• Sor
  • Bence

Otobüste en sık hangi cümleleri duyuyorsunuz?

Ben hergün arkaya doğru ilerlemekten bıktım genelde arkaya doğru yanaşalımı duyuyorum.

Anket Sorusu

• A seç Sağlı sollu ilerleyelim
  • B seç Orta kapıyı aç
  • C seç Kapının ağzındakiler inenlere müsade edin
  • D seç Öğrenci alır mısın
  • E seç Daha nereye kadar alacaksa üst üste çıktık

En İyi Görüş

• Orta kapı

• :D:Dvalla böyle giderse yakındır para için herşeyi yaparlar
      zaten o metrobüsler rezalet rezalet :/

Erkekler Ne Diyor 75

• e sıkkı diyorum :)

• Şu cocuk cok tatlı dimi ? ablacım biraz arkaya sıkışırmısınızinenlere yol verin.

• çocuğum yer veririmsin niye hastayım da be adamya da kadın madem hastasın niye otobüste sin ya da neden geziyorsunya da beyefendi şu kartı uzatırmısın arkaya ilerleyelim yolcular efendim kart basmadınız kartınız var mı benim bitmişte kaptan kapı acık

• safları sıklaştıralım arkaya ilerleyelım Daha nereye kadar alacaksa üst üste çıktık :D tost olduk tost

• "Arkada boş yer var ilerlemiyorlar", "Bak arka taraf hep boş" diyenlerin ağzını kırasım geliyor -.-

• okula otobüsle giden bir arkadaşın mizah anlayışı''bende ki keyif bey de paşa da yok...her sabah okula mercedesle gidiyorum oğluuum'''

• ''Arkadan vermeyen kalmasın!''Sabahın 7sinde, adamdaki fantaziye bak tövbe, tövbe... :D

• uzun zamandır binmedim burda yok otobüs

• bi zahmet şöyle bir yanaşalım arkadaslar biraz acele edelim lütfen kaptan arka kapıyı kapa devam et :D (ankara da durum bu )

• aynen aynen :D paralılarda heleki

• Öncekileri Göster
    • ıyy sus sus :D deli

• :D :D peki sustum

• Kaptan orta kapıyı açarmısın:)

• Öndeki taksiyi takip et!

• bir gün o tıklım tıklım dolu olan otobüsün içine evcil fare bırakmak istiyorum

• kaptan arka kapı açılmadı metrobüsde özellikle :)

• teşekkür ederimşurdan 1 kişi uzatırmısınız?müsait bir yerde indir kaptancamlara dönerek ilerleyin, dışarda yolcu kaldıağır ol inen vardikkat buyurursanız gayet normal istekler.Ankara da yaşamanın güzel yanı; otobüs var, trafik yok.

• bi adım daha atamazmıyız :D

• çalıştıçım şehirde minibüs muavinleri önden ücret arkadan ücret diye para isterler

• Abicim bak şurada boşluk var oraya geçiver

• otobüse binmeyi özledim audimle takılıyorum:)

• Audi'si var.

• ne kadar zekisin

• şurdan bir kişi uzatır mısın

• Camide on saflari doldurun otobuste Arka saflari doldurdurun ::)

• Mutahhit bir yerde inecek var dedi biri

• arkanı açar mısın?

• Fazla akbili olan var mı?

• hiç bir zaman fazla akbilim olmıcak :D nihahahaa

• olaydı iyiydi :D

• biliyorum

• Herzaman arkaya ilerliyelim diyorlar sonra doluyor hala alıyorlar bizlerde kızıyoruz daha nereye kadar ilerleyim diye.

• E sıkkı heleki iş cıkıs saattlerinde offf

• Bezen elini çek sesleri geliyor ama arkalardan :D :D

• kapılar tamam. (muavin şoföre seslenir)

• orta kısma doğru ilerlermisiniz metrobüste duyuyorum tınlamıyorm genelde

• Piston aşağıda asdfghfgd

• Yolcu Teyze: Müsait bir yerde indir şoför oğlum.Şoför: Camiinin orda indiriyorum teyze. :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 43

• Daha nereye kadar alacaksa üst üste çıktık diyenler çooook

• teyzelerin yer isteme çabası...

