Tekila shot'ın ortalama fiyatı ne kadardır?

ve ilk içileceği için en fazla kaç shot içilmeli? daha öncee alkol aldım ama tekila ilk kez olacak :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Fiyat mekana göre değişir. İçeceğin tequila gold mu silver mı? İlk etapta silverdan git. 3 shottan fazla dikme. Her shot arası 5 dk çaktırmadan ortamdaki limonlardan ye alkol etkisini çok az da olsa azaltır. Madem ilk içeceksin bunlara dikkat et. Tequila içtikten sonra da ani kalkışlar yapma nasıl bir içicisin bilmiyorum. 6 shot yapıp yüzü yere yapıştıran da var, tek başına bir şişeyi içip sadece sızan da var.

Erkekler Ne Diyor 11

• aman hanım kızım dikkat et tequila sonradan çarpar zor ayılırsın

• dışarda içme sakın. çarpar çünkü.

• 7 8 civarıdır çok uçuk olmayan bir yerde.ilk defaysa tekila 4ya da max 5 shotu geçme ve 2 saate yay.

• Güldün mü:)

• Öncekileri Göster
    • Ben de başlığı okuyunca kahkaha attım samimiyetsiz bir kahkaha olsa gerek :)

• yerinde olsam öfkeyle başlığa tıklar ne diyo lan bu gibisinden enrty mi gönderirdim sanırım

• Taksim de oğrenci mekanlarını var 3 tl bulabiliyorsun. Sıkı bir alkolik olarak kalitesini yeterli buluyorum. 3-4 shut attıktan 5-10 dk sonra bir ayagı kalk kendini sına ona gore ne kadar içeceğine karar verirsin. min 3 shut kimseye dokunmaz en fazla yeterli dersin.

• Onu bunu bırakta sen hiç bonzainin kafasını yaşadın mı ? :) Gerçi kaldıramazsın sen :D

• 1 duman pert .)))

• yarıda biri bırak aga ben ilk çekişimi hatırlıyorum varya ölüm gibiydi oturdugum banktan kalkamadım :D

• çok içme dağıtırsın...)

• 5 de var 45 de var

• Mekandan , mekana değişiyor o fiyat.Genelde 10 TL hemen tekila vurmayın önce biraz çakır keyif olun ondan sonra patlatın 3-4 tane.

• Mekan'dan mekana değişir. 5-10-15-25 arası değişir.

• fiyatını bilmiyorum ama ilk içiyosanda son içiyosan da belli bir miktarı yok o senin kafana bağlı bişi :)

• tekilayı al şişeyle evde iç. Dışarda shot'a para mı verilir. (Nerde içtiğine göre ve markasına göre değişir. Ucuz tekila da var pahalı da.)

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...