• Sor
  • Bence

Aşk nasıl bir duygudur?

ben hiç aşık olmadım, gerçek anlamda aşkı yaşamak istedim ama kısmet bu ya olmadı. sizce bu aşk nasıl bişeydir? :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• aşk güzel bir şey , yazmak hayatta yaşamadığın anılarını anlatır bazen veya şahsen hayran olduğun duyguları , ama bazı gibi ve hususi olarak bu konu yazııyla anlatılmaz yanı yasanır sen nıye asık olmadın bakim farklımısın sen ınsan olmayabılırmısın :D ?

• hyr bende insanım ya :) olmadım ama olmak istiyorumm..

• Öncekileri Göster
    • :D yazı yazmandan anladım nerden olcak karasız brne bnzıon olmasanda tersını solersın smdı kıskancm dmede :D brıde senı begenmıorsa aman bnden ıyısnı bulamazda dıosun dımı :P :)

• zor beğeniyorum evet çok kıskancımda :) ama kararsız deiimdir ve biri beni beğenmiyosa beğenmesin napalın beğnmek zorunda değil :)

Erkekler Ne Diyor 11

• bilmem ki şimdi nası anlatsam ee bi güneş var felan akşam oluyo gece oluyo ne bilim batmıyo orda oylece gibi sine

• cümlen devikmi olu ne

• böyle işte cümlen felanda devriliyo ünlü ünsüz benzetmesi işte az az öğrenmişin bak

• :P

• aşkım bende 5 tl var , tamam ben basarım akbılı bişi olmaz...
    gibidir..

• Akbil kullanmıyorum buralarda akbil yok.

• burda da akbılsız almıyorlar

• :D

• unuttum ben onu

• Aman olmasın evlenene kadar aşık olmazsın İnşallah. Birisiyle evlen ondan sonra evlendiğin adama aşık ol o zaman mutlu olursun onun dışında bok gibi birşey. Çok seversin oda seviyorum der sevdiğini zannedersin bir bakarsın ki sanki yıllardır kendi başına takılıyormuşsun. Dımdızlak kalırsın ortalarda ondan sonra.Çok dertliyim bu aşk mevzusundan belli oluyor dimi :D Erkeğide kızıda aynı derece şerefsiz olabiliyor o yüzden sen evlendiğin adama aşık ol mutlu ol İnşallah kardeş.

• :) tamam dedini uygulıcam evlendim adama aşık lacam :) saol bu arada yorumun için

• Birşey değil. Güzin ablanız her zaman yanınızda efendim :P

• :)

• iştahtan kesilme,ergen gibi davranma.sosyal isen asosyal olursun veya tam tersi.tabii bunlar ilk başta...

• soylenmez yaşanır

• Yasarsın merak etme.Kaybetme duygusu ile sevginin birlesimi gibi birsey.

• Güzel bir duygu.Anlatılmaz yaşanır:P

• aşık olmak hiç senin olmasada hiç senin olmayacağını bilsende hergün yatmadan önce onun mutlu olması için dua etmektir

• vaay

• no aşk no aşk Sakın girme aşk yoluna kanatların yanar :))

• hımmm :)

• gençlik ağacını kurutup, saçlara kar yağdıran bir şeydir.

Kızlar Ne Diyor 16

• Benim özlediğim bir duygu bu ara.

• şanslısın yine yaşamışsın..

• anlatılmaz yaşanır:)))

• :) bak işte böyle mutlu ediyor :) sonra daaaa :( :( :( böyle ediyor .. ama gerçekten çok güzel birşey inşallah bir kere yaşarsın ve karşılığını alırsın

• ay inşallah ya

• benim için ACIdır senin için TUTKU yaşamadan yorum yapamazsın bence..

• aşk her ne kadar acı verici olsa da yaşanması gereken bir duygu bence...tam olarak ayaklarının yerden kesilmesi...sen sen olmaktan çıkarsın onla bir bütün olursun o olmadan yarımsındır bir rüya gibidir aşk uyandığında fark edersin sadece bunun bir rüya olduğunu...

• ya mutlu aşk yokmuu :S

• bana göre gerçekten çok sevenler kavuşamıyor...

• aşk her şeye kadirdir...

• kalbin onu gorunce hızlı atar.kıskanırsın belki onu.dizlerin titrer heyecandan.ilk başta bulutların ustunde hissedersin hele ilk defa bunu tadıyorsan.ellerin titrer.onu gormek ister ama bakmaya da kıyamazsın.usursun belkide.ve ask acı vermeye basladıgı anda sen işte o zaman iliklerine kadar denizin icinde bu acıyla karsı karsıyasındır.seni kurtarabilecek tek cankurtaran da kimmidir ODUR.

• Sanki biz burda hepimiz komple aşk doktoruyuz sana aşkı anlatıcaz.

• Nareddin hoca damdar düşer ve bana doktor değil damdan düşen birini getirin demtir. Bende doktor istemıyorum aşık olan birisini istiyorum Tmm m ı. Artıslık olsun dıyede yorumlar yapma.

• Öncekileri Göster
    • Hadsiz.

• Hesapsız.

• gozlerın ve yuzun onun adını duyunca guluyorsa sen asıksın arkadas:)

• aşk kalbin çarpar sürekli kendini mutlu hissedersin hep aşık olduğun kişiyi düşünürken bulursun kendini sürekli

• ama bunu ben çok kişiye yasıyorum seorun bnde mı ?

• Öncekileri Göster

• Anlatılmaz yaşanır.

• gözlerini kör eder beynin senin beynin degilmiş gibi olur..bi mutlu olursn bi hüzünlü..acı verir meret boşveerr..

• aman oda kötü

• bilmem;ben saçmalık olarak yorumluyorum.

• sende yaşamadın için öyle diyosun sanırım

• ben aşık olmadım ama sevdim;)

• aynen bende

• inşallah aşık olacağın kişi eşin olur:) harika bi duygu kendini huzurluhissediyorsn. Ona karsi şefkat duygun çok hassas oluyo o dev gibi adama en ufak bişeyde bişey olacak diye çok korkuyosn. Fedakarlık yapıyosn onun için ama hiç gözüne gözükmüyo bile. Onun yanında bütün dertlerin bitiyo.

• yaa ne güzel anllattın umarım dedin gibi olur ne diyim :))

• Öncekileri Göster
    • inşallah esinin de ilk aşkı sn olursn:)

• oo ozaman süper olur işte :)

• kalpte baslar ya mideden kalkıp boğazda biter ya da bağırsakta.

• O nasıl birşeyidr ya . Sen özefagial reflü olmussun . ne aşkı .

• gıpırdak bi duygudur. böyle janjanlı.

Yükleniyor...