• Sor
  • Bence

Kezban denilen kızlar nasıl kızlardır?

kezban denilen kızlar nasıl kızlardır?çirkin kızlar mı? tüğlü kızlar mı?bide kendini Kezban olarak nitelendiren var mı aranızda?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Mecazi anlamıyla ele alınan kezbanlar, hop oturtup hop kaldırtan tiplemelerdir. Evlat acısı gibilerdir, ne zaman ne yapacakları asla kestiremezsin yeminnen. link

• Learning Cesban

Her gün 5 kelime
      HAHaa bu kısma hunharca güldüm.

• Sözlük üyeliği olan kezbana atılan ilk yoruma bak. Gel de ölmeye gitme jkdhdlhfdkghg link

Kızlar Ne Diyor 10

• Kezban Kamil diye ortalarda millete laf sokmaya çalışan beyinsizler var birde.

• buda Kezbanların bi özelliği yani öylemi

• bu beynini hamal gibi boşa taşıyanların özelliği

• her okudugumda gülerim öyle güzel anlatmış ki bunu yazan sen de bi bak istersen :) link

• kezban kedinin uzanamadığı ciğere murdar demesidir.

• kezban insanın üzerine yakışanı giymesidir.

• bana göre kezban1 kokoş, fazla cümbüş bir tarza sahip, ucuz giyinen ama markaların taklitlerini alan, şekerim ayol cicim vs gibi önisimlerle hitab eden, kro kızlar2 aşırı erkeksi, apaçi kız modelinde, elinde tesbih, ağzında ıslık, diğer kızları korkutan kızlar3 dedikodu yapan, kültür seviyesi düşük, çok konuşan ama boş konuşan, tipi kayık, laubali...4 ismi de tipsiz olanlardan çıkıyor genelde vs vs vs

• KEZBAN bir isimdir sıfat degildir ! hiç bir zaman adlaşmış sıfat haline getiremiceksiniz bu ismi !

• Helal ++++++

• hacı ben bilmiyorum onn içinde soruyorum

• link bunlar kuçuk kezbanlar..bu da buyumus hali link

• :)

• özet olrak erkeklerin ilgisini çekme şansı düşük olan.kendini çekici sanan fakat tarzıyla erkekleri kendinden uzaklaştıran kendini aşırı beğenn dünya kadar malım yok ama... diyen kızlar sanırım ben bunu anladım yanlış mı anlamışım

• bence oyle tabı cekıcı olup kendını kezbanlaştıran tıplerde yok değıl onlarında ruhu kezban:D

• Ebru89 eğer ordaki 4 tanım doğruysa hepsinden azıcık var abooo. Sevgilim kezbanm derken haklıydı herhalde. Ayrılınca depresif depresif şarkılar sözler paylaşırım, futbol tutkunuyum fanatik galatasaraylıyım ve lanet olsun ki ofsaytı biliyorum :D evde kalacağımı düşünüp her sevgilimle evlilik hayali kuruyorum.(Tabi anne 17 yaşında evlenince 19luk olarak evde kaldığımı düşünmem normal) Secret falan okumadım ama yalan konusunda arkadaşlarım helal olsun çekiyor. Ben intihar etmeliyim.

• Durum gittikçe vahimleşiyo tehlikenin farkında mısın :D:D

• Öncekileri Göster
    • BUNLARDA VARMI ? VARSA DOĞRU TEŞHİS çevresindeki tüm erkeklerin kendini götürmek istediğini sanan,
      kadın olarak birey olamayıp(tüm harcamaları erkeğin yapması gerektiğini düşünüp) kendi ayaklarının üstünde gerçekten durabilen hemcinslerine bok atan,
      genellikle popüler kültür dışında bir birikimi olmayan asalak canlı.

• Başkasının sırtından geçinme yok ya. Erkeklerin beni götürmek istediğini de sanmıyorum ama sevgilin var mı dan girip olmadığını öğrenince bi samimiyet kurmaya çalışan sünepelerin de varlığı onaylanmıştır siz de bilirsiniz. (Bkz:Sagopa Kajmer: ' Hemcinslerim abazanlıktan oduncasına yanarken.'

• ben Kezbanım galiba ya. Mesela arkadaşlarım çıkmaya başlayacı iki ay oldu ama bir odaya kapanıp öpüşüp birbirlerine dokunuyorlar falan. Ben böyle birşeye izin vermem mesela. Gibi.Hem tipsiz (kaşlarını, bıyıklarını falan aldırmayan) hem namusuna düşkün, erkeklere mesafeli olunca kezban oluyorsun.

• ben kezbanların önde gideniyim

• :D ne güzel işte bu aralarda erkeklerin sevdiği kız tipi modası :)

• yaniiii

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu isimlerin ( kezban,kamil) aşağılayıcı nitelikle kullanılması, söyleyen kişinin kelime kabızlığıdır vesselam. Anlamlarını araştırın lütfen.

• tskkr :)))

• türk erkeginin yarattıgı bişiydir.bu var olmadıkları anlamına gelmez.heryerdedirler.birileri tarafından istenmeyen yada sevilmiyen kızlar kezbandır...erkegin oynayıp oynayıp evrene saldıgı kızlar maalesef çogalıp geri geliyor.ve sosyal medya sayesinde heryerdeler.ama her kezbanın kaderinde bir türk erkegi vardır.ee her eser yaratıcısına dönermiş.

• Sonradan görmeliğin, sebepsiz özgüvenin tavan yapmış, vücud bulmuş halidir.Kesinlikle sınıfsal bir yönü yoktur. cahil-okumuş, fakir-zengin, güzel-çirkin liğe bakmaz.

• kezbanaliteye inanan kizlardir

• bence kezban erkegin abaza sına denir

• Erkek(x)Kezban(y)X; Merhaba saat kaç?Y; Bu numaralar eskidi beyefendi geçin bunları artık yemiyoruz.X; Ne numarası efendim saat kaç diye sordum.Y;Geç bunları geç saat kaç diye sorup muhabbet açıp beni etkileyeceksin aklıncaX; Hanım efendi söyleyecek misiniz? saati yoksa gideyim mi?Y; Üff tamam be saat 13;46 X; Sağolun.

• Birde kezban sadece Türkiyede yoktur.Mesela bu da bir kezban örneği
      link

• üç aşşağı beş yukarı link

• fikir verdi saol:)

• saçını uzatmış bir erkeği andırıyor

• kezbanla saçını uzatmış erkek arasındaki benzerlik işte :)

• kezban arapça manası ikiyüzlü

Yükleniyor...