Uzaktaki sevgiliye nasıl sürpriz yapılır?

arkadaşlar benim sevgilim uzakta ve ben ilşkimizin monotonluğunu ortadan kaldırmak istiyorum. uzaktaki bi sevgiliye, özellikle bi erkeğe nasıl bir sürpriz yapılır? değişk bişey olsun ne bileyim çok mutlu olsun değişik bişey hadi arkadaşlar düşünün...

Güncellemeler:
arkadaşlar yanına gidemem vanda memur ve depremzedeeeeeeeeeeee aileme ne dicem gidmeem

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• En basitinden ona sürpriz hediye gönder. Herkes belkenmedik anda hediye almayı sever. Özel olamyan günde gönderilen hediye daha değerlidir.Eğer imkanın varsa yanına git. Tabi onunda seninde boşluğuna denk getirmek zor olabilir. Bazı gerzekler yanına gelmeni sevmeyebilir, yok planlarımı mahvettin, insan gelmeden sormazmı falan diyeiblir. Böylece ne mal olduklarını görmüş olursun.Açıkçası sevgilim (en bi eski olanı) birşeyler yapsaydı sevinirdim. Hiç de yanlış anlamazdım. Ama neyse boşver.. onun yanında olduğunu göstermen çok büyük bir incelik, bundan anlamayan adamdan hayır gelmez, bak peşinen söyleyeyim.

• ben gitsem uçarrrrrrrr aileside bilio beni ama gidemem:(

• Öncekileri Göster
    • hayat okadar zorki arkdaşm elinden bşy gelmemek seviyo ve sende seviyosun ama kaderi beklemek çok acı veriyo

• hani eğer biliyorsan ona atkı falan işle :) hem ona faydası olur, hem seni hatırlatır.
      bende de bir atkı uktesi var ya, herkese atkı yap diyorum :))
      yani ne bileyim işte basit de olsa senin onun zor zamanlarında yanında olduğunu göstermek değil mi amaç..

Erkekler Ne Diyor 15

• mektup yaz, ne bileyim sesin kötüde olsa şarkı söyle gönder, kendini videoya çek gönder, kendin git.

• Mektup yolla , hem güzel sözler hem resimler olsun .

• Herkese haber verdim. Geliyorlar cevaplamaya.

• :)))))

• Öncekileri Göster
    • aileside orda edremtte bi prfbrkteler

• O zaman iyi. Allah korusun.

• Bence terkederek güzel bir sürpriz yapabilirsin. Hem monotonluğa da iyi gelir.

• ben kışın ortasında güzel bi bot ve saat almıştım onuda güzel bi kutuya koyup içne hem gül yaprakları hemde gülün bizzat kendisini koymuştum içinede bir not güzel paketle kargoya verip göndermiştim şu an evlendik halen daha saklıyor paketi ve gülleri :)))

• Monoton dıyorsun ister istemez. Aklından sil bu düşünceyi.Yanında olduğunu hissettirmeye çalış. Yanyana olamıyorsan karsı taraf daha da kötü olur.Kavusamadigim sevgilim var..özlemle yaşıyor..Yanına çağır. Bir gün bile olsa aklını toplar..Telefonda gelecek planları yapabilirsin ama ici boş oluyor. Gözü yaşlı hayallere dalar.Büyük oynamak lazım... Davet et..bir yolunu bulmaya çalışsın yanında olmak için...

• başkasıyla çıkıyorum de yeterince süpriz olur merak etme :)

• adamın yüreğine mi indireceksiniz yahu:)

• Süpriz olsun demiş . bende en güzel yöntemi söyledim. ayrıldım senden başkasıyla cıkıyorum diyecek adam şok geçirirken şaka yaptım diip geri mutlu edecek. uzaktan anca bu kadar süpriz yapabilirsin. Yada hamileyim desin senden bak buda süpriz olabilir :)

• ayrılın gitsin.hayati değişiklik olur ;)

• hahahhaha iyi fikir ((:

• :))

• zaten tartışmalıyız hahahah:))))))

• Kullandığın iç çamaşırlardan gönder. Yıkayıp gönder ama.

• belki kirli seviyorduır :D

• iğrençsinz siz susun:)

• ona ufak sürprizler yap. ikiz olabilir ;)

• çok merak ettim yaa neden gidemezsin yanına ?

• Gidebiliyorsan yanına git ve yaptığın keki ver. ''Senin için yaptım'' de.. Kekin yarısını falan evde bırakma. Hepsini götür.

• gidememmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

• Öncekileri Göster
    • vanda depremzede kendisi memur orda gidemem bana çok uzak aileme ne dicem

• Herkese ve sevgiline bir iyilik yap, ekstradan bir şey yapmaya çalışma. Hayat işte, akıyor her türlü..

