• Sor
  • Bence

Telefonum çok yavaş, hızlandırma teknikleri?

Telefonum Galaxy S3 Mini. Ve içinde bir sürü program var Android Market'ten yüklediğim. Hepsi bana lazım olan, silmek istemediğim uygulamalar. Ama... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Advanced Task Killer ve FMR Memory Cleaner yükle, kasmaya başladıkça ikisini de kullan. :)

Erkekler Ne Diyor 7

• hazal ? hazal ?

• Efendim?

• şu resmi kaldır yiter :))

• Root atarsan gereksiz uygulamalar hafıza kartına taşınır telefon hızlanır ama garantiyi iptal ediyor root atmak .

• Telefoncuyum ben her uygulamar yararlı değildir telefonu yavaşlatır telefonuna bi format at ondan sonra gerekli olan uygulamarı indir :) gereksizleri silmekle olmaz format at

• memory optimizer vb programlar var. gerçi ne kadar işe yaradıkları tartışılır

• rami boşalt arada sırada ve gerksiz birkaç program açık kalıyo ister istemez onları kapat hızlanır

• Bendede s3 mini var hızından çok memnunum. Harici hafıza kartı kullanıyormusun ?

• Evet kullanıyorum.

• Hepsini kullanıyorum demişsin programların bence az kullandıklarını silersen hızlanır telin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...