Otobüste en sık hangi cümleleri duyuyorsunuz?

Ben hergün arkaya doğru ilerlemekten bıktım genelde arkaya doğru yanaşalımı duyuyorum.

Anket Sorusu

• Sağlı sollu ilerleyelim A seç
  • Orta kapıyı aç B seç
  • Kapının ağzındakiler inenlere müsade edin C seç
  • Öğrenci alır mısın D seç
  • Daha nereye kadar alacaksa üst üste çıktık E seç

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Orta kapı

• :D:Dvalla böyle giderse yakındır para için herşeyi yaparlar
      zaten o metrobüsler rezalet rezalet :/

Erkekler Ne Diyor 75

• sen dur ben veriyim :))-benimki bozuk ben veriyim :)))

• bi adım daha atamazmıyız :D

• Gene mi siz amk ya... Beni mi takip ediyonuz, anlamıyom ki.. :) sürekli aynı arkadaşla denk gelince böyle oluyo :)

• çocuğum yer veririmsin niye hastayım da be adamya da kadın madem hastasın niye otobüste sin ya da neden geziyorsunya da beyefendi şu kartı uzatırmısın arkaya ilerleyelim yolcular efendim kart basmadınız kartınız var mı benim bitmişte kaptan kapı acık

• fazla akbili olanvar mı?,kaptan arka kapıyı aç,hooopp hopp ağır ol kaptan

• çalıştıçım şehirde minibüs muavinleri önden ücret arkadan ücret diye para isterler

• arkadan vermeyen kaldı mı?

• ok:)

• sıkıntı yok:D

• arkadan binenler ücretleri uzatsın.

• Piston aşağıda asdfghfgd

• Dingdong.. "Durakadı"

• safları sıklaştıralım arkaya ilerleyelım Daha nereye kadar alacaksa üst üste çıktık :D tost olduk tost

• arka taraflar boş! sağlı sollu ilerleyelim.birde bu lafa bitiyorum akbili olan var mı? yok öpücükle bindik.

• Kaptan orta kapıyı açarmısın:)

• "biraz yavaş ol canımı acıtıyorsun, şşşt duyucaklar"

• çok basit genç gayet sağlıklı kızlardan bana yer verirmisin sözü ne olcak başka saygısızlar sen ile ben eşit haktayım ama haktan birhaber tabi

• vermeyecen ağa.
      oturacan keyfine bakacan...
      ben yaşlılara bile yer vermiyorum. neden mi?
      gelip öküz gibi lök diye oturuyorlar.
      teş.etmek var,
      ne de sağol demek var..

• evet dediğin burada özel halk otobüslerinde çok var.. silivri istanbul arası sefer yapan... arkaya doğru yanaşalım lütfen... artık nefes alacak yer kalmadığında bir gün patladım... kaptan arkada 10 dönümlük ova mı var sanıyosun dedim... 3-5 kahkaha... yine devam.

• Abicim bak şurada boşluk var oraya geçiver

• ogggghhhhh

• Yolcu Teyze: Müsait bir yerde indir şoför oğlum.Şoför: Camiinin orda indiriyorum teyze. :)

• Arkayı dörtleyelim geyiği

• Fazla akbili olan var mı?

• biliyorum

• olaydı iyiydi :D

• hiç bir zaman fazla akbilim olmıcak :D nihahahaa

• arkaya doğru yürüyelim!yürüsek otobüse binmezdik :D

• arkalara doğru ilerleyelim arkalar boş bak :D

• arkadan vermeyen var mı?

• müsait bir yerde

• Türk desem türk değil gavur desem gavur değil. Burası İstanbul.

• burası ankara akbil makbil yok

• Otobüse binmiyorum artık

• e sıkkı diyorum :)

• son bir kaç haftadır aynı kelimeyi duyuyorum bende (incem ben) diye sanki zorla tutuyorlarmış gibi dolmuş içinde

• Yenibosn Kuleli Metro, evet burdan baska... Elden ele bir zahmet. Var mi IGS Avcilar... Haramidere... Carrfour... Devam eeet Tatilya Migros. Burdan ne aliyoruz? Paso goriyim yoksa 1 lira daha alayim.

