• Sor
  • Bence

Sokak müzisyenleri sokak müziği hakkında?

sokak müziği yapan yerli yabancı grupları paylaşırsanız evde pineklediğim bu pazar öğleden sonrasında kendimi kalabalık bi sokakta hissetmiş olabilirm .buyrun benden link

Güncellemeler:

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• link link Direkt bildiğim gruplar yok ama arada bunları izliyorum. Kenardan çıkanlara tıklamaca vsGüzel oluyor.

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben söyliyem sana gönderem

• link sanat her yerde

• aa kurabiye

• bunlar çok eğlenceli

• link ben de bu şarkısını atayım.

• Bir evim var Kaleden yaz youtube

• Boşver müziği benim gibi boş vakit dolduracak en iyi şey işte bu : link ;)

• link link link ve bu Kara güneşin en sevdiğim stüdyo kaydı link . link Siya siyabend'i de bir ben dinlerim gibi bir his vardı hep içimde.Onların da iyi stüdyo kayıtları var youtube'da. Muratın sesi fenadır zaten.Bence Sanat sokaklardadır.Hani bu şimdi medya önüne sanat yapanlar var ya, onlar "sanat ve havyar" diyenlerden.Bunlar sadece "sanat ve ekmek" diyen insanlar .Gerçekten sanat yapan insanlardır ki , gerçek olan her şey gibi haklarını alamazlar.Zaten pek bir şeyde istemezler .

• Adamlar arkadaşım eşşek şarkısını bu kadar değiştirmişler. Helal olsun saygı duydum. Taksim Beyoğlu : link

• içeriğe ulaşılamadı:(

• Çok da güzel bir müzikti. Kendim çektim face'e koydum nasıl başka yere atıcam. Belki facede olduğu içindir?

• skypede muzisyenin olayim..pazarin senlensin :(

• ıslık çal

• dilemen yeterli cevizlim

• İstiklalde ne zaman turlasam gitaristle yan flütçüye metelik atıyorum..

• ceviz bence git gez dolaş illaki göreceksin izlemekten daha iyi.kıbrısta yok böyle sanatçılar

• ankara da pek rastlamadım öyle bilinen bi gruba
      eline gitar alan çıkıyor o ayrı

• ben sandım ki istanbuldasın. gitarı alıp çıkan da kesin iddiada bütün parasını kaybetmiştir :)

Kızlar Ne Diyor 3

• bununla katılmak istiyorum link

• profesyonel olmuş adamlar:)
      ben daha çok doğaçlama seviyorum.

• Bende şu merve küçükaytekin ve grubu var onları çok beğeniyorum link link

• bunlar biraz daha ilerlemişler trt müziktede falan çıkıyorlar

• çok iyimiş

• bence de.

Yükleniyor...