Telefonum çok yavaş, hızlandırma teknikleri?

Telefonum Galaxy S3 Mini. Ve içinde bir sürü program var Android Market'ten yüklediğim. Hepsi bana lazım olan, silmek istemediğim uygulamalar. Ama telefonum o kadar yavaş ki :/Şu güzelim programları silmeden telefonu hızlandırmanın yolu yok mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Advanced Task Killer ve FMR Memory Cleaner yükle, kasmaya başladıkça ikisini de kullan. :)

Erkekler Ne Diyor 6

• hazal ? hazal ?

• şu resmi kaldır yiter :))

• Efendim?

• Telefoncuyum ben her uygulamar yararlı değildir telefonu yavaşlatır telefonuna bi format at ondan sonra gerekli olan uygulamarı indir :) gereksizleri silmekle olmaz format at

• memory optimizer vb programlar var. gerçi ne kadar işe yaradıkları tartışılır

• rami boşalt arada sırada ve gerksiz birkaç program açık kalıyo ister istemez onları kapat hızlanır

• Bendede s3 mini var hızından çok memnunum. Harici hafıza kartı kullanıyormusun ?

• Hepsini kullanıyorum demişsin programların bence az kullandıklarını silersen hızlanır telin

• Evet kullanıyorum.

• Root atarsan gereksiz uygulamalar hafıza kartına taşınır telefon hızlanır ama garantiyi iptal ediyor root atmak .

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...