Uzun kizlar mi daha feminen duruyor yoksa kisa minyon mu hangisu tercihiniz?

tugbayurt
1. Serenay Sarikaya
boy: 1.75 kilo: 55
Uzun kizlar mi daha feminen duruyor yoksa kisa minyon mu hangisu tercihiniz?

2. Ceyda Ateş
Boy: 1.62 kilo: 45
Uzun kizlar mi daha feminen duruyor yoksa kisa minyon mu hangisu tercihiniz?

3. Cağla Demir
Boy: 1.64 kilo: 55

Uzun kizlar mi daha feminen duruyor yoksa kisa minyon mu hangisu tercihiniz?

Şimdi 2 kadın minyon 1 uzun boylu
hepsinden makyajsiz hallerini de yukledim.
hangisi ve neden tercihiniz olurdu.
Mesela iki minyon kadinin yuzu daha guzel ama serenayin fizigi uzun falan filan.
coğu erkek de uzun kizi begeniyo.
binevi fizik ve yüz yaristirmasi yapiyorum :)
Hangisi daha onemli diye.
Erkek de oldugu kadar kadin da da uzun boy onemli mi :)

1. Serenay Sarikaya
2. Ceyda Ateş
3. Çagla Demir
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Uzun kizlar mi daha feminen duruyor yoksa kisa minyon mu hangisu tercihiniz?