• ben en çok içimden ya güzel bir hatun denk gelsede fordlasam diyorum

• Hep üstte olanlardan biri olarak E diyorum :)) Bırakın alsınlar arkadas ben üstte olmayı seviyom :)))

• EE +1 ya da en iyi cevap olamadımm ı :)

• :D

• unuttum bir de şudivaaam iit kapttttaaannn sdsdsasds

• arkayı aaaçgenelde bu çok söylenir..bi de arkadan vermeyenler bir zahmet gibi zarif bir isteği olurdu muavinlerin eskiden..bu yorumu kaldırırlar mı k :s

• İnecek var.

• Daha nereye kadar alacaksa üst üste çıktıken son kızın teki bana yaslanmıştı adam o derece otobüsü doldurdu :D

• Yıllardır otobüse binmiyorum, en son sehirler arası bir yolculuk için bindim kendilerine. Bir kadın bir adam burası bizim yerimiz kalk diye çingenelik etti, çıtımı çıkarmadım kalktım eşyalarımı topladım doğru Varan turizimin personelinin yanıana, yaklaşık 20 dakika fırça çektim bu ne rezalet diye gidip kaldırdılar onları burası sizin yeriniz beyefendi deyince bir 20 dakika daha fırçaladım sonra araba almaya karar verdim.

• otobüse binmeyi özledim audimle takılıyorum:)

• ne kadar zekisin

• Audi'si var.

• bizim site vadi olarak geçiyor ankarada turkuaz vadisi düşün artık 5000daire var bizim için istanbuldan metrobüs getirdiler ama araba alınca bunlara son :) yeni opel astra sedan beyaz link , link bir miktar peşinat kalanı aylık 250tl taksitle haha :D

• Herzaman arkaya ilerliyelim diyorlar sonra doluyor hala alıyorlar bizlerde kızıyoruz daha nereye kadar ilerleyim diye.

• tabikide e şıkkı :) ek olarakta genelde gel vitese oturt bari die eklerm

• Daha nereye kadar alacaksa üst üste çıktık

• Sağlı sollu ilerleyelim

• "Arkada boş yer var ilerlemiyorlar", "Bak arka taraf hep boş" diyenlerin ağzını kırasım geliyor -.-

• bilet makinesinin sesi

• şurdan bir kişi uzatır mısın

• hacı 3 kez sesleniyorum ilerleyen yoksa möl gibi ne bakıyorsunuz deyince ilerliyorlar,tabi ben arkaya ilerlemiyorum ilerlesem dövecekler...

• inecek vaar ineceeek diyen ablaların bagırısları halakulagımda :D

• Şurdan 1 öğrenci uzatır mısınız ?

• okula otobüsle giden bir arkadaşın mizah anlayışı''bende ki keyif bey de paşa da yok...her sabah okula mercedesle gidiyorum oğluuum'''

• ''Arkadan vermeyen kalmasın!''Sabahın 7sinde, adamdaki fantaziye bak tövbe, tövbe... :D

• Öndeki taksiyi takip et!

• 2 öğrenci 1 amele lütfen :) Arkadaşlardan birine sürekli yapardık ters ters bakardı :))

• kaptan arka kapı açılmadı metrobüsde özellikle :)

• -Dı dıt! Bakiyeniz yetersiz!En nefret ettiğim ama en sık duyduğum cümledir -.-

• Camide on saflari doldurun otobuste Arka saflari doldurdurun ::)

• Arkadan basmayan var mı? :D Para devri kapandı, Kocaeli kenkart.

• Mutahhit bir yerde inecek var dedi biri

• arkanı açar mısın?

