Vücüt geliştirme yapıyorum, beslenme tarzım nasıl sizce?

yağ yakmak fakat iş nedeniyle 7de antremana girip 9da cıkıyorum ve dırek yemek yıyorum böyle yaglanma olurmu sizce arkadaşlar amacım yağ yakmak her zaman aynı şeyi yiyiorum antreman sonrası 3 yumurta sarısından arındırılmış peynirli omlet

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çalıştıktan birkaç saat sonra da yağ yakımı devam ediyo, bunu max.a çekmek için, spordan yarım saat önce yemeği ye, spordan sonra yapılandırıcı meyve ya da vitamin suyu gibi şeyler içebilirsin, kalorisiz, yoğurt, meyve gibi şeyler ye, Su aslında insanı baya tok tutuyo, bunları yemeden önce su içer, 10 dk. sonra yemek yersen baya yağ yakarsın.

• spordan önce yemegımı yıyorum fakat akşamda hocanın verdıgı listede antreman sonrası yumurta yemek var ama gece yani 9 gibi yiyorum iş nedenıyle o yağ yaparmı sence

• Öncekileri Göster
    • akşam yemekleri yatmadan max 3 saat önce yenmelidir. saat 12 gibi yatıyorsan bir problem yok.

• Orası doğru da, biz çalışma sonrasından bahsediyoruz.

Kızlar Ne Diyor 1

• dogru yapıyosun yumurta akı tavuk makarna gibi şeyler yenir spordan sonra..kas yapmak icin en uygun yiyeceklerdir..

• ama saati uygunmudur sence 9 akşam

• uygun tabi

Erkekler Ne Diyor 6

• yumurta iyidir.. yağlanmazsın

• Öncelikle şunu söyleyim, antrenmanı 45 dakıkada bıtırmeye bak. Bıtıremıyorsanda maksimum 60 dakika. Yağ yakmak için, antrenman sonrası 15 dakıka kondusyon bısıkletı veya kosu bandında yureyebılırsın / kosabılırsın. antrenman sonrası 3 - 4 yumurta sarısız yemen guzeldır. Cunku, vucudun en fazla proteıne ıhtıyacı oldugu zaman, antrenmanın hemen sonrasıdır. O proteını vucuda yukleyemezsen kas yıkımı baslar. Eve geldıgın zaman ise, az kalotili yiyecekler yiyip, protein degerı yuksek olan besınler tuketırsen. Sıcaklarda yavas yavas baslamak uzere, yağ yakımın kolay olur. Saygılar..

• ergensen boy uzamasına engel olabilir

• 19 yaş

• 23 yaşına kadar uzuyorsun erkeklerde

• çok saol boyum 185 190 olur inşallah :D

• yag yakıcı protein tozları var onları kullan

• Sen kilo vermek yerine iyice şişiceksin bana göre.Yağ yakmak istiyorsan ağırlıkları olabildiğince artırıp tekrar sayısını düşürüceksin.Yağlar en fazla yüksek ağırlıkta yanar.

• öyle yapıyorum zaten :D

• Tersini söylemişsin. Senin söylediğin kütle kazanımı içindir.

• benim okuduğum fitness dergisinde bir grafik vardı,orada göstermişlerdi düşük ağırlık fazla set ile az set yüksek ağırlık arasındaki yağ yakım oranını mı,hızını mı öyle bi şey,ondan öyle dedim.

• o kadar spora yağ bağlamazsın

Yükleniyor...