0
    0|0
  • Paranın ne önemi var canım:Turkcell.
    Aman kimse bana ulaşmasın başımı ağrıtmasın: Avea
    Bim, a101 gibi müşteri çekme kampanyaları için:Vodafone.

haşırt.

1|0
    0|0
  • Vodafone kullanıyorum daha iyi bence.

1|0
    0|0
  • ucuz istiyosan avea, Kazık yemek istiyosan turkcell, Hattın çoğu yerde çekmesini istiyosan vodafone

1|0
    0|0
  • avea iyi değil

1|0
    0|0
  • turkcell benim hattım zengin hattı yani.

1|0
    0|0
  • fotafon en iyisi bence.

1|1
    0|0
  • Avea.

0|1
    0|0
  • Ben hattımı alırken baya araştırma yaptım Vodafone çok kazikci ama kaliteli çekip alanı hızı hizmetleri vs diğer operatörlere nazaran. Avea çekimi kötü ama şehir merkezindeysen sorun etmene gerek yok paketleri uygun eli bol mesela Vodafone - 1. Katta çekerken Avea çekmiyo bazen. Turkcell o da verdiği hizmete kasilik hiç kampanyası yok çekimi iyi yani kalite ve kullanabilirlik açısından ilk sırada Vodafone sonra turkcell sonra da Avea gelir

0|1
    0|0
  • Bimcell

1|0
    0|0
  • avea mı? bir telsiz yapsam, daha iyi çeker

2|0
    0|0
  • Avea Avea hattım var iki tane :D

1|0
    0|0
  • Avea

0|0
    0|0
  • avea pişmanlıktır

0|0
    0|0
  • Vodafone

0|0
    0|0
  • Vodafone.

0|1
    0|0
  • Turkcell

1|0
    0|0
  • Avea

1|0
    0|0
  • 3'ünü de kullandım fakat kısa bir süredir Vodafone'luyum.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    278

Kızlar Ne Diyor 235

• Ben turkcelliyim ve hiçbir aveali vodafoneli kadar muzdaripte olmadım aylık cihaz faturasıyla 100 tl ödüyorum ama interneti süper wifiyi kapatıp bazen veri kullanırım evdeyken bile.. hediyeleri bol mesela gecen ay 11 gb internet aldım 4 gb benimdi gerisi hediyeydi kısaca pahalı ama hizmet kalite süper 👍

0|0
    0|0
    • Orası öyle bende şu an turkcellim ama enayi gibi hiseettiyor azizim

• Eee alsınlar o zaman o kadar :) telefon almışsın üstünden diğer hatlardan sadece 10 tl fazla alıyor iyi çekim hızlı internet için :)

• Telefon almadım. İş hattım bu ondan o kadar pahalı.

• turkcell kullanıyorum. 800 dk haftada iki gün bedava şeysi. gerçi yetmiyor ama her 100 dakikayı 5 liraya veriyor akıllandı.

0|1
    0|0
  • Türkcell herzaman iyi çeker kalitelidir ama biraz kazıktır vodafone olmasada olur gibi birşey avea çok iyi bence :)

1|0
    0|0
  • vodafone

1|1
    0|0
  • Avea nin cekim sıkıntisi var interneti yavas ama yillardir turkcell kullaniyorum cok memnunum paket tarifelerinin arasinda 5 tl falan farkediyo. Vodafone da turkcelle hemen hemen ayni yani fark yok denecek kadar az

0|1
    0|0
  • Türksel 10 numara

0|1
    0|0
  • Vodafone

1|0
    0|0
  • Kısaca özetlicem sana önce turkceldim sonra baktım tarifeleri işime gelmedi dedim aveaya geçeyim ve geçtim de ama nefret ettim hiç çekmiyor net yavaş falan filan en sonunda bu yaz vodafone a geçtim ohh be diyorum

1|0
    0|0
  • avea

.

0|1
    0|0
  • Senelerdir Turkcell kullanırım.
    Her ne kadar pahalı olduğunu düşünsem de aldıkları paranın hakkını verdiklerini düşünüyorum...

0|1
    0|0
  • Avea ya da yeni adıyla Türk Telekom. 8 gb internet verdiği için faturalı hattına geçmiştim geçen yaz.
    Öğrenci olunca hangisi daha uygunsa onu kullanıyorsun :)

0|1
    0|0
  • Turkcell diyorum Ötekinler çekmiyor bea :/

1|0
    0|0
  • Turkcell en iyisi.

0|0
    0|0
  • Hepsini kullandım. Avea tövbe ettiriyor. Turkcell cebi deldiriyor. Vodafone iyi simdilik 😊

0|0
    0|0
    • Çekim kalitesi filan iyi mi? bir tarifesi varda onu düşünüyorum.

• Onlar dağda yaşıyor herhalde.
      Her neyse cidden güzel

• @Ayzııt İstanbul basaksehirde yasıyorum. En iyi yerlerden biri. Burda bile cekmiyor. 😊

• turkcell

1|0
    0|0
  • Avea. Gerçekten de şarjı en çabul biten millet avea milleti. Çünkü telefon çekmediği için bir mesajı 10 defa gönderdiğimiz oluyor!

0|0
    0|0
  • Turkcell kullanıyorum fakat öğrenci için avea ideal.

0|0
    0|0
  • Aveanin cekmedigini söyleyenler nerde yaşıyorlar acaba. Turktelekomla birlestikten sonra özellikle.. senelerdir avealiyim oldukça memnunum

1|0
    0|0
    • Avea % 90 kötü dedi şuam yorumlara göre 1. Vodafone fiyst performans bilemiyorum. Tt. İle birleşmesi akıl karıştırıcı.

• O kadar yer geZdim cekmedigine denk geldigimi hatırlamıyorum
      Karar senin

• Teşekkür ederim

• Turkcell

1|0
    0|0
  • Bazı yerlerde çekmiyor ama avea iyidir

1|0
    0|0
  • turkcelle bağlan hayata =))

0|1
    0|0
  • Vodafone..

0|1
    0|0
  • Vodafone kullanıyorum. Bence daha iyi.

0|1
    0|0
  • vodafone en iyisi

0|0
    0|0
    • Vodafone kampanyası da iyi 750 dk her yöne, 3 gb net. 5000 sms.. ama nasıl iyş çekiyor mu? Neti yavaş diyorlar.

• istanbul'da bir sıkıntısı yok. hatta turkcell'den daha iyi diyebilirim. ama anadolu'da biraz sorun yaşatabiliyor.

• İstanbul'da ikamet ediyorum. Tatil için antalyaya gidiyorum orada çekse de yeter :^

• Avea

1|0
    0|0
  • Bimcell bence

1|0
    0|0
  • Faturalı hat kullanacaksan 1 ayda operatör değiştiremezsin

1|0
    0|0
  • Turkcell pahalı olmasa gayet iyi aslında .. Ama 50 lira ödememek için aveaya geçtim :) o da çekmiyo

0|1
    0|0
  • Avea dağda çekiyor, evde çekmiyor. Tavsiye etmiyorum.

0|1
    0|0
  • Tabiki turkcell ama o da çok kazık be avea veya vodafone geçsem ucuz ama o da yazın memlekete gidince falan çekmiyo nolursa olsun en iyisi turkcell👍

1|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    205
Yükleniyor...