• şurdan bir tam bir hayvan alırmısın kaptan :D arkadaşıma yaptığım şaka... :D

• bir gün o tıklım tıklım dolu olan otobüsün içine evcil fare bırakmak istiyorum

• şöför ben arka kapını açarmısın :D

• uzun zamandır binmedim burda yok otobüs

• teşekkür ederimşurdan 1 kişi uzatırmısınız?müsait bir yerde indir kaptancamlara dönerek ilerleyin, dışarda yolcu kaldıağır ol inen vardikkat buyurursanız gayet normal istekler.Ankara da yaşamanın güzel yanı; otobüs var, trafik yok.

• Şu cocuk cok tatlı dimi ? ablacım biraz arkaya sıkışırmısınızinenlere yol verin.

• birşeyide unuttun..şurdan bir kişi alır mısın sözünü

• bi zahmet şöyle bir yanaşalım arkadaslar biraz acele edelim lütfen kaptan arka kapıyı kapa devam et :D (ankara da durum bu )

• :D :D peki sustum

• ıyy sus sus :D deli

• oooo sincan hattı iyidir ya bulunduğum semte olan uzaklığı 35 km :D idare eder tabi hüseyin kağıta selamlar :P

• Öncekileri Göster
  • E sıkkı heleki iş cıkıs saattlerinde offf

• Bezen elini çek sesleri geliyor ama arkalardan :D :D

• kapılar tamam. (muavin şoföre seslenir)

• O arka taraf hıc dolmuyor zaten anasını sattımının otobusunde.

• kaptan Akbilim Gelmedi :)))

• Müsait yerde

• orta kısma doğru ilerlermisiniz metrobüste duyuyorum tınlamıyorm genelde

• Şunu uzatırmısın... ( Kopmasın ? )

Kızlar Ne Diyor 41

• Sağlı sollu ilerleyelim

• öğrenci alır mısın

• Öğrenci alır mısın

• E şıkkkı

• a dedim ben

• bi kucağına oturtmadığın kaldı şöfor daha ne kadar insan alıcan ?

• Konuşmam otobüste

• Daha nereye kadar alacaksa üst üste çıktık

• Bismillahı duyuyoyrum ben :)

• Hadi ama en çok E şıkkı mı söyleniyor yani? Yani otobüste en çok akıldan geçirilen şey diye sorulsaydı tamamdı da...

• Daha nereye kadar alacaksa üst üste çıktık diyenler çooook

• küçük yerde yaşamanın avantajları otobüs kültürüm hiç gelişmemiştir.. =)

• herzaman bindiğm gibi otobüse bindim, herzaman verdiğim gibi akbilimi kullansın diye birine verdim, sırf mağdur olmasın diye ama, gelgörki hırsızın biri dolu akbilimi boş akbille değiştirmiş 2. otobüse binince farkettim tabii , Allah ıslah etsin böyle ahlaksızları...:(( amiiiinn ( sadece paylaşmak istedim)

• arkada bok var sanki arkya doğru ilerlicez

• teyzelerin yer isteme çabası...

• " ay üstüme çıksaydın bari öküz, şöfer bey sende 500 kişi alcan galiba"

• Gecebilir miyim, pardon..

• Ankara'da olanlarında hergün düzenli şekilde şu kavgalar yaşanırarkalar bomboş ilerleyin gardeşimyaw daha nereye ilerleyecez üstüste mi çıkalım lahep bu başımızdakiler yüzünden akape bikbikbikayol kapatın kapıyı almayın daha fazla sıkış tıkış olduapla beğenmiyosan taksiye bin bohohosonuç olarak herkes kaderine razı balık istifi modunda yolculuğunu tamamlar.

