Cin hikayeleri anlatalım mı?

rubyy
Bildiğiniz veya yaşadığınız var mı gece gece korkalım? Mesela benim çok çünkü dedemi o yüzden kaybettim ve arkadaşımı da :/
Dedemin anlattığı cin hikayelerinden biri:
Evet arkadaşlar dedem din hocası ve bana bir hikaye anlattı çok korktum ve hiçte yalan söylemez hikaye şu Birgün ormanlık sessiz olan kuytu bir evde Garib olaylar oluyor yani eşyalar yere düşüyor sobanın üstündeki küller yere dağılıyor bu sürekli oluyor Buköy hatta dedemgilin yıkılan köylerinden. ve bir adamda Bu evde olan şeylerin nasıl olduğunu öğrenmek için evin içindeki sandığa girip delikten o olanları karanlıkta izliyormuş. Ve adam Evin içine küçük ve büyük şekilsiz saçma sapan birileri gelip oyun oynadığını oyun havası dinlediğini eğlendiğini görüp izliyor Ve o evdeki varlıklar konuşurken şu lafları dinlemiş adam burdaki adamın evine gidip helvalarını buraya getirin o besmele çekmeden o helvayı yedi demiş küçük şeylere adamda bunları dinlerken şok içinde tabi delikten bakmaya devam ediyormuş. SONRA gelenler helvayı getirip bigüzel yerler. Ve içlerinden biride demişki helvanın yarısınıda Şu delikten bakana verin...

Cin hikayeleri anlatalım mı?