Beyaz bir cilt için ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Meraba arkadaşlar, ben esmerim. Cildim bronz. gözlerim mavi. Yazın güneşte yanınca daha bir esmer oluyorum ve göz rengimden dolayı zenciler gibi görünüyorum ve gözlerim parlıyor. Böyle olsun istemiyorum. Eski fotoğraflarıma baktığımda cildimin daha beyaz olduğunu gördüm. Gittikçe daha çok kapanmış ten rengim. Bildiğiniz bitkisel yollar varsa önerebilir misiniz ? Evde yapabileceğim yollar lazım bana. çünkü henüz 16 yaşında olduğum için cilt açtırma vs. gibi ameliyatlar yapmıyorlar. cevaplarınız için şimdiden teşekkürlerr :)
Güncellemeler
+1 yıl
Ayrıca birşey unutmuşum, daha önce bir maske kullandım süt yoğurt ve limon suyu karışımı o iyi gelmişti yüzüm açılmıştı biraz ama zararlı dediler. bilen var mıı :)
Beyaz bir cilt için ne yapmalıyım?