• x yerden geçer m:)

• sağlı sollu ilerleyelim.. link

• arka kapıya da orta kapı açılması ile ilgili talepleri çok duyuyorum iett sana düğme yapmış sen basma sonra kapıyı açmadı diye bağır çağır olcak iş mi

• bakarmısını ?ayaktaki genç kızlardan da " ne yapıyorsunuz beyefendi " :/ şehir magandalarımız saolsun

• "Arkada boş yerler var, lütfen arkaya doğru ilerleyelim!""Abla bak arkada yer var ilerle lütfen durmuşsun oradan insanları da engelliyorsun!" Hiç bir zaman boş bir otobüse denk gelmez mi insan yahu :(

• İlerleyelim ilerleyelim :D Pek binmem ama ne zaman binsem duyarım bunu

• minibüslerde-öne doğru yanaşalım, arkaya doğru yanaşalım (amaç aracı tıka basa doldurmak)-ücretini uzatamayanlar göndersin-kapı ağzı inenlere müsaade edelim-bi basamak daha çıkın kapıyı kapatıyım(bu nadirdir genelde kapı açıktır merdivende 3-4 insan gider)münakaşalar zaten diz boyu -beğenmiyorsan taksiye bin deyip küstahlık ederlermiyadını doldurmuş bu minibüsler istanbul beyefendisi olmalarının önemi yok

• Hahahaahhaha yakında veletler gibi arkadan tkaılacaklar kuyruğuna.

Metrobüs daha beter ama ya. Hele sabah akşam o kalabalıkta bekleyenler varya aman aman

• bi öğrenci alır mısın :)

• ben : ... 'yı biliyormusunuz,Şöfor: bilmem kaç durak sonraben : geldik migeldik mi... geldik mi... geldik mi... geldik mi...Şoför balatayı yaktı...yanındakine ...'yı biliyormusunuz :D

• :):):):) bana bile yapan var inan ( 80 kere sormama rağmen :) )

• bazende abi biz orayı geçtik ben seni hiç unuttum derler

• kapıyı kemirmiyelim :D asdfgh

• kaçıl bacım kaçıl:)

• Daha nereye kadar alacaksa üst üste çıktık ( Çok söylerimm) Arkada bin dönümlükk araziii yookkk lannn pezvmenk

• Kocaeli'de "Mahmut abi naber?" gibi şeyleri duyuyorum en çok :D

• :D

• :) bende yaptım aynısın bak yazarken sesli gülüyorum diğer çalısanlar bana tuhaf tuhaf bakıyor:))

• bayan buyrun benim yerime oturun :)))

• hayır duyuyorum :))

• duymayı umuyorsun :P

• Ankara da mı o otobüs :S

• aman öyle kalsın :)ufuktepe keçiören hepsinden geçiyo bağlum otobüsü ankaranın kuzey ucu bağlum :)

• bağlumu duydum orada oturan arkadaşlarımda var :)

• bnde ankara bağlum otobüsüne biniyorum.keçiörende ineceklerde bniyo deli oluyorum bir çok il gezdim bu sorunla karşılaşmadım hiç.

• Öncekileri Göster
  • arkaya doğru yanaşalım .arkanın sonu yok sanki .millet tıklım tıklım.

• Cıx cıx cıx,daha ne kadar ilerlicez?

• bi tam lütfen:)

• fazla öss çalışmaktan beyni sulanmış öğrenci dersane dönüşü minibüse biner, lakin aklı büyük ihtimalle o gün çözdüğü testlerde takıldığı herhangi bir soruyla meşgul.-müsait bir yerde inebilir miyim?diyerek arka kapıya yönelir fakat şoför durunca arka kapıyı açmamıştır. genç, şoföre seslenir:-arka sayfayı açar mısınız? Ankara’da oran sitesine kalkan dolmuşlara kadının biri geliyor ve dolmuşun şoförüne :-pardon şoför bey oran kalkıyor mu?-siz binin kalkar hamfendi..,ışıklarda indirir misiniz?-neden canım? karanlıktan korkuyor musun

• Ücreti yollamayan kalmasııın

• Sağlı sollu ilerleyin sanki ilerlicek yer var yaa :)))

• sağlı sollu yanaşalım bir de bir öğrenci uzatır mısınız:)

• Hahahahahahah hepsini duyuyorum vallahi :) 5*

Yükleniyor...