S3 mini mi s4 mini mi?

merhaba arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum fakat kararsız kaldım. cünkü samsung s4 mayıs ayı içerisinde satışa sunulucakmış. ve fazla bir süre yok minilerde fazla fiyat farkı olucagınıda zannetmiyorum sizce s4 mini mi alıyım s3 mini mi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

• Ben s4ü bekliyorum..

• dimi en akıllısı s4 bekleyip almak.. zaten ne kaldı surada cıkmasına

Kızlar Ne Diyor 1

• Bbende samsung s4 du bekliyorum. Biraz buyuk ama napalim

Erkekler Ne Diyor 1

• s4 cıkmadan s4 minini cıkmasını sen nasıl bekliyosunki ? çekik gözlerin ne yapacakları belli olmuyor ... fiyat farkı dersende s4 cıkarsa s3 fiyatı düşer yani s3 miiniye vereceğin paraya s3 minin abisine ver daha avantajlı olursun ... s4 ile s3 arasında cok fazla bi özellik olmaz merak etme ... sen s4 mini alacam diye ölece kalırsın :) s4 mini beklerken bi bakmışın s5 cıkar sonsuz döngü...

yani s4 cıkınca s3 fiyatı düşer s3 minin fiyatları yerlerde gezer ... s4 mini almak mantıksız olur .. bence s4 cıkmasını bekle ve s3 al

• :) iyi aksamlar ...

• şu cıksında s4 o zaman hepsinin fiyatlarına bi bakalım s3 düşer fiyatı dedigin gibi s4 miniye vericegim parayı s3 ün abisine veririm daha mantıklı bakalım hayırlısı eyvallah fikrin icin : )

• :D o yüzden sana eşşek kadar geliyo :) beynin onu öyle algılıyo al 1 ay kullan D: bu sfer e71 öyle gelicek :) ve parmaklarımda her tarafına ulaşılıyor :) yinede zevkler tartışılmaz s4 mini al ozaaman :)

not : s3 den önce kullandığım telefon 6230i :D banada öyle geliyorduda alışınca normal oluyo

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...