Otobüste en sık hangi cümleleri duyuyorsunuz?

Ben hergün arkaya doğru ilerlemekten bıktım genelde arkaya doğru yanaşalımı duyuyorum.

Anket Sorusu

• Sağlı sollu ilerleyelim A seç
  • Orta kapıyı aç B seç
  • Kapının ağzındakiler inenlere müsade edin C seç
  • Öğrenci alır mısın D seç
  • Daha nereye kadar alacaksa üst üste çıktık E seç

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Orta kapı

• :D:Dvalla böyle giderse yakındır para için herşeyi yaparlar
      zaten o metrobüsler rezalet rezalet :/

Erkekler Ne Diyor 75

• Şu cocuk cok tatlı dimi ? ablacım biraz arkaya sıkışırmısınızinenlere yol verin.

• "Arkada boş yer var ilerlemiyorlar", "Bak arka taraf hep boş" diyenlerin ağzını kırasım geliyor -.-

• e sıkkı diyorum :)

• uzun zamandır binmedim burda yok otobüs

• ''Arkadan vermeyen kalmasın!''Sabahın 7sinde, adamdaki fantaziye bak tövbe, tövbe... :D

• bi zahmet şöyle bir yanaşalım arkadaslar biraz acele edelim lütfen kaptan arka kapıyı kapa devam et :D (ankara da durum bu )

• aynen aynen :D paralılarda heleki

• Öncekileri Göster
    • ıyy sus sus :D deli

• :D :D peki sustum

• safları sıklaştıralım arkaya ilerleyelım Daha nereye kadar alacaksa üst üste çıktık :D tost olduk tost

• çocuğum yer veririmsin niye hastayım da be adamya da kadın madem hastasın niye otobüste sin ya da neden geziyorsunya da beyefendi şu kartı uzatırmısın arkaya ilerleyelim yolcular efendim kart basmadınız kartınız var mı benim bitmişte kaptan kapı acık

• Kaptan orta kapıyı açarmısın:)

• bir gün o tıklım tıklım dolu olan otobüsün içine evcil fare bırakmak istiyorum

• okula otobüsle giden bir arkadaşın mizah anlayışı''bende ki keyif bey de paşa da yok...her sabah okula mercedesle gidiyorum oğluuum'''

• Öndeki taksiyi takip et!

• kaptan arka kapı açılmadı metrobüsde özellikle :)

• teşekkür ederimşurdan 1 kişi uzatırmısınız?müsait bir yerde indir kaptancamlara dönerek ilerleyin, dışarda yolcu kaldıağır ol inen vardikkat buyurursanız gayet normal istekler.Ankara da yaşamanın güzel yanı; otobüs var, trafik yok.

• otobüse binmeyi özledim audimle takılıyorum:)

• Audi'si var.

• ne kadar zekisin

• Mutahhit bir yerde inecek var dedi biri

• şurdan bir kişi uzatır mısın

• bi adım daha atamazmıyız :D

• çalıştıçım şehirde minibüs muavinleri önden ücret arkadan ücret diye para isterler

• Camide on saflari doldurun otobuste Arka saflari doldurdurun ::)

• Abicim bak şurada boşluk var oraya geçiver

• orta kısma doğru ilerlermisiniz metrobüste duyuyorum tınlamıyorm genelde

• arkanı açar mısın?

• Herzaman arkaya ilerliyelim diyorlar sonra doluyor hala alıyorlar bizlerde kızıyoruz daha nereye kadar ilerleyim diye.

• E sıkkı heleki iş cıkıs saattlerinde offf

• Bezen elini çek sesleri geliyor ama arkalardan :D :D

• Fazla akbili olan var mı?

• hiç bir zaman fazla akbilim olmıcak :D nihahahaa

• olaydı iyiydi :D

• biliyorum

• Yolcu Teyze: Müsait bir yerde indir şoför oğlum.Şoför: Camiinin orda indiriyorum teyze. :)

• Piston aşağıda asdfghfgd

• kapılar tamam. (muavin şoföre seslenir)

• Gene mi siz amk ya... Beni mi takip ediyonuz, anlamıyom ki.. :) sürekli aynı arkadaşla denk gelince böyle oluyo :)

• inecek vaar ineceeek diyen ablaların bagırısları halakulagımda :D

• arkadan binenler ücretleri uzatsın.

• Dingdong.. "Durakadı"

• Arkayı dörtleyelim geyiği

• arkadan vermeyen var mı?

• unuttum bir de şudivaaam iit kapttttaaannn sdsdsasds

• arkayı aaaçgenelde bu çok söylenir..bi de arkadan vermeyenler bir zahmet gibi zarif bir isteği olurdu muavinlerin eskiden..bu yorumu kaldırırlar mı k :s

• bizim site vadi olarak geçiyor ankarada turkuaz vadisi düşün artık 5000daire var bizim için istanbuldan metrobüs getirdiler ama araba alınca bunlara son :) yeni opel astra sedan beyaz link , link bir miktar peşinat kalanı aylık 250tl taksitle haha :D

• 2 öğrenci 1 amele lütfen :) Arkadaşlardan birine sürekli yapardık ters ters bakardı :))

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 42

• teyzelerin yer isteme çabası...

• sağlı sollu yanaşalım bir de bir öğrenci uzatır mısınız:)

• Sağlı sollu ilerleyin sanki ilerlicek yer var yaa :)))

• Daha nereye kadar alacaksa üst üste çıktık diyenler çooook

• "Arkada boş yerler var, lütfen arkaya doğru ilerleyelim!""Abla bak arkada yer var ilerle lütfen durmuşsun oradan insanları da engelliyorsun!" Hiç bir zaman boş bir otobüse denk gelmez mi insan yahu :(

• Konuşmam otobüste

• Hadi ama en çok E şıkkı mı söyleniyor yani? Yani otobüste en çok akıldan geçirilen şey diye sorulsaydı tamamdı da...

