• Sor
  • Bence

Kablosuz Modem Şifre Değiştirme

Merhaba arkadaşlar. Airties rt-206 v4 model modemimin şifresini nasıl değiştireceğim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Güncellemeler:
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• tarayıcıya 192.168.2.1 yada 192.168.1.1 yazınca şifre ekranı çıkacak, orayaKullanıcı adı: adminŞifre : ttnetana ekran geldiğinde soldaki menüde ayarlardan şifre değiğştirmeye gir değiştir. modem yeniden başlayacak kendi... hayırlı olsun yeni şifren

Kızlar Ne Diyor 2

• Modem arayüzüne girmen gerek .Tam bilmiyorum ama benimde airtiesti evdeki modemim .İnternet cubuğuna 192.168.2.1 yazıp arayüze girdikden sonra bulmustum .Bir dene istersen .

• 192.168.2.1 e giriyosun yada 1.1 orda kablosuz ayarlar yazar değiştiriyosun ..kolay gelsn

Erkekler Ne Diyor 9

• 192.168.2.1 yaz kullanıcı adı admin şifre ttnetGirdiğin panelden kablosuz de ordan da şifre değiştirmeyi bulursun artık o kadar da değilsindir :)

• 440375 i ara

• adres cubuguna 162.198.2.1 yazılıp entere basacaksınız. bazen 2-3 defa yapman lazım modemi görmeyebılır ısıkları tam yansın. ardından şifre kısmını bos bırakın tamama basınız. kablosuz bölumu olacak menulerde lan dan sonrakı buyuk ıhtımal. orada ağ guvenlık bölumu var oradan degıstırebılırsın. en son baktım yapamadın arkadakı kucuk yuvaya kurdan sok resetlesin tekrar şifreni ekleyebilirsin :))..

• öncelikle modemin kutusundan çıkan ama kullanmadığın kablo gerekecek. sonra o kutudan çıkan küçük bir kitapçık olur orada girmen gereken ip adresin var. o ip tıkla seni yönetici yerine atar. oradan değiştirirsin.

• pcye kurulan cdsiyle yapabilirsin tabi hepsinde olmuor

• 192.168.2.1 bu adrese gir kullanıcı adı admin şifre ttnet kablosuz bölümüne gel arayüz türkçedir

• 192.168.1.1 yaz arayüzden değiştirsin

Yükleniyor...