• önceden ayarlanmış bir pasteneden sıcak bir simit kirbit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir ve bir kaç tane zeytin çok güzel bir süpriz olurr işyerine şaşkırır kalır..:)

• Çabuk bütün online olanlar cevap verecek! Devletin başına Devlet geçecek.

• Ona anlamlı bir wallpaper yap.

• birz açarmısın:S

• wallpaper; duvar kağıdı.yani anlamlı bir resim yapabilirsin,programla veya hazır sitelerden

Kızlar Ne Diyor 13

• onun için bir şarkı bestele:))

• birbirinize hediyeler gönderin... belki biraz heyecan katar

• valla ben eski sevgilime kahvaltı gönderttim sabah uyanmıştı şok oldu yaa:)) çok mutlu olmuştu birde maddi olarak imkanın yoksa ortak bi radyoya canlı yayına katılabilrsin bu uydudan olabilr çok hoş oluyo açıkçası:)

• hmm evet yap sonra burdan benden soğuduğunu sölüyor neden acaba diye sorarsın.kız erkeklere öyle süprizler yapılmaz bunu onun düşünmesi gerekir erkek arkadaşın sormalıydı bu soruyu.süprizi müprizi unut yaparsan böle şeyler yakında sevgiside biter olan ilgiside.seçim sana kalmış.

• niyeymiş ya? Hep birşeyleri ben yapacaksam, kendimle çıkarım o zaman, sevgiliyi ne yapayım. Yapma etme, o uzaklıklardan çok çektik bırak o da birşeyler yapsın. Hem hani eşittik :D

• Öncekileri Göster
    • iyi peki, tamam nasıl diyorsan öyle olsun. O geldi diye soğudum ve aldattım değil mi? harikasın. Allah mutlu etsin sizi. Ama mutluluk karşılıklı yapılan jestlerle olur, tek tarafla hiç birşey yürümez. Kendini feda edersin v en son senden geriye birşey kalmaz, karşı taraf ise bildiğini yapmaya devam eder. İlişki, hayatı ruhları paylaşmaktır, birlikte yaşanır, birlikte yapılır, sadece kadın yada erkeğin çabası değil, ortak çaba ister. Yanlış mıyım?

• ben tamamen ilgisisz olsun demiyorum ama gereksiz üstüne düşmeler ve süprizler erkek 5 yapıyosa kız 1 adım gelmeli sadece ağırdan almalı..bak vanda depremzedeymiş buna rağmen gerek yok diyorum çünkü elinde değildir erkeğin sinsice bilinç altından kendi bile anlayamadan bakmışsın soğumuş.ya bişey biliyorumki sölüyorum.

• Bazı internet siteleri var, aşk kitabı hazırlanıyor falan. İlginç, hoş, mutlu edici bir hediye olur bence.

• En sevdiği pastayı yolla adresine.Ben sevgilimden uzaktayken öyle yapmıştım. Çilkeli pastayı çok sevdiğini ama her akşam canı çekse de almayı erteleyeceğini, ne kadar üşengeç olduğunu biliyorum. (burada onu ne kadar iyi tanıdığın ve o an neye ihtiyacı olduğunu bilmen de önemli.) Ben de bir akşam evde olduğu saatte ona pasta gönderdim. İçine de güzel bir not koydurdum.Böyle ufak tefek mutluluk anları işte. Ilişkiye renk katiyorlar.Pasta fikri sıcak gelirse bir tavsiye, internetten onun yaşadığı ildeki bir pastaneyi bulup sipariş ver. Hem daha hızlı hem daha taze hem de daha uygun :)

• ben olsam bi günlüğüne uçakla sabah gider akşam dönerim hayatı boyunca unutmaz bu fedakarlığını:)

• geçen sene yapmıştm

• depremzede olan birine en iyi hediye "sen" olursun..sevgiliyi de geç insan olarak yanında olman gerekiyor onun gözü hediye mediye görmez...sıcak bir el ister.

• Kalk yanına git ondan habersiz 1 hafta sonra da tekmeyi yersin ;) yavrum bırak bu kadar ince düşünme bırak o düşündün azcıkta

• çiçek gönder.

• bırak benm gibi yapma derim sadecee zaman yarını beklee tubimm90 dedigi gibi tekme yemen yakın olur..(sekil A ben Sekil B olmak istemıosan sus)

• Online destek hattı

• pat diye gitmesin sonra destek ((: dsfkjsjlfkdfsd

• Baktım çemkiriyor kapayıveririm :D:D

• hahahhaa

• masterbasyon yaparken videonu çek ona gönder

• surprize bak :((

Yükleniyor...