Bilgisayardan silinen fotoğraflarımı nasıl geri getirebilirim ?

ve programsız geri getirme şansım var mı ? bir kaç ay önce silinmişti

Güncellemeler:
sistem geri yükleme yaptım her dosye geri geldi ama fotoğraflar yok:(( geri dönşmdnde silmiştm

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sende mi yanlışlıkla sildin :(

• aynen ya :(

Erkekler Ne Diyor 11

• recover my filesya da padorarecovery tarzı programlar işini görür taratmak istediğin diski sec scan de

• maliyeti var mı peki fatura yüklü gelir mi

• arada format atmadıysan getirir ama resimleri ne boyutta acar bilmemem dene bence kaybedecek bişyin yok nasıl olsa

• 3 ay öncesini geri getirir mi ? resimleri açar mı ?

• sildiğin bir dosya kesinlikle tamamen pc den silinmiş olmaz eğer bilmiyorsan bu işleri pc ni bir bilgisayar bakımcısına götür porgramı attır ve bilgilerini kurtar zor bişey değil anlayacağın

• Sistem geri yükleme herzaman işe yaramaz. Shitf+delet yapılan bir dosyanın geri gelme olasılığı düşüktür ama vardır. Sildiğin dosyanın üzerine herhangi birşey yüklenmemişse , şöyle ki ; bir program/dosya silindiğinde harddiskte boşluk oluşur. Yeni yüklediğin herhangi birşey bunun üzerine yazılır sa kurtarma şansın olmayabilir.Ancak yüklenmemişse yine silinen dosyaları getiren bir programla bunu başarabilirsin.Recuva,Power data recovery free edition,Diskdigger ,EASEUS Deleted File Recovery bunlardan bazılarıdır. Evde yapabileceklerin bu kadar.

• Sistem geri yükleme demiş bir çok arkadaş, o bir işe yaramaz senin sorunun konusunda. Kullanıcı dosyalarıya da disk üzerine yazılı diğer dosyaları geri getirmez. İşletim sisteminde ve programlarda gerçekleşen değişiklikleri geri almaya olanak verir. Resim, video gibi nesnellerde etkisi yoktur. Bu konuda geliştirilmiş programlar var, Lakin eğer o silinen alan üzerine yeni bir veri yazılmış ise amatör olarak bunu yapma olanağınız yok. Uzman yardımı almak zorundasınız.

• Recovery tarzı bir programla kurtarabilirsin, şayet üzerlerine başka bir veri yazılmamışsa..

• recuva diye bir program var. onu dene

• sistem geri yükleme menüsü ile sistemini sorunu yaşamadan önceki geri bir tarihe alırsın başlat/donatılar/sistem araçları/sistem geri yüklemedaha sonra sihirbaz seni yönlendirecektir.

• hdd i bir bilgisayarcıya götür, kurtarabildiklerini kurtarırlar.. ama biraz tuzlu bildiğim kadarıyla

• başlat programlar donatılar sistem geri yükleme olacaktı sanırım o da olmadı ronaldo arkdaşın dediği gibi kurtarma programları işini görür

• Recover programını indir.O program belgeleri geri getirir. link

• Bilmiyorum.Bilgisayarcıya sor bence.

• maliyeti ne kadar peki

• İşin zor.

• Öncekileri Göster
  • bilgisayarın tarihini geri al

• nasıl alıcam ?

Kızlar Ne Diyor 2

• Program vardı silinenleri geri getiren, 10 kere format atmış olsan dahi geri getiriyor. İnternetten araştır kırçiçeem.

• programsız olarak system geri yükleme var o olur

• tamam canım saol deniyim bi

• ozaman o sekılde sildigin tarihden öncesini secersin ne varsa geri gelir

• hayır atmadım canım

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...