Uzaktaki sevgiliye nasıl sürpriz yapılır?

arkadaşlar benim sevgilim uzakta ve ben ilşkimizin monotonluğunu ortadan kaldırmak istiyorum. uzaktaki bi sevgiliye, özellikle bi erkeğe nasıl bir... Daha Fazla

Güncellemeler:
arkadaşlar yanına gidemem vanda memur ve depremzedeeeeeeeeeeee aileme ne dicem gidmeem

En İyi Erkek Görüşü

• En basitinden ona sürpriz hediye gönder. Herkes belkenmedik anda hediye almayı sever. Özel olamyan günde gönderilen hediye daha değerlidir.

Eğer imkanın varsa yanına git. Tabi onunda seninde boşluğuna denk getirmek zor olabilir. Bazı gerzekler yanına gelmeni sevmeyebilir, yok planlarımı mahvettin, insan gelmeden sormazmı falan diyeiblir. Böylece ne mal olduklarını görmüş olursun.

Açıkçası sevgilim (en bi eski olanı) birşeyler yapsaydı sevinirdim. Hiç de yanlış anlamazdım. Ama neyse boşver.. onun yanında olduğunu göstermen çok büyük bir incelik, bundan anlamayan adamdan hayır gelmez, bak peşinen söyleyeyim.

• ben gitsem uçarrrrrrrr aileside bilio beni ama gidemem:(

• Öncekileri Göster
    • hayat okadar zorki arkdaşm elinden bşy gelmemek seviyo ve sende seviyosun ama kaderi beklemek çok acı veriyo

• hani eğer biliyorsan ona atkı falan işle :) hem ona faydası olur, hem seni hatırlatır.

bende de bir atkı uktesi var ya, herkese atkı yap diyorum :))

yani ne bileyim işte basit de olsa senin onun zor zamanlarında yanında olduğunu göstermek değil mi amaç..