• "Arkada boş yerler var, lütfen arkaya doğru ilerleyelim!""Abla bak arkada yer var ilerle lütfen durmuşsun oradan insanları da engelliyorsun!" Hiç bir zaman boş bir otobüse denk gelmez mi insan yahu :(

• Sağlı sollu ilerleyin sanki ilerlicek yer var yaa :)))

• sağlı sollu yanaşalım bir de bir öğrenci uzatır mısınız:)

• a dedim ben

• Konuşmam otobüste

• Hadi ama en çok E şıkkı mı söyleniyor yani? Yani otobüste en çok akıldan geçirilen şey diye sorulsaydı tamamdı da...

• Kocaeli'de "Mahmut abi naber?" gibi şeyleri duyuyorum en çok :D

• :) bende yaptım aynısın bak yazarken sesli gülüyorum diğer çalısanlar bana tuhaf tuhaf bakıyor:))

• :D

• Hahahahahahah hepsini duyuyorum vallahi :) 5*

• sağlı sollu ilerleyelim.. link

• İlerleyelim ilerleyelim :D Pek binmem ama ne zaman binsem duyarım bunu

• kaçıl bacım kaçıl:)

• Daha nereye kadar alacaksa üst üste çıktık

• Sağlı sollu ilerleyelim

• arka kapıya da orta kapı açılması ile ilgili talepleri çok duyuyorum iett sana düğme yapmış sen basma sonra kapıyı açmadı diye bağır çağır olcak iş mi

• herzaman bindiğm gibi otobüse bindim, herzaman verdiğim gibi akbilimi kullansın diye birine verdim, sırf mağdur olmasın diye ama, gelgörki hırsızın biri dolu akbilimi boş akbille değiştirmiş 2. otobüse binince farkettim tabii , Allah ıslah etsin böyle ahlaksızları...:(( amiiiinn ( sadece paylaşmak istedim)

• bakarmısını ?ayaktaki genç kızlardan da " ne yapıyorsunuz beyefendi " :/ şehir magandalarımız saolsun

• arkaya doğru yanaşalım .arkanın sonu yok sanki .millet tıklım tıklım.

• fazla öss çalışmaktan beyni sulanmış öğrenci dersane dönüşü minibüse biner, lakin aklı büyük ihtimalle o gün çözdüğü testlerde takıldığı herhangi bir soruyla meşgul.-müsait bir yerde inebilir miyim?diyerek arka kapıya yönelir fakat şoför durunca arka kapıyı açmamıştır. genç, şoföre seslenir:-arka sayfayı açar mısınız? Ankara’da oran sitesine kalkan dolmuşlara kadının biri geliyor ve dolmuşun şoförüne :-pardon şoför bey oran kalkıyor mu?-siz binin kalkar hamfendi..,ışıklarda indirir misiniz?-neden canım? karanlıktan korkuyor musun

• bayan buyrun benim yerime oturun :)))

• duymayı umuyorsun :P

• hayır duyuyorum :))

• Ankara da mı o otobüs :S

• evet ankarada paralı ve ego otobüsleri var .akbil yok

• Öncekileri Göster
    • bağlumu duydum orada oturan arkadaşlarımda var :)

• aman öyle kalsın :)ufuktepe keçiören hepsinden geçiyo bağlum otobüsü ankaranın kuzey ucu bağlum :)

• bi tam lütfen:)

• öğrenci alır mısın

• E şıkkkı

• bi kucağına oturtmadığın kaldı şöfor daha ne kadar insan alıcan ?

• Bismillahı duyuyoyrum ben :)

• küçük yerde yaşamanın avantajları otobüs kültürüm hiç gelişmemiştir.. =)

• arkada bok var sanki arkya doğru ilerlicez

• " ay üstüme çıksaydın bari öküz, şöfer bey sende 500 kişi alcan galiba"

• Daha Fazla
Yükleniyor...