Telim açılmıyor yardım eder misiniz?

Arkadaslar telefonumu 2 gün önce aldım.Androidden oyun indirdim.Virüslü oyun indirmişim.Oyunu açtıgım gibi kastı.Bende telefonu kapamak zorunda kaldım.Açmaya çalıştım.Açılmıyor.Samsun yazısı geliyor gidiyor geliyor gidiyor.Telefonumun markası samsung galaxy ACE gt s5830i.Yardım edermisiniz.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Teli şarja tak öyle dene

• Güç tuşu olmazsa ortada büyük tuş varya ona bas

• Ses tuşlarına basılı tut sonra güç tuşuna bas

• olmadı.gine aynısı gibi samsung yazısı geliyr gidiyor geliyor gidiyor. telefon açılmıyor .(

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 4

• Hafıza kartı çıkart bataryayı sök 1dk bekle aç açılınca *2767*3855#yap bekle format atsın düzelir olmazsa servise

• Garanti yokmu servisine ver orda olmaz otip şeyler

• olmuyor.Telefoncuya vercem ama korkuyorum.Telefonun içini söküyorlar yenisini alıyorlar eskisini koyuyorlar.Annemin eski telefonuna öyle yapmışlardı hoperlör ile kamerayı almışlardı kötülerini takmıslardı

• googleda araştırın telefon kapalıyken format atma yolları vardır. hafıza kartınızıda biçimlendirin. böylece telefon açılır. eğer telefon kapalıyken format atılmıyorsa garantiye verin. tekrardan yazılım yükleyip geri yollarlar.

• hafıza kartına format attın mı?

• attım ama gine samsung yazısı geliyor gidiyor geliyor gidiyor.haylaa devam :(

• link

bu linki bir incele

• Öncekileri Göster
  • Foptpmat attirman lazim cökmüs tlfn yaptir indirmen gereken seyleri soylerm ben sana

• Telefon acilsaydi atardik fabrika ayarlarını sıfırlardk

• ben format atamazmıyım?

• virusdan dolayı telefonun bozulmuş benımde aynen öyle oldu servse verdim 1 hafta sonra aldm

• ok

• oda olr ama ben paran gtmesin diye dedim

• servise vermezsem olmazmı? telefoncuya veririm yarım saatte yapıyomus

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...