• Hahahahahahah hepsini duyuyorum vallahi :) 5*

• Kocaeli'de "Mahmut abi naber?" gibi şeyleri duyuyorum en çok :D

• :) bende yaptım aynısın bak yazarken sesli gülüyorum diğer çalısanlar bana tuhaf tuhaf bakıyor:))

• :D

• a dedim ben

• İlerleyelim ilerleyelim :D Pek binmem ama ne zaman binsem duyarım bunu

• kaçıl bacım kaçıl:)

• sağlı sollu ilerleyelim.. link

• Sağlı sollu ilerleyelim

• 14gün

Daha nereye kadar alacaksa üst üste çıktık

• arka kapıya da orta kapı açılması ile ilgili talepleri çok duyuyorum iett sana düğme yapmış sen basma sonra kapıyı açmadı diye bağır çağır olcak iş mi

• herzaman bindiğm gibi otobüse bindim, herzaman verdiğim gibi akbilimi kullansın diye birine verdim, sırf mağdur olmasın diye ama, gelgörki hırsızın biri dolu akbilimi boş akbille değiştirmiş 2. otobüse binince farkettim tabii , Allah ıslah etsin böyle ahlaksızları...:(( amiiiinn ( sadece paylaşmak istedim)

• arkaya doğru yanaşalım .arkanın sonu yok sanki .millet tıklım tıklım.

• bakarmısını ?ayaktaki genç kızlardan da " ne yapıyorsunuz beyefendi " :/ şehir magandalarımız saolsun

• fazla öss çalışmaktan beyni sulanmış öğrenci dersane dönüşü minibüse biner, lakin aklı büyük ihtimalle o gün çözdüğü testlerde takıldığı herhangi bir soruyla meşgul.-müsait bir yerde inebilir miyim?diyerek arka kapıya yönelir fakat şoför durunca arka kapıyı açmamıştır. genç, şoföre seslenir:-arka sayfayı açar mısınız? Ankara’da oran sitesine kalkan dolmuşlara kadının biri geliyor ve dolmuşun şoförüne :-pardon şoför bey oran kalkıyor mu?-siz binin kalkar hamfendi..,ışıklarda indirir misiniz?-neden canım? karanlıktan korkuyor musun

• Ankara da mı o otobüs :S

• evet ankarada paralı ve ego otobüsleri var .akbil yok

• Öncekileri Göster
    • bağlumu duydum orada oturan arkadaşlarımda var :)

• aman öyle kalsın :)ufuktepe keçiören hepsinden geçiyo bağlum otobüsü ankaranın kuzey ucu bağlum :)

• bayan buyrun benim yerime oturun :)))

• duymayı umuyorsun :P

• hayır duyuyorum :))

• bi tam lütfen:)

• küçük yerde yaşamanın avantajları otobüs kültürüm hiç gelişmemiştir.. =)

• x yerden geçer m:)

• Daha nereye kadar alacaksa üst üste çıktık ( Çok söylerimm) Arkada bin dönümlükk araziii yookkk lannn pezvmenk

• Cıx cıx cıx,daha ne kadar ilerlicez?

• minibüslerde-öne doğru yanaşalım, arkaya doğru yanaşalım (amaç aracı tıka basa doldurmak)-ücretini uzatamayanlar göndersin-kapı ağzı inenlere müsaade edelim-bi basamak daha çıkın kapıyı kapatıyım(bu nadirdir genelde kapı açıktır merdivende 3-4 insan gider)münakaşalar zaten diz boyu -beğenmiyorsan taksiye bin deyip küstahlık ederlermiyadını doldurmuş bu minibüsler istanbul beyefendisi olmalarının önemi yok

• Hahahaahhaha yakında veletler gibi arkadan tkaılacaklar kuyruğuna.

Metrobüs daha beter ama ya. Hele sabah akşam o kalabalıkta bekleyenler varya aman aman

• E şıkkkı

• ben : ... 'yı biliyormusunuz,Şöfor: bilmem kaç durak sonraben : geldik migeldik mi... geldik mi... geldik mi... geldik mi...Şoför balatayı yaktı...yanındakine ...'yı biliyormusunuz :D

• bazende abi biz orayı geçtik ben seni hiç unuttum derler

• :):):):) bana bile yapan var inan ( 80 kere sormama rağmen :) )

• öğrenci alır mısın

• bi kucağına oturtmadığın kaldı şöfor daha ne kadar insan alıcan ?

• Bismillahı duyuyoyrum ben :)

• arkada bok var sanki arkya doğru ilerlicez

• " ay üstüme çıksaydın bari öküz, şöfer bey sende 500 kişi alcan galiba"

• Gecebilir miyim, pardon..

• Ankara'da olanlarında hergün düzenli şekilde şu kavgalar yaşanırarkalar bomboş ilerleyin gardeşimyaw daha nereye ilerleyecez üstüste mi çıkalım lahep bu başımızdakiler yüzünden akape bikbikbikayol kapatın kapıyı almayın daha fazla sıkış tıkış olduapla beğenmiyosan taksiye bin bohohosonuç olarak herkes kaderine razı balık istifi modunda yolculuğunu tamamlar.

• kapıyı kemirmiyelim :D asdfgh

• Ücreti yollamayan kalmasııın

• Daha nereye kadar alacaksa üst üste çıktık

• Daha Fazla
Yükleniyor...